Succes pentru astazi!

Succes pentru astazi! | Autor: thalia

Link direct la acest mesaj

Daca sunt parinti care azi au "morcovul " cu testarea , le doresc calm si putere sa treaca mai usor cele doua ore, azi , maine , poimaine si joi. Iar copiilor nostri multa minte si noroc sa le pice doar ce vor ei!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristinutza_ale spune:

BAFTA !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lady_danielle spune:



multumesc mult, am un morcovvvvvvvvvvvvv.
Bafta multa si celorlati parinti si copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinaeliza spune:

Multumesc pentru urari.Eu zic ca bafta a fost pentru ca subiectele au coincis cu ce am invatat noi mai mult.Oricum mai avem doua hopuri pe care sper sa letrecem cu bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Bafta copiilor si curaj parintilor!
Cred ca este cel mai frumos examen din viata, deschide o perioada foarte frumoasa pentru copii. Este adevarat ca anul acesta subiectele au fost foarte usoare?

Nu certati copiii cand viseaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thalia spune:

La matematica a fost grea partea a II a. In rest la romana si istorie sau geografie depinde de memoria fiecarui copil. Eu zic ca a fost usor la cele doua materii.
Intradevar a fost cel mai frumos si emotionant examen ...pentru parinti. Baiatul meu nu a avut nici o emotie...sau cel putin asa a spus.
In schimb s-a emotionat cand la iesirea din sala m-a gasit acolo , nestiind ca-l astept .La examen l-a condus tatal si credea ca se intoarce singur acasa.
A trebuit sa iau un calmant ca sa pot rezista emotiilor pana a iesit din sala. La al doilea examen am avut emotii fiindca stiam ca nu -i place matematica. La istorie deja ...orice minune tine trei zile nu-i asa ...nu am avut emotii, in schimb a fost o ploaie torentiala si l-am asteptat sub umbrela , m-am facut ciuciulete dar n-am simtit nimic. Decat bucurie cand l-am vazut ca iese cu gura pana la urechi.Stiuse tot...Acum asteptam rezultatele ca sa vad si eu ce inseamna acel TOT!

Mergi la inceput