De la forum adunate si-napoi la forum date (5)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

quote:
Originally posted by Yasmin

valeuuuuuuuu, unde adusca? da linku sa o porcaiesc pe doamna asta...
tulai!!!



Yasmin, da-i bataie sa le prizi pe restu' din urma....duamna educatoare ia bobarnace de cateva zile

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62507&whichpage=1

Fetele de pe DC


Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Din categoria Hai la baba sa-tzi däscînte-n curcubeu!

quote:
Originally posted by
Dar chestia cu deochiul merge doar daca suge de la o tiganca. Nu merge daca suge de la o persoana alba. Conteaza si culoarea.



Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

noiembrie
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Din categoria "Expulzia catre Pamant!"


quote:
Originally posted by xxxxxx

Sunt o nastere atipica, dar probabil ca nu sunt singura.




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62033" target="_blank"> Va MAI AMINTITI DE LOVE STORY?
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank"> ALINA-LUMINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

despre imnul Romaniei in ritm de manele:

quote:
Originally posted by inaioana

quote:
Originally posted by liviujuristul
Si nu in ultimul rand,v-ati intrebat cine a stat in spatele aranjamentului???



masonii, evreii, sionistii, arabii, americanii, tziganii, martorii lui iehova,teroristii, Osama bin Laden, axa raului,... aia de ne vinde tzara... e o conspiratie mondiala impotriva imnului Romaniei (m-am ridicat in picioare, sa traiti!) pentru ca dusmanul stie ca aici va fi leaganul spiritualitatii mondiale!





Fetele de pe DC


Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Din ciclul "soferia pe intelesul fetelor":

quote:
stii cum am rezolvat eu problema cu motorul oprit? Mi-a zis cumnatu-meu ca indiferent unde sunt cu masina, cand fac manevre, sa nu ridic piciorul de pe ambreiaj pana nu sunt sigura ca am terminat manevrele , nu stiu daca e clar cum am zis...dar incearca asa.


Pupici autoarei, sper sa nu se supere ca am citat-o .


Luminous beings we are, not this crude matter.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaronn spune:

quote:
Originally posted by

...glande mamare sunt si sub...brat.







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Din categoria "bibliografia minorului obligatorie":

Si ca sa nu uit, mie mama mea mi-a pus in brate un mare teanc de carti de educatie sexuala cand aveam vreo 12 anisori si m-a ajutat foarte mult in viata.

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Din ciclul "Sarbatorile la romani"

quote:
Originally posted by xenocid

Ma'ntorsai din hypermarche unde e asa ceva...moartea lu' Ahile nu alta. Acu's caine schiop ca ma faultara prin descaltare de fro 4 ori neste cucuoane de impingeau carucioarele cu asa o furie de puteai sa juri ca's cel putin campioane olimpice la curling. Nu va mai spui ca statui la coada pina'mi expirara toate conservele, se facura ouale pui si revenira la viata melcii congelati.



Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

poftiti la lectia de istorie!

quote:

(...) Danemarca,cea mai urata si veche tara (fermieri) din Europa.Eu una nu stiu de ce ar trai cineva in Danemarca,(extrem de scumpa)(...)

Konsuella




Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

O biata fata se plangea ca nu poate sa scape de grasimea de pe abdomenu' inferior.
ia uitati-va ce s-a gasit sa-i raspunda unu':


"aici nu e vorba de slabire, gagica zice ca e slaba, e vorba de burta, are burta asa ca beristii, umflata si lasata peste curea.

un corset cred ca ajuta, asta cind e imbracata si sa evite pe cit poate sa se deszbrace in public si la lumina.

auzi da cocosata esti ? potzi sa joci in filme de desene animate daca este, roluri de pinguini"




" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput