Rahova sau apropiere...(3)

Rahova sau apropiere...(3) | Autor: aissa

Link direct la acest mesaj

Deschidem noi partile urmatoare, nu e nevoie neaparat de moderatori. Ei le inchid pe cele vechi.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46431&whichpage=10" target="_blank"> Partea a 2-a

Voi mai iesiti diseara? Vio, tu? Eu o sa ies azi mai tarziu, cam cum ati facut voi ieri. Azi am mancat cuminti si nu ne-am mai certat, asa ca nu am de ce sa mai indur soarele turbat de afara.
Va pup si mai vorbim.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ma bucur ca voi ati mancat fara circoteca astazi...la noi in schimb a fost ceva de neuitat...am cantat si am facut ca toata animalele si tot degeaba...nu deschidea gura deloc...abia, abia a mancat borcanelul pe care ieri l-a devorat.
acum dorm amandoi si ii astept sa se trezeasca sa plecam in parc in vicina cu cortulspecial pentru copii...asa vrea alex ca are el niste prieteni acolo si se intalnesc.
asa ca fetelor ne vedem maine..va pup sa aveti o dupa amiaza placuta sii bbei linistiti

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Aissa,chiar am fostin parc azi.De la 18.00 pina pe la 19.30.
Dimineata n-am putut ca m-a chiemat sefu'la serviciu sa semnez o hirtie.Ai rezolvat problema cu buburuza?
pentru toti bb si toate mamicile.

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Iata ca din joi in Paste mai intru si eu....Dar azi am timp,Mariuca doarme si n-am chef sa fac treaba.Nu ma uitati,nu?
Se pare ca fata mea s-a procopsit cu rubeola.Asta dupa un medic..dupa celalalt,are doar o alergie....e plina de bube din cap pana in picioare.Asa ca pe mine m-au zapacit de tot de cap,abia astept sa vin in Bucuresti,poate aici medicii sunt mai de soi..cu astia din Pitesti m-am lamurit!Deci stam in casa,preventiv,si nu facem nici baita.Daca pana maine nu-i trec,e rubeola clar si avem carantina cam 5 zile.Si eu care ziceam ca WE asta ne vedem in Sebastian...
Viovio,ti-am trmis un PM!
Pupici

POZE
Andreea si Mariuca(7.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Vio, unde mama? Noi am iesit pe la 18 si la 19,15 eram in casa, am dat ture doar pe inelul mare ca era o aglomeratie fantastica, nu era o banca libera si mai erau si o groaza de biciclisti.
Andreea, sigur nu te uitam. Sanatate Mariucai, sa va treaca bubele repede si sa puteti sa va plimbati.
Monica imi pare rau, s-au molipsit una de la alta pesemne cu mofturile. Azi am avut spanac la meniu si nu am crezut ca o sa pape, nici in visele mele cele mai indraznete....A mancat insa pitica un castron plin ochi, cu galbenusul aferent, plus iaurtul de dupa. Acum in final a adormit, cand se trezeste ii dau sa pape si ies iar. Daca mai vine cineva in parc poate ne vedem.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetele
si eu am fost astazi in parc, pe la 12 dar nu am vazut pe nici una dintre voi...m-am ascuns si eu la umbritza unui copacel cu ruxi si mama cu alex au stat la locul de joaca pnetru copii dinspre blocuri.
andrea, imi pare tare rau ca mariuca este bolnavioara...sper sa nu fie decat alergie...asa cum ai zis prima data la anestezia ta de la dentist....sanatate multa si pupici
asta seara m-am plimbat un picutz in jurul blocului...mi s-a aprut ca era vant si era mai ferit pe-aici
poate maine e frumos si ne vedem in parc...cred ca vin un pic mai devreme ca deja era fff cald si soarele f puternic la ora 13,30 cand am plecat acasa azi.
ruxi e o maraita...nu mai sta nici cum...vrea doar in brate.
va pup pe toate si pe copilasi si mai vorbim
noapte buna si linsitita

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:


Andreea,primit PM.Stai linistita,nu enici o problema.Mariuca sa fie sanatoasa!
Aissa,in seara aia si eu tot inelul mare,apoi m-am asezat pe banca pe care stateai tu azi.


Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Aissa,azi,in parc,cind?


Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Vio, daca e frumos (aseara am iesit pe vantul ala, ai vazut ce nasol era....), cred ca in jur de 11,30.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Bine!
Ma duc sa mai trag un pui de somn,(daca ma lasa Bianca) si apoi ne vedem in parc.(azinoapte nu am dormit decit 2 ore)


Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetele, eu am dormit super bine azi noapte, ca niciodata ruxi a dormit pana la 7 i-am dat sa pape si apoi ea se trezea de tot de obicei...ei...azi a dormit fata mea pana la 9 fix...dar acum tot razgaiata este...tot la mine in brate si tot nu vrea sa stea singurica in patutz.
eu nu stiu sigur, sigur daca vin in parc...vreau sa ma duc sa caut role penru alex ca m-a zapacit de cap...
daca este ne intalnim acolo tot pe la 12 cred ca ajung...nu am cum mai devreme fiindca pana-i dau lui ruxi sa pape...duireaza si apoi pana o imbrac la fel
pupici sa aveti o zi buna

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput