Cu dragoste, din IASI (16)

Cu dragoste, din IASI (16) | Autor: Elena I.

Link direct la acest mesaj

Hallo!
si eu m-am simtit foarte bine vineri seara.
n-am postat nimic, Gabi, ca n-am avut vreme. Erica e o acaparatoare. abia acum am scapat putin de sub dominatie, desi s-ar putea sa-i alunge ploaia acasa.
de asemenea mi-ar placea sa repetam petrecania, vorba lu' ala cu zbieretele, si poate mai des.
o duminica placuta tuturor!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Asadar...???

Oana si Stefanel

"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellaalba spune:

Baaaiiii
se pune de distractie?
As merge si eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Eu propun:
azi, vineri 22 iulie (a propos, sunt 4 ani de cand sunt casatorita cu Radu!), Pub25 (undeva in Tudor Vladimirescu, langa Club Motor), ora 21. Eu zic ca e bine si pentru cele ce vor doar o pizza, si pentru cele ce vor dans. Adica nici prea tarziu pentru primele si nici prea devreme pentru cele din a doua categorie.
Problema e cu rezervarea. caut eu acum pe net nr. de telefon si poate reusesc sa fac o rezervare pentru 15 persoane. (+,- cateva)Daca nu, nu cred ca ne da nimeni afara daca venim fara rezervare. Si poate nu-i chiar asa aglomerat, ca e vineri. (Adica nu chiar sambata) Nu stiu, Spun si eu. E doar o propunere. Mai vedeti, va mai ganditi si...postati aici. Ideea e ca tot asteptam sa se decida ceva si...mi-e sa nu o amanam. Si-apoi ce cucoane mai suntem noi, de nu o putem pune de o chefuiala!!!

Oana si Stefanel

"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Oana, astept un semn sa vad ce ai rezolvat. Deci fetelor, unde si cum...ca sunt in ceata totala.
Pupici,
gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Fetele, io am luat initiativa. Sper ca nu dati cu rosii (vad ca asta e o vorba placuta pe aici pe forum). Am rezervat in Pub25, pentru azi la 21.
Care mai intrati...semnalizati daca veniti sau nu.

Ne vedem deseara, da?
(Desi n-am inteles cum e cu morala. Carmen spunea ca e a barbatilor. Adica o lasam acasa la barbati???)

Oana si Stefanel

"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Mai,io era cat pe ce sa dau inapoi,ca nu-s dormita de doua nopti si la ora actuala imi cam pica un mare cap pe taste!Da' daca ati apucat sa faceti rezervari si de-astea...ma screm sa vin.Deci in principiu 98,99% vin;las o marja pentru adormit in picioare.Cine si la ce ora vine ca sa vedem cum ne-ntalnim?!


Irina,veve & croko
poze,poze,poze si iar poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Pai eu vin si Veve si Carmen p si Raluca si Oana. Sper eu ca si Elena si Gabi.
Abia astept,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Eu plec la cumparaturi. Voi fi in Tudor pana pe la ora 20. Confirmati, va rog, pana atunci prezenta la 0744/84.63.42.
Daca nu se aduna macar 5-6 fete, eu zic sa o amanam. Dar poate nu.
Pana acum a confirmat:
Veve - pregatiti pentru ea o cafea tare. Sau niste proptele pentru
cap.
Ellaalba - "daca nu intervine altceva"
eu - adica Oana

Oana si Stefanel

"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Salut!

Eu inca sunt la servici si voi sta cel putin pana la 8, asa ca din pacate trebuie sa spun pas in aceasta seara. Imi pare tare rau ca nu pot ajunge, dar am o gramada de urgente si nu pot pleca nici moarta. Sper sa va distrati de minune diseara si sa mai organizati o intalnire.

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

si io incerc sa viu, tot in procent de 98-99%, spun asta ca sa ma asigur ca n-o da branca-n mine si m-apuca migrena.
puteti da mai multe amanunte unde se afla locatia?

Fetele de pe DC

Creierul este un organ oarecum indispensabil capului.

Mergi la inceput