Pestoaicele sunt pe aici? (8)

Pestoaicele sunt pe aici? (8) | Autor: Nally

Link direct la acest mesaj

Continuare la Pestoaicele sunt pe aici? www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=30055" target="_blank">1 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31725" target="_blank"> 2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34490&whichpage=1" target="_blank"> 3 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36332&whichpage=1" target="_blank"> 4 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37837&whichpage=1" target="_blank">5 www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=42880&whichpage=10" target="_blank">6 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40742" target="_blank">7



Lista pestoaicelor ce inoata in apele


19 februarie - danamunti - Eric Gabriel web
23 februarie - crig72 - Mariuca
24 februarie - Yasmine - Andreas si Yasmin www.rhp.ro/Andreasn/" target="_blank">web
26 februarie - Sigrid26
27 februarie - danyce - Alma
27 februarie - liris - aspiranta nu pentru mult timp!
28 februarie - Rodica - Andrei si Mihai web
28 februarie - Clauditza
28 februarie - Laureta - Inisa web
28 februarie - daniela daneza

1 martie - Crismir - Robert-Cristian web
2 martie - fulguletz - David web
3 martie - puiuDana
4 martie - Papadie
4 martie - Vanessa - Andutu si Catalin web
4 martie - Felis - Mihai Pozele mele!
4 martie - clauditzadennis
5 martie - i_carmen
5 martie - alinkav - Alex web
5 martie - pufymic - Alesio
6 martie - Sasuke
7 martie - Leta cu
7 martie - Allice2004 cu Andrei Florin
8 martie - mirelam - Andrei
8 martie - Rayuela - Amelia web
8 martie - Emilly - Ilinca
8 martie - Alina
8 martie - lilly
8 martie - mirela dan
10 martie - ange - mamica de doua ori
10 martie - naomi ioana - Naomi
10 martie - amik - Alexandra
12 martie - Anca oltean
12 martie - Salisa

13 martie - oanaralu - Bianca Maria www.babiesonline.com/babies/b/biancamaria/" target="_blank">web
14 martie - simi
14 martie - Elly cu Daria
16 martie - Nally - Sebastian
16 martie - Ioana Co - Darius
16 martie - elyanne - Elena
17 martie - Denisam
18 martie - Scarmanus
18 martie - Denii mic
20 martie - Maruta
20 martie - Anacami - Sebastian Alexandru web



Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Gata! L-am adormit pe mandrul meu!
Mey fetelor io cred ca o sa-mi mancae sufletul cand o sa mai creasca copilu asta! Daca nu ii faci imediat pe plac te stie tot blocul!!! Numa sa ma vada la tastatura ca ia foc nu alta!!! Urlaaaa sa vina el in locul meu! Sa vedeti ce da in ea si ce imi tranteste soricelul de ildoare capu, cred saracu, de la atatea mese ce ia in el!!!! Mai nou se enerveaza pe emoticoanele de pe forum ca vrea sa ajunga la ele si daca pune mana nu are nika in ea sa auziti atunci ce e la gura lui si ce ulra la monitor si il bate saracu si pe el!!!! Iar cand il iau cu ochii din fata calculatorului sa auzi lume bune iar revolutie!!!!

Am dus acu o lupta cu el cand am deschis noul sobect de numa!!!!Acu doarme si doarme bine ca l-am lasat sa ii cante si lu vecina o serenada... sa nu aibe impresia fomeia ca am plecat de acasa! Ma dispera mey cu toanele astea ce le are in cap!!! Ii ziceam io cand era in burtik - smecher de Bucuresti - si cred ca i-a intrat in cap expresia ca tare multe aere de shmecher are!

Maruta si io ma gandeam ca o sa treaca zodia, si cum suntem asea noi pestisorii cu capu prin nori, tot o sa amanam intalneala!!!

Dana eu stiam ca zodia pestilor este intre 20 feb. - 20 martie! No.. dar daca tu te simti peste... fii binevenita!

Felis meyy m-am uitat la poze si e un scump Mihaita!!!! Credeam ca stii doar parerea noastra si nu mai e nevoie de lamuriri! Dar... de acu sa stii ca o sa iti zic de cate ori ma uit... ... si daca nu ii pui la baiet cat mai des poze 'colo ... sa stii ca viu la tini mey fomeie... si te ieu la intrebari ... ca ma lasi asea cu ochii in balta ... pe buciuri scumpe la baiet!!! Ca pi tini ma mai gandesc daca ti pup... ... eee .. hai treaca di la mini mey ... ia di colea

Pupilai



Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamunti spune:

quote:
Originally posted by Nally

Gata! L-am adormit pe mandrul meu!
Mey fetelor io cred ca o sa-mi mancae sufletul cand o sa mai creasca copilu asta! Daca nu ii faci imediat pe plac te stie tot blocul!!! Numa sa ma vada la tastatura ca ia foc nu alta!!! Urlaaaa sa vina el in locul meu! Sa vedeti ce da in ea si ce imi tranteste soricelul de ildoare capu, cred saracu, de la atatea mese ce ia in el!!!! Mai nou se enerveaza pe emoticoanele de pe forum ca vrea sa ajunga la ele si daca pune mana nu are nika in ea sa auziti atunci ce e la gura lui si ce ulra la monitor si il bate saracu si pe el!!!! Iar cand il iau cu ochii din fata calculatorului sa auzi lume bune iar revolutie!!!!

Am dus acu o lupta cu el cand am deschis noul sobect de numa!!!!Acu doarme si doarme bine ca l-am lasat sa ii cante si lu vecina o serenada... sa nu aibe impresia fomeia ca am plecat de acasa! Ma dispera mey cu toanele astea ce le are in cap!!! Ii ziceam io cand era in burtik - smecher de Bucuresti - si cred ca i-a intrat in cap expresia ca tare multe aere de shmecher are!

Maruta si io ma gandeam ca o sa treaca zodia, si cum suntem asea noi pestisorii cu capu prin nori, tot o sa amanam intalneala!!!

Dana eu stiam ca zodia pestilor este intre 20 feb. - 20 martie! No.. dar daca tu te simti peste... fii binevenita!

Felis meyy m-am uitat la poze si e un scump Mihaita!!!! Credeam ca stii doar parerea noastra si nu mai e nevoie de lamuriri! Dar... de acu sa stii ca o sa iti zic de cate ori ma uit... ... si daca nu ii pui la baiet cat mai des poze 'colo ... sa stii ca viu la tini mey fomeie... si te ieu la intrebari ... ca ma lasi asea cu ochii in balta ... pe buciuri scumpe la baiet!!! Ca pi tini ma mai gandesc daca ti pup... ... eee .. hai treaca di la mini mey ... ia di colea

Pupilai



Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze





Nally merci mult pt "primire".Eu de cind ma stiu m-am considerat peste.Tocmai d-aia va intrebam pe voi daca stiti unde ma incadrez,caci fiind la limita unii ma pun ca peste altii ca varsator.Se spunea ca febr fiind mai scurt pestii incep pe 19 febr,dar astea sint pareri si pareri.In fine,eu ramin ca peste ca ma identific mai mult cu voi.Multi pupici!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/munteanu_iuliana1979/my_photosEric Gabriel[url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Bine ai venit Dana!!

Cum e vremea in Spania???ufff...ce mi-e dor si mie de Torremolinos...am petrecut acolo un concediu de vis

Weekendul asta mare chef pe noi, o sa petrecem cu 2-3 zile inainte, dar ce mai conteaza...noi sa fim sanatosi.

Nally daca te consoleaza cu ceva si Ilinca face la fel...copii atomici


Emilly cu gaza ei
Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Emilly imi foloseste sa stiu ca al meu nu e singurul!!! Ma consolez si io ca nu is singura care are asa scene prin casa! Sunt rea ??


Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Nu, esti ok

De dimineata m-am apucat sa frec la un aragaz...si pe sus si pe parti si pe jos, l-am zapacit, dar acum straluceste de curat ce-i
Tare am mai fost azi harnicuta, Ilinca a fost cumintica si s-a jucat singurica, mai venea si pe la mine, mai vobeam cu ea, o mai trimiteam dupa o jucarie si functiona, o mai pacaleam un pic si ma lasa sa-mi termin treaba.

Acum am pus-o la nani si io m-am bagat un pic pe net si-mi pap si prinzu de la dieta...brinza...si iar brinza

pupici!


Emilly cu gaza ei
Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

mai fetelor ... ce se intampla cu forumul ? eu am postat de nu mai stiu cate ori sa va zic la multi ani ... si vad ca nu a apare nimika ...

???????

Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

ei bine ... vad ca nu mai vrea sa apara cu iconite ...

La muli ani ! pentru i_carmen, alinkav, pufymic, Sasuke, Leta, Allice2004 .... sa vi se indeplineasca visele ... sa fiti alaturi de cei dragi ... sa va iubiti ...

cu drag Maruta

Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Bey cu forumul au fost probleme!!!! Mesajele din ultimile 3 zile au fost pierdute in urma unui upgrade nereusit! Asa ca celor care nu au vazut urarile la mai zic inca o data:

La multi ani!!! Sa fiti sanatosi si voiosi pestisorii scumpi!!!

Acu pentru azi :

La multi ani Leta!!!

La multi ani Allice!!!

Sa fiti iubite!



Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

daniela - este indragostita ... si noua nu ne spui nimika ???

este minunat sa fi indragostit ... iar noi pestisorii facem o adevarata arta dintr-asta ... mult timp mergeam alaturi de sot si dadeam in toate gropile ... dehhh vorba unui baietel eram "incarnostita" ...

eu mi-am curtat sotul ca-n romane ... si cand m-am maritat ... eu am organizat totul ... ca sotul meu s-ar fi casatorit ... dar nu facea nimik ...

acu zice la toti ... "eu m-am maritat ... si nevasta-mea s-a'nsurat"

si ma iubeste ... chiar si cu multe kg in plus ... de unde stiu ??? pai acu a venit randul lui ... ma curteaza si ma pupaceste ... dehh ma mai si cearta ... ca la armata

un sot dulce si frumos... si incapatanat

m-a luat valul ...

deci danilela ... cum stai cu dragostea ???





Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Mamaaaa, da greu mai merge siteul !!! Vrusei sa scriu si io urarile pentru peshtishorii care si-au serbat zilele de nastere si cind sa dau send ... la revedere !! Am incercat si am tot incercat si mi-am dat seama ca probabil sint iar probleme tehnice !
Asa ca pestisorii dragi care s-au sarbatorit, LA MULTI ANI si sa fiti iubiti, sa aveti parte de tot ce este mai frumos in viata si ... pentru noi toti ... ape linistite !!
Iar eu multumesc de urari - azi am mai batut un cui in grinda ... am ajuns la treizecisisaaaaaaaaaseeeeee !!!
Tre sa plec, ca bebe asta al meu plinge iar ... nici un mesaj nu poci scrie aici fara ca sa nu chitzaie !!!
Sper sa revin cit de curind !
Va pup pe toti !!

Alice si Andrei Florin (12.08.2004)

http://community.webshots.com/user/alice20041

Mergi la inceput