Pestisori, pestisori...(15)

Pestisori, pestisori...(15) | Autor: Emilly

Link direct la acest mesaj

poftiti pestisori!haideti la povesti!





Continuare la Pestisori, pestisori... www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=30055" target="_blank">1 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31725" target="_blank"> 2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34490&whichpage=1" target="_blank"> 3 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36332&whichpage=1" target="_blank"> 4 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37837&whichpage=1" target="_blank">5 www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=42880&whichpage=10" target="_blank">6 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40742" target="_blank">7 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44396" target="_blank">8 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45508" target="_blank">9 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47971&whichpage=1" target="_blank">10 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50276&whichpage=10" target="_blank">11 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51439&whichpage=1" target="_blank">12 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53078&whichpage=10" target="_blank">13


Lista pestoaicelor ce inoata in apele


19 februarie - danamunti cu Eric Gabriel web
20 februarie - Anacami cu Sebastian Alexandru web
23 februarie - crig72 cu Mariuca
24 februarie - Yasmine cu Andreas si Yasmin www.rhp.ro/Andreasn/" target="_blank">web
26 februarie - Sigrid26
27 februarie - danyce cu Alma
27 februarie - liris
27 februarie- Dora cuAmi
28 februarie - Rodica cu Andrei si Mihai web
28 februarie - Clauditza
28 februarie - Laureta cu Inisa web

28 februarie - daniela daneza

1 martie - Crismir cu Robert-Cristian web
2 martie - fulguletz cu David web
3 martie - puiuDana
4 martie - Papadie cu Catrina
4 martie - Vanessa cu Andutu si Catalin web
4 martie - Felis cu Mihai Pozele mele!
4 martie - clauditzadennis
5 martie - i_carmen
5 martie - alinkav cu Alex web
5 martie - pufymic cu Alesio
6 martie - Sasuke
7 martie - Leta cu
7 martie - Allice2004 cu Andrei Florin
8 martie - mirelam cu Andrei
8 martie - Rayuela cu Amelia web
8 martie - Emilly cu Ilinca
8 martie - Alina
8 martie - lilly
8 martie - mirela dan
10 martie - ange
10 martie - naomi ioana cu Naomi
10 martie - amik cu Alexandra
12 martie - Anca oltean
12 martie - Salisa

13 martie - oanaralu cu Bianca Maria www.babiesonline.com/babies/b/biancamaria/" target="_blank">web
14 martie - simi
14 martie - Elly cu Daria
16 martie - Nally cu Sebastian
16 martie - Ioana Co cu Darius
16 martie - elyanne cu Elena web
16 martie - orhidee cu Diana
16 martie - dia_codat cu Caroline si Stephanie
16 martie - Adrienne_12
17 martie - Denisam
18 martie - Scarmanus
18 martie - Denii mic
18 martie - Nexus cu Arthur
20 martie - Maruta

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Mirela, ati facut chef pe cinste!!!!!foarte frumos!!inca o data, sa-ti traiasca feciorul!!

Tu esti tare schimbata, ti-a crescut parul, si poate si machiajul de ocazie te schimba, ori nu te-am mai vazut eu demult ideia era:arati tare bine!!!!tine-o tot asa!

Eu am teminat cu bine toate examenele, si astept cu nerabdare sa treaca vacanta.E bine sa mai am timp si pentru sufletelul meu.

Azi am tinut in brate un bb de 1 luna, asa de mic era!!!!....am uitat cit de mica a fost si gaza mea si cit de mare e acum!!!nu pot sa-mi imaginez cum a trecut timpul...

va pupic si nani bun!


Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Buna fetelor!
EMILLY,esti o scumpa,multumim de aprecieri...intradevar m-am schimbat,am SLABIT,ceea ce ma bucura...si mi-a crescut si parul,da,sunt ceva schimbari... si pt gaza,ce mare e,!
MIHAELA, si voua...da,vom vedea ce doctor va fi,e distractiva chestia asta cu tava,dar nu cred ca are ceva cu viitorul.... si pt Arthur!

la toate!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

ma grabesc sa va aduc pe prima pagina...in rest nimic nou...


Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Pai se poate mai pestisori, asa de slaba activitate .
Eu am fost in CO, dar nu l-am simtit pt. ca am fost plekata cu treburi.Mai am cateva zile si poate ca acea etapa sa fie de relaxare.
Sa vad daca imi da voie sa plek prin nov.
Mirela, arati superb, iar Robert e un scump foc!Sa iti traiasca.

Va sarut pe toate !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salisa spune:

Buna fetelor,
Gata cu vacanta s-a terminat....azi am inceput scoala.
Si deja ne-a luat profesorul cu ce avem de pregatit pentru examen.
Saptamana viitoare voi avea scris si apoi cealalta oral.
Ei dar va trece si acest examen...!
In rest ce mai ziceti pestisori?
Eu maine merg la moasa... sa vedem ce ne mai zice de bebelus.
Abia astept !
Pupicei la toti pestisorii!
Salisa 32+ 4 zile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Buna pestisori,
Mirela, ati facut chef pe cinste!!foarte frumos!!inca o data, sa-ti traiasca feciorul si sa va bucurati de el!
Salisa -bafta la examen si sarcina usoara!


Denisa
27+
Emma Andreea
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salisa spune:



Multumesc Denisa si tie sarcina usoara!
Pupici si la ceilalti pestisori!
32 plus 4 zile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Buna pestisorilor,

gravidutelor!!vad ca va urati una la alta sarcini usoare, apoi asa sa dea Dumnezeu sa fie!!Drept e ca parca greul de acum o sa inceapa, Salisa o sa fie prima care o sa simta pe pielea ei, dar nu-i bai ca se face bb mare si frumos

Haideti mai fetele sa mai animam subiectul, am ramas o mina de fete, poate ne gasim subiecte comune in care sa ne dam cu parerea ca doar suntem de aceiasi zodie.
Ce-o fi cu Nally si Maruta?erau pe aici prezente zilnic...poate inca ne mai citesc din umbra...si mai dau un semn de viata.

No, ce ziceti, ce fir despicam in patru?ca asa sta bine la niste femei ce suntem

nani bun!!


Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Hop si eu pe aici... noi am fost in pregatiri pt. ziua piticei... duminica... i-am rupt si turta.

Cine vrea sa ne vada, am pus poze de la ziua piticei.
Pe scurt... ce s-a intamplat...
Meme a luat de pe tava... oglinda, telefonul si termometrul... A avut tentative sa ia cartea si apoi mouse-ul... dar s-a rezgandit... Banii i-a luat dupa lungi insistente.. si i-a aruncat...
Am incercat sa o invat sa stinga lumanarea... mama nebuna... si cu pretentii de la bietul copil. Dar, pana la urma a stins lumanarea... cu degetele... A plans un pic... pentru ca am reactionat in reluare... chiar nu ma asteptam...
Am pierdut din poze... ca suntem inteligenti rau io si tac'su... asta este... Macar e filmat.
Meme a fost neasteptat de cuminte... in conditiile in care au fost 25 de persoane, toate pe capul ei... fiecare vroia sa o ia in brate... etc.

Cam astea sunt noutatile... Va pupam si sper sa am timp sa trec mai des pe aici...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pentru Alex


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Emilly... io acu vad... nu bagi lista la primul mesaj care l-ai scris? Si continuarile...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pentru Alex


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput