medic bun ginecolog

medic bun ginecolog | Autor: carmen_vasilief

Link direct la acest mesaj

cine ar putea sa-mi recomande si mie un medic bun ginecolog?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns candy24 spune:

In ce zona stai ?Stiu un medic bun (doctorita )la Elias mai stiu alt doctor bun la un cabinet particular pe la Titan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_vasilief spune:

Stau prin zona Iancului- Pantelimon...dar nu conteaza zona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Iti pot recomanda dr mea.
Se numeste Enache Luminita si o gasesti la Spitalul de Urgenta Floreasca,in fiecare zi de la 8 la 12.
Sper ca ti-am putut fi de folos.



Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camy062004 spune:

Carmen fiecare dintre noi isi recomanda dr.ei vazand in el cel mai bun medic acum nu stiu hotararea iti apartine,eu ti-o recomand pe dr.mea Silvia Racu o gasesti la clinica rom ger med.in dr. taberei pt. programare suna la:413.09.95.mult succes!

camy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns candy24 spune:

Dr Cristian Rodica la spitalul Elias nr de tel 0722351857 sau la Dr Conea Mircea la un cabinet particulat pe la Titan nr de telefon ^737492 sau 0744311191.Sunt doctori foarte buni.Multa bafta .Ai de unde alege.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonitza spune:

Doctorita MIHAELA GEORGIAN mie mi-a salvat viata...in ea am incredere totala...lucra intr-un timp la Marie Stopes, maternitatea Bucur si Spitalul Caritas...de 2 ori pe saptamana are program la cabinet unde este tot timpul coada , iar femeile nu vorbesc decat de profesionalismul si priceperea doamnei doctor.
Cabinetul este pe la statie de metrou Timpuri Noi, p-ta Timpuri Noi.
Telefonul este 330 59 03
Incearca sa ajungi la ea, o sa fi extrem de multumita.
Sanatate si multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Si eu pot recomanda pe cea mai buna doctorita ginecolog (daca la mine nu a avut mult de munca, am o prietena pe care tocmai ce a ajutat-o sa aiba bb dupa 6 ani de incercari!), care mi-a fost si colega (deci stiu cit de bine invata) si prietena (imi mai este), medic primar la 33 de ani, specializari si ultra-specializari in diferite ramurele din obs. -gineco.
O cheama Raluca Uzum si acum lucreaza la Sp. Elias (lucra inainte la Polizu). Tel. 771.59.15. Nu mai stiu pe unde e nr. de mobil, dar daca intereseaza pe cineva, il caut.
Sanatate multa!

Simina & Andrei (Deiutzu)

Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Ah, si mai merge si pe la un cabinet, dar eu nu am fost nicciodata, nu stiu pe unde e. Desi am auzit ca are aparatura ultra-performanta acolo, la cabinet.

Simina & Andrei (Deiutzu)

Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities

Mergi la inceput