Impreuna, Timisoara! (15)

Impreuna, Timisoara! (15) | Autor: gabirus

Link direct la acest mesaj

Noi suntem:




  • mutti

  • mcrmiki

  • Silvana (1.10.1975, Balanta), Florin (10.7.1973, Rac) si Paul (9.1.2001, Capricorn)

  • Ionela-roxana si Rares (3 ani)

  • sim1

  • oanamc (Oana) si Letitia Medeea (2 luni)

  • Toria (22.01.1969, Varsator), Gelu (17.5.1969, Taur), Aurora-Alice (23.3.1992, Berbec) si Jan Florian (30.5.2001, Gemeni)

  • Giuliatm (Alina Iulia) (1.7.1976, Rac) si Alessandra (10.3.2005, Peste)

  • Alice54

  • Mirona (8.11.1974, Scorpion)

  • Doris-Alina (13.9.1973, Fecioara), Radu (9.7.1970, Rac) si Ines (29.6.2002, Rac)

  • Zoe (7.9.1977, Fecioara), Mircea (19.11.1975, Scorpion) si Alex Stefan (28.11.2004, Sagetator)

  • Gabi Rus (15.10.1979, Balanta), Calin (22.9.1974, Fecioara), Eva (25.7.2000, Leu) si Mihael Lucas DPN 7.8.

  • blackpanterro (Adriana) si Aidan (27.06.2005, Rac)

  • Alcristina si Stefi

  • Mihi, Lorand (4 ani) si Arpad (1 an si 6 luni)

  • Albi'

  • Aldona si Diana (1 an si 4 luni)

  • Cosmina (6.4.1972, Berbec), Marius (1.5.1970, Taur), Vlad (10.1.1998, Capricorn) si Radu (21.6.2004, Gemeni)

  • Viorela Hoff

  • Aileene si Alexandre (6 ani)

  • Amutza (Amalia) (25.9.1980, Balanta), Dan (18.4.1977, Berbec) si Alisa Talida (25.6.2005, Rac)

  • Giova (Ioana) (14.2.1980, Varsator), Claudiu (7.2.1979, Varsator) si bebe DPN 12.1.2006

  • Ana68 (Ana-Maria) (15.11.1968, Scorpion), Marius (8.6.1964, Gemeni), Alex (18.2.1996, Varsator), Luana (28.10.2003, Scorpion) si Dunia (19.7.1987, Rac)

  • Mary25 (Mariana) (16.8.1979, Leu), Alex (5.12.1976, Sagetator) si Ariana Denisa DPN 15.9.

  • alexa00 (11.2, Varsator), sotul (10.12, Sagetator) si Paul (3.7, Rac)

  • Gianina-Alina si Andreea (4 ani)

  • mitzuka (Simina) (23.10.1978, Scorpion), Vasa (30.1.1976, Varsator) si Deian (21.4.2004, Taur)

  • Anda (10.4.1975, Berbec), Cosmin (23.1.1976, Varsator) si Edi (26.9.2002 , Balanta)

  • danitin si Loriana

  • bulina_buclucasa (Lili) si CodrutaDPN 2.10.2005

  • Alina

  • Sybille

  • dia_codat, Caroline Iulia (12.7.2002) si Stephanie Daria (9.3.2004)

  • Angela Panduru

  • andanii si Andrei

  • mindy

  • cgabriela (02.06.1973- Gemeni) si Briana (27.6.2002, Rac)

  • Dorsilia si Danut





POZE

INTALNIRE 1
INTALNIRE 2
INTALNIRE 3


Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 38+ sapt.
POZE

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cgabriela spune:

vrem si noi in club.
Gabi (02.06.1973- Gemeni)si BRIANA(27.06.2002- Rac)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

cgabrielabine ai venit printre noi!Te asteptam vineri la intalnire.
Eu plec spre casa.O seara placuta la toata lumea!

Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgabriela spune:

Ne cerem scue! VINERI suntem in Ardeal (Vartop- carpinis - la neamuri)
plecam de joi seara ne intoarcem duminica seara! Dar mai sunt si alte zile, nu?
fetelor eu am "postat" un subiect la discutii generale - raspuns CNA - legat de desenele animate (violenta, vulgaritate etc) sa trimite-ti si voi mailuri (daca sunte-ti de acord ca nu sunt potrivite pt. copii nostri) si chiar dati-le si prietenilor, sa fie cat mai multe sesizari, poate se va schimba ceva!
Sunt grabita, (am o mica pauza) Scuzati-mi greselile!
Va pup si distractie placuta vineri (o seara racoroasa)!
gabi si Briana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Buna fetele....am profitat ca se mai poate respira si am fost in parculet si la ceva cumparaturi...
Super propunerea cu Texas...spun prezent sper sa nu intervina ceva.
Bun venit cgabriela si Briana! te asteptam cu drag la intalnire!
Eu am mici probleme cu calculatorul , am facut un upgrade si Vasa nu a terminat de instalat toate driverele si programele asa ca va scriu din vecini...adica de la mama.Sper ca de maine sa merga totul struna...
Mai plecam la o tura de cumparaturi si de plimbat pe afara si revmin mai pe seara.
Pupici!

