tort pt 1 anisor!

tort pt 1 anisor! | Autor: dixie

Link direct la acest mesaj


Baietelul meu implineste in curand 1 anisor.

As dori sa iau un tortuletz special, si am vazut ca exista si varianta cu poza (PhotoCake) dar am mai vazut si torturi cu figurine (gen fotbalisti, pomisori, etc.).

Unde se gasesc astfel de torturi, le-ati incercat?

Din experienta, care cofetarie ofera cel mai bun tort, indiferent de variante?

Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Dixie,

la Ana sau la Hilton iti fac ce fel de tort vrei tu; la Hilton il fac si cu poza; la Ana, in orice forma vrei, au si figurine, scriu si mesaje pe el.

Trebuie sa dai comannda cu cel putin o zi inainte. Pretul este asemanator 250 - 300 de mii/kg (poate un pic mai scump la Hilton).

Eu i-am facut sub forma de inimioara, cu floricele albe pe margini si am scris La Multi Ani.

La Multi ani si sa-ti traiasca puiul!

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Dixie,noi l-am facut la cofetaria "Vio",am avut tortul "Alba ca zapada".
Cofetariile "Vio" sunt doua in bucuresti,una pe Stefan cel mare,cred ca dupa a doua intersectie,dupa ce iesi din pasajul BucurObor-pe partea dreapta si a doua vis-a-vis de policlinica Titan.
http://www.ringo.com/photos/album/photo.html?photoId=19400848&albumId=32465476 -sper sa se vada.

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

A,uite ca am gasit si site-ul lor:
http://www.vioconfet.ro/oferta.htm

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput