Terapeutul Stelian Fulga

Terapeutul Stelian Fulga | Autor: Natasa

Link direct la acest mesaj

Ati auzit ceva de el? A avut rezultate? Bunicul meu are o infectie la rinichi si nici un antibiotic nu-i da de cap. A auzit de tratamentul cu nu stiu ce ceai facut de Stelian Fulga si ne gindeam sa mergem la el. Inainte as vrea sa ma informez, ca de snapani e plina piata.
Multumesc de raspunsuri.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

personal n-am incercat si nici n-am incredere insa mama mea a facut tratament cu produse de la el;am bombanit-o pe toata durata tratamentului intrebind-o cum e posibil sa-si riste sanatatea pe care o mai are si sa mai dea si bani pentru asta!? ea s-a declarat multumita in urma tratamentului, a slabit destul de mult desi problema ei nu asta era;este diabetica de tip 2, cu glicemie oscilanta, citeodata destul de mare;
tipul i-a dat un lichid galben intr-o sticla(semana cu rivanolul dar nu stiu ce contine) si argila alba - macar asta stiam ce este - punea apa peste ea, lasa peste noapte si a doua zi bea

M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Eu acum doi ani am avut o diskinezie biliara si medicul de familie mi-a recomandat o cura de dezintoxicare de la Fulga. Am facut acea cura si de atunci n-am mai avut probleme. Si acum ma simt f bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Multumesc mult pentru raspunsuri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loneanbianca spune:

si prietenul meu a incercat pt hepatita si ...vad ca la toata lumea da aceleasi lucruri. Noi imbunatatiri nu am avut! Mai informeaza-te!

Bianca
http://community.webshots.com/user/biancaloneanPoze[/url
"Traim intr-o era in care pizza ajunge la noi acasa mai repede decat
politia."
-- Jeff Marder.

Mergi la inceput