DR Badiu-Municipal

DR Badiu-Municipal | Autor: tedita

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor,
Ati nascut vreo una dintre voi cu dr Badiu( MUNICIPAL)de curand?? eu stiu ca are referinte bune dar nu mai stiu cum este acum, in conditile in care si-a facut cat de cat un renume si are foarte multe paciente. Eu oscilez intre Dansul si DR.Parvu Ioan de la Elias.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Tedita, eu sunt pacienta a dr. Badiu. Probleme f. mari in sarcina nu am avut, asa ca nu-ti pot spune ceva despre vreo interventie salvatoare.
In schimb mi-a raspuns la toate intrebarile pe care le-am avut, mi-a dat sa fac toate analizele , si mi-a monitorizat sarcina f. atent.
Acum am intrat in sapt. 38 si pot sa nasc oricand.
Daca mai ai putina rabdare in curand pot sa iti spun impresiile despre nastere.

O sarcina usoara iti doresc!

Andy si 37+

http://pg.photos.yahoo.com/ph/andre_ea22/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mela Pitica spune:

Draga Tedita, toata sarcina am fost urmarita de dr. Badiu ( Munucipal ), este un profesionist, un doctor cum rar intalnesti, iti raspunde la toate intrebarile si raspunde la telefon si vine la nastere, la orice ora. Eu am fost foarte multumita, mai ales ca am avut si probleme- boala anticorpilor anifosfolipidici( boala de coagulare), toata sarcina am facut injectii cu Clexane si in ulyima luna de sarcina am facut hipertensiune, respectiv am stat in spital o luna jumate, iar dr. Badiu a venit in fiecare zi la mine, seara se mai interesa si la medicul de garda ce fac, iar dupa ce am nascut( 04.10.2004 ) nu m-a abandonat, ci a venit sa ma vada in fiecare zi. Pt. ca bebica mea a fost f. mica (1350 gr.), a stat la terapie intensiva o saptamana, iar dupa aceea la prematuri, nu am avut-o langa mine in salon,iar daca venea sa ma vada si eu eram la alaptat venea dupa mine si tot timpul s-a interesat de bebe. Ii multumesc lui Dumnezeu ca mi-a dat un copil sanatos si ca mi l-a scos pe dr. Badiu in cale.
Eu iti spun sa ai toata increderea in el pt. ca este un doctor f.f.f.f.bun!



Mihaela, Maria si bebe Ioana

Mergi la inceput