Impreuna, Timisoara! (27)

Impreuna, Timisoara! (27) | Autor: mitzuka

Link direct la acest mesaj


Bine ati venit! la un nou capitol.

Noi suntem:
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=12179" target="_blank">Albi(Diana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=720" target="_blank">alexa00(Dana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=17611" target="_blank">Amutza (Amalia), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3686" target="_blank">Ana68 (Ana-Maria), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=126" target="_blank">Anda, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=19205" target="_blank">andanii, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20176" target="_blank">Angela Panduru, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=21083" target="_blank">angy11(Alina) www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13951" target="_blank">assa(Diana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=19086" target="_blank">b_bea(Bea), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=15640" target="_blank">bulina_buclucasa (Lili), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20390" target="_blank">cristina_nagy, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3921" target="_blank">danitin, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=21023" target="_blank">danyella_1982, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13912" target="_blank">dedy (Felician), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20209" target="_blank">Diana1971, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=11742" target="_blank">dia_codat (Diana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=12565" target="_blank">Doris-Alina, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=4953" target="_blank">Dorsilia, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9304" target="_blank">Gabi Rus, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16404" target="_blank">gangurici_licurici, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=14951" target="_blank">Giova (Ioana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13859" target="_blank">Giuliatm (Alina Iulia) , www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20797" target="_blank">ingerash, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=322" target="_blank"> Ionela-Roxana, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20946" target="_blank">Irina_Claudia, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=17044" target="_blank">Mary25 (Mariana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=2020" target="_blank">mcrmiki, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=1288" target="_blank">Mihi, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=11103" target="_blank">Mirona, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=17590" target="_blank">mitzuka (Simina), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20520" target="_blank">nightloser (Marius), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13805" target="_blank">oanamc (Oana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=2035" target="_blank"> psxman (Radu), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5255" target="_blank">Silvana, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20586" target="_blank">strunfita

Ne-au vizitat:
Aileene, Alcristina, Aldona, Alice54, Alina, bychi, blackpanterro, bvali, canda_h (Angi), cgabriela, Gianina-Alina, liliana csaki, marius, mindy, majaginn, Mi-Ka, mutti, pashosha, Sybille, sim1, Toria, Viorela Hoff, Zoe

Cap. anterioare:
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58438&whichpage=1" target="_blank">(26),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58265" target="_blank">(25),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58008" target="_blank"> (24),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57754&whichpage=1" target="_blank">(23),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57424&whichpage=1" target="_blank">(22), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57075&whichpage=1" target="_blank">(21), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56769&whichpage=1" target="_blank">(20), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56358&whichpage=1" target="_blank">(19), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55987&whichpage=1" target="_blank">(18), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55525&whichpage=1" target="_blank">(17), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54905&whichpage=1" target="_blank">(16), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54528&whichpage=1" target="_blank">(15), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53825&whichpage=1" target="_blank">(14), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53291&whichpage=1" target="_blank">(13), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52780&whichpage=1" target="_blank">(12), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52425&whichpage=1" target="_blank">(11), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52142&whichpage=1" target="_blank">(10), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51936&whichpage=1" target="_blank">(9), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51743&whichpage=1" target="_blank">(8), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51325&whichpage=1" target="_blank">(7), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51077&whichpage=1" target="_blank">(6), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50514&whichpage=1" target="_blank">(5), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49663&whichpage=1" target="_blank">(4), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48927&whichpage=1" target="_blank">(3), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47912&whichpage=1" target="_blank">(2), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43779" target="_blank">(1), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=23847" target="_blank">(Ideea)

Sarbatoritii lunii sunt:
Silvana (1.10.1975, Balanta),
Alexandra Ariana fetita Marianei (DPN 30.09.2005),
Andrei(fiul Danei(andanii)( 1. 10. Balanta),
Arpad, fiul lui Mihi(07.10.2003)
Gabi Rus (15.10.1979, Balanta),
Sotul Dianei 1971 (17.10, Balanta),
mitzuka (Simina) (23.10.1978, Scorpion)
Anda (26.10, Scorpion)
Luana( fiica Anei)(28.10.2003, Scorpion)



Poze cu noi:
(1), (2), (3), (4), (5), (6), (7), (8), (9),(10)



Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giuliatm spune:

plecat trupa 1, mai un pik si vine trupa 2 ...
nu mai ajungem in parc, distractie faina oricum
va pupicesc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Buna seara, Timisoara!
Scuze, dar eu nu am putut ajunge azi in parc.
Si nici nu am avut cum sa va anunt...probleme cu PC-ul s-au rezolvat acum.
Cine a fost?
Gabi, Simina, vad ca tu, Giulia ai avut musafiri?
Albi ai fost si tu?
Povestiti-ne cum a fost...ati facut poze sa-l vad si eu pe Lucas mic?
In rest azi ne-am odihnit toata familia.
va pup!

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Doris,felicitari pt. stele!
Faine poze la intalnire,cred ca a fost super.
Eu azi am sarbatorit 12 ani de la nunta,a fost o zi linistita,am gatit de pranz,de obicei duminica mancam la maica-mea dar cum azi a fost o zi mai speciala am facut eu pranzul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyella_1982 spune:

BUNA SEARA TUTUROR!

