Dr. Marcel Moisa

Dr. Marcel Moisa | Autor: lulu75

Link direct la acest mesaj

Va recomand din tot sufletul acest medic. Eu am avut o nastere superba. Nu am simtit absolut nimic, iar domnul doctor a fost de nota 10 si pe parcursul sarcinii si la nastere.
Mi-am primit copilul cu zambetul pe buze si pt asta ii voi multumi toata viata.


Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

E casatorit cu dna dr Moisa (Anca parca) cumva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

quote:
Originally posted by dariana

E casatorit cu dna dr Moisa (Anca parca) cumva?



Da

Ana Maria si bebe Victor Stefan (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Da, este sotul Dr. Anca Moisa

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

Am avut si eu onoarea sa-l cunosc, e un tip plin de viata, glumet, cu un vocabular tare colorat, care te destinde oricat de stresata ai fi! Am inteles ca e un dr. foarte bun.

_Ella, Emma & Matei

Povestea nasterii lui Matei ;)
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58237

http://community.webshots.com/user/emmaandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

clubb, la Giulesti nu prea e posibil sa asiste sotul la nasteri pt ca sala de travaliu e oarecum comuna cu cea de nasteri iar in cea de nasteri sunt 2 mese alaturate pe care uneori se naste in paralel. Sorry, dar mie nu mi-ar conveni sa ma vada sotul alteia in toata splendoarea, cum ma screm. Pot sa fie oricati doctori si asistente de fata, ca asta e meseria lor, dar nu barbati din afara!

Iar cu rooming-in-ul, astea sunt/erau conditiile la Giulesti.

Fiecare are criteriile lui dupa care isi alege doctorul cu care sa nasca, bineinteles. Dar cele de mai sus nu inseamna ca dr Moisa e incompetent sau rau-voitor, ci ca astea sunt conditiile din spital. Poti sa alegi un alt spital - ceea ce ai si facut.

Mergi la inceput