De la forum adunate si-napoi la forum date (5)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

asta de i-o zise fetei si-o cauta cu lumanarea.
si pe urma se plange ca-l ating
moderatorii la bile.


Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by denizel

O biata fata se plangea ca nu poate sa scape de grasimea de pe abdomenu' inferior.
ia uitati-va ce s-a gasit sa-i raspunda unu':


"aici nu e vorba de slabire, gagica zice ca e slaba, e vorba de burta, are burta asa ca beristii, umflata si lasata peste curea.

un corset cred ca ajuta, asta cind e imbracata si sa evite pe cit poate sa se deszbrace in public si la lumina.

auzi da cocosata esti ? potzi sa joci in filme de desene animate daca este, roluri de pinguini"




" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.



Puteam sa jur ca-i tauru cu bile negre!!!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

quote:
Originally posted by iren

quote:
Originally posted by denizel

O biata fata se plangea ca nu poate sa scape de grasimea de pe abdomenu' inferior.
ia uitati-va ce s-a gasit sa-i raspunda unu':


"aici nu e vorba de slabire, gagica zice ca e slaba, e vorba de burta, are burta asa ca beristii, umflata si lasata peste curea.

un corset cred ca ajuta, asta cind e imbracata si sa evite pe cit poate sa se deszbrace in public si la lumina.

auzi da cocosata esti ? potzi sa joci in filme de desene animate daca este, roluri de pinguini"




" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.



Puteam sa jur ca-i tauru cu bile negre!!!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada




Negre ca tara aia-n care sta.

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

si zbarcite, tot asa ca tzara aia veke si urata na!



ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

quote:
Originally posted by iren

Din categoria Hai la baba sa-tzi däscînte-n curcubeu!

quote:
Originally posted by
Dar chestia cu deochiul merge doar daca suge de la o tiganca. Nu merge daca suge de la o persoana alba. Conteaza si culoarea.



Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

noiembrie
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada





mi-e si frica sa intreb ce suge...

--------------------

Andra
Noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">La numai un anisor, are diabet...Ajutor!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Consultatzii bivolarice on line

quote:
Originally posted by oancea

Fetelor ce mai,punctul G la-ti descoperit,acum nu va trebuie decit un BARBAT.Dar din ala adevarat,nu cotaitori de cartier.Eh,barbatii adevarati care stiu ce sa faca cu punctul G sunt putini.Cine va bagat in cap ca punctul G este sinonimul prostatei la barbati?Asa prostie nu am mai auzit.Prostata poti sa o freci cit vrei,ca nu va excita pe nimeni.Dar mai interesant cred ca ar fi sa invatati metoda"TAO".Daca gasiti o carte cu un asemenea subiect cititi-o.Este formidabila.Cine
invata asa ceva,poate spune ca stie tot,in materie de sex.
Cipinela draga,ai grija la pozitia folosita.Oricind pot revenii durerile.Acolo,acum dupa cauterizare,este un loc foarte sensibil.Dar cine te-a hacuit asa?



Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.[/i]

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

quote:
:Originally posted by oancea

Fetelor ce mai,punctul G la-ti descoperit,acum nu va trebuie decit un BARBAT.Dar din ala adevarat,nu cotaitori de cartier.Eh,barbatii adevarati care stiu ce sa faca cu punctul G sunt putini.Cine va bagat in cap ca punctul G este sinonimul prostatei la barbati?Asa prostie nu am mai auzit.Prostata poti sa o freci cit vrei,ca nu va excita pe nimeni.Dar mai interesant cred ca ar fi sa invatati metoda"TAO".Daca gasiti o carte cu un asemenea subiect cititi-o.Este formidabila.Cine
invata asa ceva,poate spune ca stie tot,in materie de sex.
Cipinela draga,ai grija la pozitia folosita.Oricind pot revenii durerile.Acolo,acum dupa cauterizare,este un loc foarte sensibil.Dar cine te-a hacuit asa?



La asa o explicatie de savanta si delicata, raspuns pe masura :
quote:

Uelcam, dom doctor ginecolog, dupa cite vad, 'stetzi foooarte documentat 'mneavoastra...da mai zicetzi, va rog, nu va impiedicatzi de profani ca noi care continua shi-n secolul asta asha de avansat sa creada ca Punctul G al barbatului se afla la prostata, mai exact, in kur, ma scuzatzi de vorba rushinoasa ...da inclin totushi sa cred c-atzi frecat mult prostata aia pina v-atzi dat seama ca n-are punct G, o fi fugit, nenorocitu!...



Mik.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:



Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

"Sa va fie casa-casa
...si prietena paroasa"

quote:
Initial creeata de :o)

Vorbeam cu maica-mea si cu sora-mea pe messenger , fiecare la casele noastre. Le scriam ca de Craciun am ramas nevopsita si neepilata, am pierdut programarea la coafor...Mai intai i-am scris maicamii despre asta , apoi am dat "copy" si "paste" la sora-mea. In timp ce vorbeam cu ele, am primit o urare de la un prieten(tot pe messenger)....Apoi , ca fata sensibila si simtita ce sint, m-am gandit sa trimit la lista de prieteni aceasta urare tare frumoasa .Si bineinteles, am dat "paste" pe mesajul pt. lista de prieteni....Bun , am trimis , si cand am vazut in arhiva , s-a trimis si o parte din discutia despre epilat.In fine , mesajul suna cam asa: "m-a prin Craciunul asta cu un picior paros si cu unul pe jumatate epilat, nevopsita , (si am mai scris ceva si mai nasol de zona intima- nu pot sa scriu aici ). Varsa doamne har si bine, bogatie de la tine, peste casa peste masa, peste oamenii din casa, sa le faci viata frumoasa!! SA ai un CRACIUN FERICIT alaturi de cel iubit!!!".
Penibil si comic , nu? Acum o sa tin messengerul pe invisible:))




Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Din ciclul Vine cutremuru, protejatzi oole shi copiii!

quote:
Originally posted by xenocid
Se pare ca maine la ora 7 va avea loc un cutremur de magnitudinea 7. Noi ne'am pregatit cum se cuvine: am impachetat bibelourile in hartie de ziar, am mutat ouale pe raftul de jos de la frigider, ne'am pus caciulile alea groase, am incarcat camera video, am distribuit aparate foto copiilor si am pus ceasul sa sune.
Cu cei mici am avut o repetitie generala pe masina de spalat la 800rpm ca sa nu fie luati prin surprindere.

In concluzie (ca ma plictisii sa scriu) sintem gata.

Da' ceva ceva tot e in aer ca'mi dete una in metrou un fluturas pe care scria "Unde iti vei petrece eternitatea?".
Am vrut sa'i raspund da eram cu soacra'mea.


*segmentation fault*





Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput