Cine a nascut cu Doctorul Vladareanu?

Cine a nascut cu Doctorul Vladareanu? | Autor: mirelam

Link direct la acest mesaj

Cumnata mea urmeaza sa nasca cu Domnul Doctor Vladareanu de la Elias.
Va face cezariana pentru ca are unele probleme?
A mai nascut cineva cu dansul?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RaluD spune:

Eu am nascut cu el si tot cu el voi naste si al doilea copil.
Sa nu-si faca nici o grija, este unul dintre cei mai buni chirurgi obstetricieni din Romania si are multa grija de pacientele lui.
Este cam mut de felul lui, dar foarte profesionist.
Cezariana mea are 7-8 cm si m-am vindecat repede, desi eu nu sunt prea "buna de carne".


Raluca, Emi bebelusa si bb2 din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna28 spune:

Eu iti pot spune doar ca voi naste prin cezariana cu dansul in noiembrie; nu-l stiu foarte bine, am fost doar la cabinet, dar am incredere in capacitatea dansului in ceea ce priveste operatia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_Ioana spune:

RaluD, si eu urmeaza sa nasc cu dansul un jul. Mai ai idee cat costa cezariana la dansul? Si mie mi s-a parut foarte ok pana acum, foarte bland si la locul lui.

Cristina +33 si Luca

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20727;87/st/20060708/dt/7/k/28ed/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluD spune:

Intre timp am nascut si bb2, pe Inutza, tot cu dr Vladareanu.
Doar in 2 (doua!) saptamani eram perfect functionala, fara dureri infioratoare si alte probleme.
Acum Ina are aproape 7 luni si o port in brate pe Emi, fetita mea de 2 ani si 8 luni, desi nu pot prea mult, ca ma omoara spatele. Da' burta n-are nimic.


Raluca, Emi cea scumpica si bebelusa Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Si eu sunt pacienta lui Vladareanu si voi naste cu el in iulie. El si bebe vor decide daca va fi nastere naturala sau cezariana. Mut e putin spus!! si cand vorbeste sopteste dar eu am maareee incredere in el si ma simt foarte bine ca el e doctorul meu.

Miruna 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluD spune:

Nastere usoara, Cristina si Miruna!


Raluca, Emi cea scumpica si bebelusa Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Eu am nascut tot cu Vladareanu (normal, cu epidurala).
Si mie mi s-a parut cam "mut", dar imi raspundea la toate intrebarile pe care le aveam (ma duceam cu listuta la consultatii). A mers totul perfect!
Ca sa nu mai pun la socoteala si purtarea personalului medical atunci cand vine vorba de pacientele "sefului".


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axia spune:

quote:
Originally posted by aurelia1278

Eu am nascut tot cu Vladareanu (normal, cu epidurala).
Si mie mi s-a parut cam "mut", dar imi raspundea la toate intrebarile pe care le aveam (ma duceam cu listuta la consultatii). A mers totul perfect!
Ca sa nu mai pun la socoteala si purtarea personalului medical atunci cand vine vorba de pacientele "sefului".


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an




Subscriu total !
A, si nu tine sa te vaiti. In rest, foarte bine

Andreea, mama lu' Tiberiu
Micul Print

Uita-ti intotdeauna dusmanii - Nimic nu-i enerveaza mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

axia subscriu nu tine sa te vaiti. Eu la inceputul sarcinii m-am vaitat de hiperaciditate si m-am ales cu o endoscopie. Si acum cand ma vede ma intreaba daca mai am chef sa fac una

Miruna 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ipearina spune:

Stiti cumva daca dr. Vladareanu face cezariana la cerere?

Mergi la inceput