Laborator analize-Iasi

Laborator analize-Iasi | Autor: mariussimiuc

Link direct la acest mesaj

Poate sa-mi spuna cineva unde gasesc in Iasi un laborator bun de analize pentru bb?Vreau sa-i fac coprocultura si nu stiu unde as putea sa ma duc.Cum se procedeaza cu proba?Cineva imi spunea ca trebuie sa ma duc acolo cu scutecelul.Asa e?
Miha si puiul Robert

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Miha, un ;laborator in care eu mi-am facut analizele cat eram dar si inainte este ProFamilia care se afla vis a vis de policlinica industriala, intre blocuri (exita sageti orientative). Au aparatura noua si moderna. Dra nu cred ca te duci cu scutecelul, ci pur si simplu vai lua cu un betisor din kk si pui intr-o cutie sterila pe care o cumperi de la ei ptr 10.000 lei. Te lamuresc tipele de acolo. Uite si nr de telefon 230431.
Succes si sanatate.



aime si vladut(15nov.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Iti recomand Medcenter (cel de la gara, fostul ABC) si mai este unul nou, la Casa Modei, dar uite ca nu stiu exact denumirea. Pentru coprocultua treci pe la ei si-ti cumperi un recipient care costa cel mult 10.000 lei.

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucureii mei

Lenevia este mama filosofiei - Thomas Hobbes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Revin cu amanunte (m-am docomentat) Medcenter, tel: 213.931, 217787 si Medimar (cel de la Casa Modei unde ai sanse sa mai poti face gratuit)219.971, 218.299.

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucureii mei

Lenevia este mama filosofiei - Thomas Hobbes

Mergi la inceput