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru
POZE INTALNIREA 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saluti fete,
Gabriela,bine ai venit !
Fetelor,ce fain ca e intalnire ....pe 5 august,vineri?Super!
Va pup.Mai vorbim!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Bine ai venit, Gabriela! Te-am si trecut pe lista. Vrem poze , mai ales cu Briana.

Unde-i mama disperatelor, Doris ? Sa vada ca mi-am achitat inca o data datoria ...

Miro, merci de urari. Nu stiu daca e curaj, nebunie sau nesimtire, dar chiar nu-s stresata. Cred ca la mine factorul stres cel mai mare era sa nu stiu ce ma asteapta. Acum ca stiu foarte bine, si chiar daca stiu cat de tare toare, nu ma mai stresez. Bine, un mare motiv aici e si peridurala! Traiasca tehnica si secolul XXI!

Albi' ce ne mai zici? Stiu ca incep sa sun ca o moara stricata, dar astea tot probleme tipice Saturn sunt: neacceptarea si fuga de responsabilitate. Cred ca iubitzelul tau este cam prea obisnuit cu comoditatile de acasa si ii este cam frica sa renunte la ele. Dar daca te iubeste, in final se va autoinvinge.

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 38+ sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!
S-a mai racorit putin, ce bine...
Pe la 5-6 dimineata ce dulce era somnul, dar, a sunat imbecilul ala de ceas, de imi venea sa dau cu el de la etajul 3...
Mai suna si el 3 zile si gata, intra si el in concediu, vreau sa dorm dimineata, mi-ajunge....
Un calduros bun venit pentru cgabriela!!!
Ne pare rau ca nu poti veni la intalnire...data viitoare!
Gabi, ma bucur ca te-ai putut achita inca o data de sarcina de a deschide alt capitol...mey, tu mai nasti???
Cred ca o sa aiba niste plete Luca, si niste unghiute...
Deci, fetelor, cine vine la intalneala, sa spuna prezent!!!
Eu vin...
Miro, pe unde esti???
Ne lipsesc buhele!!!!
Ana, am inteles ca Luana a avut diaree, cum este?
Giulia, ce faci, te-ai mutat?

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Buna dimineata!
Nimeni pe baricade? Pe unde sunteti toate?

Pupici
Simina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Simina, eu sunt pe baricade...
Ai primit ieri PM de la mine?
Cand ne intalnim pt. treaba aia, stii tu...
Da-mi un PM sa ne intelegem...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

am aparut si eu intr-un final.

va vine sa credeti ca nu am avut timp de net??? Mie nu.
Am gatit io ca dementu pana la 9.30 ... si am mancat (nu chiar tot) dupa ora 10 .... si cica vreau sa slabesc.

CONFIRM SI EU VENIREA LA INTALNEALA!!!
negresit am nevoie de gravidute la intalneala? Cine se anunta?
Ba fetelor .... daca nu dati nici un semn pana joi ... io ma apuc de dat la telefoane ... da?

O veste trista: Giulia a trebuit sa paraseasca apartamentul ... asa ca s-a carat cu mamel cu fetitoi ... la o pretenara ... pana ii gata nenorocitii aia apartamentul. Am vorbit cu ea aseara, la scarbici nu are timp de net ... si acolo unde sta acu ... nu are. Poate vine i ea la intalneala vineri si ne spune ea mai multe.

mitzuka tu de ce nu ai PM??? Activeaza-l mama sa te mai prindem si pe privat. Ce face frumusetea ta de Deian? Sper ca am scris corect numele flacaului ...
Daca nu stii cum ... da PM la fata, ok?

Gabi ce lunga e lista ... ma cam calca pe nervi cand tre sa dau cu scrolu pana sa trec de ea. Am voie sa-mi mai bag nasu ... la schimbari??? Numai spre bine, PROMIT.

Va pupa Miro pe toate.

Miro
My ticker

Mergi la inceput