De la forum adunate si-napoi la forum date (5)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

da mama adelina, pendula era, nu degeaba te-au facut astia membru de onoare....... ca tu le stii pe toate ca un om mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

quote:
Originally posted by Adela

quote:
Originally posted by adusca

quote:
Originally posted by narancea



eu, judecind cu mintea mea matura
cred asteia ii trebuie un toc de p...





patura?
ca asta rimeaza

Fetele de pe DC


Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....


Nu tu. Nik nu jtii. Nu e patura. E pendula. - io zic ca asta e rima. Nu-i asa narancea?


Adela , mamica de



neee, am stat si-am meditat profund si-am gast rima; pacura

Fetele de pe DC


Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Adusco, poate päkur...

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

ay,ay,ay....ce ti-e si cu acchsentele astea!!! adusca vorbeste pe nas ca bucurestenii, iren baga umlautu' la-naintare!!! Tztztztz

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

adusku> si io cred ca-s valabile covintele care incep cu "p" si se termina cu "ula", cum ar fi..... pensula! (la ce te gandeai?)
lilanda>


Adela , mamica de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Grupul puscasilor marini bine informati ne saluta:

quote:
Originally posted by ***

Subliniez pentru ultima ora, nu i-au apararea hotului, Doamne fereste, daca era hot de acord sa fie impuscat... dar nu era mai mult ca sigur...




www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bruxinha spune:

quote:
Originally posted by iileana

Grupul puscasilor marini bine informati ne saluta:
quote:
Originally posted by ***

Subliniez pentru ultima ora, nu i-au apararea hotului, Doamne fereste, daca era hot de acord sa fie impuscat... dar nu era mai mult ca sigur...




www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details



asta e excelenta. Pai da, asa cum exista guvernul din umbra, or fi si serviciile secrete din umbra. umbra neuronului, cum zicea cineva [:)))]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Peste peshte ce mai creste?! Corupaciunea!

quote:
Originally posted by ***

Pestele e imputzit de la cap, de colo de sus.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

am gasit si eu ceva:

quote:
Originally posted by
Piata Obor este cea mai ieftina din bucurestiehhh Kaufland-ul au preturi mai mici ca in piata.Iar lumea ia caruciorul cu ei,deoarece sunt angajati niste porci de pasnici ...care cum te-a vazut ca ai lasat caruciorul deoparte ,vin si ti-l iau pt aia 5mii lei care ii bagi in carut...da,lasa produsele din carutul tau ,pe temir ce rafturi,deranjate ,si se bucura la 5 mii.Cu toate astea...eu zic ca merita.
Sanatate





" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

quote:
Originally posted by BadKarma
Inscrieri la Concursul de Miss. Candidatele stateau la preselectie. Afise mari pe toate zidurile: Se cauta tinere frumoase, 60-90-60, prezenta scenica, etc. La coada statea si o babuta: mica, urita, ridata, numai piele si os. Fetele pe linga ea isi dadeau coate, in fine, zimbete, pina la urma ajunge baba in fata. Aia din comitetul de preselectie se uita la ea si ii pufneste risul:
- Mamaie, asta e Concurs de Miss. La asta praticipa numai fete tinere, frumoase, 60-90-60, mata ce naiba cauti aici, nu vezi ca esti batrina si scofilcita, n-ai vazut afisele?
- Ba da, maica, d'aia am venit, sa va zic pe mine sa nu contati!


mey, la dimensiunile astea, sigur nu era un concurs pt. babe scofalcite?




Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mergi la inceput