De la forum adunate si-napoi la forum date (5)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

NO COMMENT!

quote:
Originally posted by X

Iar prima dezverginare nu e chiar atit de faina ,din cite stiu eu.Prea mult singe si durere






If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patry_r spune:

Mi-au dat lacrimile!
Mi-ati binedispus, pur si simplu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Pentru nou' nostru starmanea, Päpädicu Neuronu Minune, fara numar sa traiasca!!!

[/quote]

"REF:Ma iubeste femeileeeeee/ Si e moarte dupe mineeeeeeeeeee/ Toata ziua imi sade pe caaap/Nu stiu ce sa fac ca sa scaaaaaaaaaaaaap

Domle toate ma cereeeeeee, toate ma vreaaaa/zice ca le place destinctia mea/Eu nu stiu ce-i aia dar daca or vrea/ Le-o dau pe toata ce sa fac eu cu eaaaaaaaaaaaaaaa
REF:
E cate unii domneeeeeee n-are noroccccccccccc/Nu place domleee la dameeeeee daloooc/ Degeaba umbla dupa fomei/Ca nu se uita nici dracu la ei
REF:
Cand ies afaraaaa ma-mbrac frumos/ Imi pun un trening si pantof cu toc/Toate femeile sa uita la mineee/ Nu stiu da ce da cred ca-i da bineeeeeeeee
REF:
Da-mi iau nevasta sa fie a mea/ Nu ca tramvaiu s-o ia cine-o vreaaaaaaa/ Ca e unii domle tareee netoooooooti isi ia nevasta-biblioteca pentru tooooti
REF: "


[/quote]

Sabinaaa, sa vii sa pui muzica la minunatziile-astea, madame!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

NO COMMENT!

quote:

Originally posted by X

Buna ziua!

Sunt furioasa si pe buna dreptate,zic eu....Am deschis cu ceva timp in urma un subiect la Cabintul de psihologie;s-au dat raspunsuri si s-a ajuns la pagina 10,in timpul acesta eu eram in vacanta si nu aveam acces la net,buuuuun,ma intorc intru pe DC si ce sa vezi...surpriza...subiectul meu trecuse la partea a doua,ok as fi zis daca l-ar fi schimbat un moderator,dar l-a schimbat un membru(YYY),care nu are acest drept....acum ea apare ca titular de subiect si nu-mi place deloc.....mi-a furat subiectul si-l vreau inapoi!!!!

Cum a reusit sa treaca la partea a doua,daca nu e moderator?
Va rog un raspuns,fiindca nu mai inteleg nimic.

...este vorba de subiectul:"ABCDEFGHJKLMNOPRSTT....".








Alex

"Secretul fericirii este sa faci numai ceea ce te pasioneaza"Gabriel Garcia Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by DidiAlex

NO COMMENT!

quote:

Originally posted by X

Buna ziua!

Sunt furioasa si pe buna dreptate,zic eu....Am deschis cu ceva timp in urma un subiect la Cabintul de psihologie;s-au dat raspunsuri si s-a ajuns la pagina 10,in timpul acesta eu eram in vacanta si nu aveam acces la net,buuuuun,ma intorc intru pe DC si ce sa vezi...surpriza...subiectul meu trecuse la partea a doua,ok as fi zis daca l-ar fi schimbat un moderator,dar l-a schimbat un membru(YYY),care nu are acest drept....acum ea apare ca titular de subiect si nu-mi place deloc.....mi-a furat subiectul si-l vreau inapoi!!!!

Cum a reusit sa treaca la partea a doua,daca nu e moderator?
Va rog un raspuns,fiindca nu mai inteleg nimic.

...este vorba de subiectul:"ABCDEFGHJKLMNOPRSTT....".








Alex

"Secretul fericirii este sa faci numai ceea ce te pasioneaza"Gabriel Garcia Marquez



Asta-i tare!!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

quote:
Originally posted by iren

Pentru nou' nostru starmanea, Päpädicu Neuronu Minune, fara numar sa traiasca!!!




"REF:Ma iubeste femeileeeeee/ Si e moarte dupe mineeeeeeeeeee/ Toata ziua imi sade pe caaap/Nu stiu ce sa fac ca sa scaaaaaaaaaaaaap

Domle toate ma cereeeeeee, toate ma vreaaaa/zice ca le place destinctia mea/Eu nu stiu ce-i aia dar daca or vrea/ Le-o dau pe toata ce sa fac eu cu eaaaaaaaaaaaaaaa
REF:
E cate unii domneeeeeee n-are noroccccccccccc/Nu place domleee la dameeeeee daloooc/ Degeaba umbla dupa fomei/Ca nu se uita nici dracu la ei
REF:
Cand ies afaraaaa ma-mbrac frumos/ Imi pun un trening si pantof cu toc/Toate femeile sa uita la mineee/ Nu stiu da ce da cred ca-i da bineeeeeeeee
REF:
Da-mi iau nevasta sa fie a mea/ Nu ca tramvaiu s-o ia cine-o vreaaaaaaa/ Ca e unii domle tareee netoooooooti isi ia nevasta-biblioteca pentru tooooti
REF: "


[/quote]

Sabinaaa, sa vii sa pui muzica la minunatziile-astea, madame!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.
[/quote]



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Sabina, pai shi muzica unde e?

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

muzica e pe CDul "Gore de la Chitila", cantece de mahala cantate de folkistul Mihai Marginean.
Regret minunatele nu-mi apartin:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

baaai, e mortala, muzica aia e de o stupizenie crasa, io asa ceva nu pot sa fac, tipu e de o mie de ori mai bun, jos palaria



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Am ascultat shi io melodia, Päpädicu itzi ramin indatorata forever, e absolut bestiala!!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput