Parul-ce se poarta?

Parul-ce se poarta? | Autor: flori76

Link direct la acest mesaj

Fetelor,as vrea sa-mi spuneti cam ce tunsori,ce culori se mai poarta anul asta...poate si niste link-uri,ceva...

Sa nu uit:se mai poarta suvitele?

Pupici si multumesc,
Flori

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

noi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bia spune:

De ceva timp sunt la moda nuantele de maro,saten...eu mi-am schimbat culoarea anul trecut,dupa 6 ani de suvite blonde,am vrut sa revin la culoarea mea naturala,asta fara sa stiu ca voi fi in tendinte...glumeam desigur.Pana la urma e bine sa fii asa cum te simti tu cel mai bine si cum te avantajeaza,desigur.Deci,nuante de maro,ca si culoare,iar parul lung sau mediu,cam asta e ce am vazut pe la tv si prin cateva reviste pe care le-am rasfoit in ultima vreme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Am auzit ca Loredana Groza are o noua freza frumoasa.Aveti ideie unde o putem vedea si noi??


Emilly cu gaza ei
Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Dori sar'mana pt raspuns .Din fericire si eu mi-am schimbat culoarea si sunt satena,asa ca intru in tipare,nu?
In schimb,inca mai am suvite si de asta intrebam daca se mai poarta,ca sa stiu daca e cazul sa scap de ele sau sa le reinnoiesc.

Emilly am intrat pe adresa Loredanei,dar cred ca-s doar foto mai vechi.

Pupici

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

http://www.matrix.com/find_your_hair_style/

Catalina, ROBERT si CATALIN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Cata merci...draguta ca de obicei

"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Se poarta ce va sta bine, stilul si culoarea care va face sa va zambiti cand va uitati in oglinda.... acea tunsoare care va face sa vi se umfle pipota ca biscuitele in lapte......

Dar daca veti dori cu tot sufletul sa fiti dupa ultima moda a unui celebru hair-stilist.... vedeti sa nu ajungeti ca fata din cantec:

„Si-avea un par,
Ca un fuior,
Si nu pe cap....

Ci pe picior,
Pe singurul
Pe care-l avea...

Ca celalalt de lemn era....”

Cu stima,

Singur, DARAEL
Ratacitor prin Lume
http://www.geocities.com/dara2el/

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!

“A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT

Mergi la inceput