EU AM AJUNS CAM TARZIU PT. CA LUI DARIUS INCA-I MAI IES DINTII SI N-A VRUT SA PAPE ... ASA CA A SUPT SI A ADORMIT, IAR CAND S-A TREZIT AM INCERCAT SA-I DAU SA PAPE SI IAR A REFUZAT...ASA C-AM PLECAT SPRE PARC PE LA 18 (ERA CAM TARZIU). M-AM INTALNIT CU FETELE INAINTE DE SENS, ELE PLECAU ...DAR MACAR LE-AM VAZUT PE ALBI SI PE GABI CU BEBEII, APOI M-AM MAI PLIMBAT CU SIMINA PRIN BOTANIC SI-AM PLECAT SPRE CASA CA DEJA ERA TRECUT DE 19. ACASA AM AJUNS PE LA 20 SI I-AM FACUT BAITA, APOI CAND SA PAPE LAPTE PRAF N-A VRUT...SI IAR A SUPT PUTIN...DAR DUPA VREO 2 ORE...SI ABIA PE LA 22:30 A ADORMIT.
EU INCA NU INTELEG DE CE N-A MANCAT NICI PIREU NICI LAPTE PRAF SAU CEAI MACAR...! PROBABIL DIN CAUZA DINTILOR !
SPER SA NU SE MAI REPETE MAINE, PT. CA IERI A MANCAT FOARTE MULT , IAR AZI A FACUT FIGURI DAR IN NICI O ALTA ZI N-A MAI FOST CHIAR ASA. AM SPERAT CA DUPA PLIMBARE O SA-I FIE FOAME DAR DEGEABA... E GREU CU DINTII ASTIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!
Of....e luni, iar la munca....
Danyella, ti-am trimis un e-mail....
Angi, Felicitari si La multi ani fericiti impreuna!

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Buna dimineata,

Alina (angy11) la cat mai multi ani fericiti impreuna!!!

Fetelor eu n-am putut ajunge ieri din cauze de Ioana care a zis: "mami ma dor urechile de la atatia copii.." asa ca a preferat sa stea acasa si sa picteze.
Deci am avut si noi un week-end linistit.

Spor la lucru si ne mai auzim

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(3 ani si 10 luni)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salut! Am reaparut si eu. A fost un concediu super, in care am reusit sa-mi refac fortele. Am stat 5 zile la Paltinis, in cabana unor prieteni de-ai sotului, o cladire absolute superba: cu pridvor inalt de lemn, inconjurata de brazi, cu sobe de teracota in care am facut non stop focul si, culmea bucuriei pentru mine – JACUZZI in care am petrecut cred ca ore in sir, pana mi se facea pielea creata. Am fost cateva zile si la casa noastra de vacanta, unde am avut treaba: am vopsit poarta, am cules strugurii din bolta din curte, am facut un fel de curatenie mare.
Nu am prea avut acces la net dar am apucat sa citesc cate ceva. Imi pare rau pentru cele care au plecat. Imi pare rau si ca am lipsit de la intalniri.
Doris – felicitari pentru stelute. Am o rugaminte la tine - stii cumva daca la Modex este sala de fitness, cat costa si cam ce aparate au? Ca dupa concediul asta ma cam resimt la kg....
Angy
Danyella – de acord cu tine, taare grea mai e perioada dintisorilor. Vestea buna e ca trece...
Ana – tu m-ai suspectat de vedetism...ca parca am citit ceva in paginile din urma dar nu mai retin exact?
Mihi – ce mai face Octa ?
Fetelor, bine v-am regasit.


Mamica de spiridus

Poze cu Loriana
http://community.webshots.com/user/danielactin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana1971 spune:

Buna dimineata

Ce mai faceti ????Eu am facut ochi.....!!ce binee e in concediuuuu!!!!...

Bb tot se crede la K1.....asta e.
Eu ies la plimbare sa-l plimb pe bb .... e urat dar e musai.
Ati fost ieri in parc?? Ati vazut ce soare a fost ???

va pup
Diana34s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza Timisoara!!!
Doris felicitari pt. stelutzele galbene!!!
Ma uit la poze, dar numai intr-una sunt. Asta e, daca m-am pus la colt!!!
Miro trimit si eu pozele, dar cred ca numai maine, ca am uitat chestia cu care le pot descarca acasa.

Cele care ati fost in parc duminica, ati facut poze? Cum a fost?

Cine are epilator cu atenuator de durere, de la Brown, parca?
Este bun, atenueaza durerea?
vrea vara-mea sa-si cumpere si nu stie daca sa dea atatia bani pe el sau nu.

Danitim bine ai revenit din concediu!!!!

Va pupic , ca fug la dentist.


poze
gio si bb Marco 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Ceau fetele!
Doris...felicitari pt. stelute!
Miro...pe unde esti?
Danitin...bine ai revenit din concediu...jacuzzi zici...te invidiez...
Noi am fost ieri in parc si l-am vazut pe bebe Lucas si pe Eva si evident Gabi...mai era si Albi si la intoarcere ne-am intalnit cu danyella(dana) si eu m-am mai intors cu ea un pic in parc...Poze nu am facut ca nu am stat f. mult ca s-a lasat uun frig...si Lucas era flamanzel si isi cerea drepturile...
Ana...spor la munca ...servici usor!
Giova...ce sa zic nasa lui Deian are epilator din acela cu atenuator si a zis ca nu e mare diferenta...ori cu el ori fara tot aia e...dar oricum nu dioare de mori...depinde si de ce inseamna durere pt. fiecare...




Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput