Dr. Iliev din Iasi

Dr. Iliev din Iasi | Autor: gila

Link direct la acest mesaj

Buna!

Il caut "disperata" pe acest doctor.... si parca nu e de gasit!
Actualul meu dr. mi-a spus ca Dr. Iliev este specializat in echo. fetala, ca este cel mai renumit din Moldova si mi-a dat un numar de telefon la care nu raspunde nimeni!
Am sunat la Spitalul Cuza Voda, unde lucreaza dansul si de acolo am primit acelasi numar de telefon la care nu raspunde nimeni si anume: 0232-237.761.
Stie cineva unde il pot gasi? Numele clinicii sau al cabinetului, un nr. de telefon, orice!
Trebuie sa fac aceasta ech. in saptamana 20 si nu mai am multe zile la dispozitie!


Va multumesc!


Larisa 19+

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Larisa, intra pe forum la Prieteni din totdeauna si poate te ajuta careva fata moldoveanca de a ta, fetele din Moldova sunt reunite acolo sub denumirea de Fetele din Dealul Copoului, nu-mi amintesc f exact dar incearca si acolo.

Mandy, 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kit spune:


Cauta in Ziarul de Iasi la mica publicitate; are anunt detaliat la "utile" sau ceva de genul asta. Il gasesti sigur.

ancond

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinus spune:

Si eu am vrut sa merg la el ( asa am auzit si eu ca ar fi cel mai bun)dar e foarte aglomerat, are program doar dupa -amiaza. Nu stiu sa-ti dau un nr de tel, dar pot sa-ti spun ca are cabinet in zona Podu Ros in Iasi, la strada, un cabunet cu jaluzele albastre. Daca nu ai rezolvat, incerc sa fac rost de mai multe detalii.

Lavinus 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GABY PLESU spune:

Gila,
Eu am fost la dr. Iliev in sapt 22.
Nr de tel e corect si e cam greu de gasit intr-adevar. Nu-si programeaza decat 3-4 pacienti pe zi, si pe aia cu rabdare. Eco dureaza cam 25 min si iti spune tot in afara de sex .
Mie mi-a zis ca e un baietel sau o fetita perfect sanatoasa. "De amandoua nu e sigur".
Eu mi-am facut f. greu programarea, si nu m-a programat la sf. lunii ptr. ca mi s-a spus ca inca nu are programul spitalului, deci pana am reusit sa ma programez a durat.
Oricum cand prinzi sa te programezi nu te lalaie, ci te programeaza in cel mult 2-3 zile.
Cabinetul e exact perete in perete cu farmacia iassyfarm . Langa el e si coaforul ala Carmen Style. Il gasesti usor.
Succes
30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

Gila , incearca sa suni dupa ora 3.Atunci o gasesti pe asistenta care face programarile .Consultatiile incep de la ora 4 in cursul saptaminii , iar simbata nu mai tin minte ,dar cred ca dimineata.


Gabi

http://community.webshots.com/user/gabiarama

Mergi la inceput