Pareri Hofigal

Pareri Hofigal | Autor: cait

Link direct la acest mesaj

Ce parere aveti despre produsele comercializate de ei?nu ma refer la creme si pastilele de ecinaceea, quenzina Q10..
nu de alta dar mama ma tot bate la cap sa-mi trimita k sunt bune k nu stiu ce..macar sa stiu k folosesc la ceva sa nu dea o gramada de bani de pomana..k doar transportul e mai scump decat continutul.

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

Salut!
eu am o parere f buna despre produsele acestei firme. forumul e plin de hofigal. da o cautare si gasesti cel putin 10 subiecte cu hofigal.

Gabici
'I tried to sniff coke once...the ice cubes got stuck up my nose!'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Sunt OK.
Mai scumpi decat altii, dar buni.( profesionisti, fabricuta OK)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunatiz spune:

Eu fac niste cure de slabire si intretinere si iau spirulina de la Hofigal, pentru ca sunt convinsa ca prosusul este intr-adevar natural.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

Mama este fana a uleiului de catina de la Hofigal. Daca esti constincios cica face minuni.
Eu am un gel contur de ochi si culmea! ceva efect are. Mai mult oricum decat Avon, Oriflame, Nivea, L'Oreal, Garnier (le-am incercat pe toate)

just me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Ok o sa caut alte subiecte care au mai fost pe aceasta tema.

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Vezi si mai jos:

Supliform
Produse Hofigal

Eu una sint f. multumita de ele. Folosesc si creme, sampon, sapun vegetal si tincturi, pastile, ceaiuri.



Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine



Karina + Bogdanel

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Ajutati-l pe Mihaita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca N spune:

ma declar multumita de Hofigal.
ca sa vezi produsele si ce contin poti intra pe site-ul cu acelasi nume: www.hofigal.ro

Mergi la inceput