Pestoiaicele sunt pe aici? (6)

Pestoiaicele sunt pe aici? (6) | Autor: Nally

Link direct la acest mesaj

Sa avem spor la scris!

Va pupic




Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Felis iti doresc putere sa treci peste gandurile triste si sa iti aduni puterile si sa lupti penru puiul tau scump!!!! E tot o minune ... poate mai mare decat cele obisnuite!



Nally si Sebastian (14.04.2004)
Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Multumesc NALLY!...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Pozele noastre!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38908" target="_blank">Povestea nasterii si zilelor de spitalizare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Fellis, noi suntem si vom fi mereu alaturi de tine!

Alina si Alex(22 noiembrie 2003)
poze cu Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Felis draga mea, stiu ca cuvintele sunt de prisos si chiar nu-mi vin in minte cuvinte potrivite...
Tot ce-ti doresc e multa putere si tarie sa-ti dea Dumnezeu!




Emilly cu gaza ei
Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna seara,pestisori!
Hop si eu pe aici, de citit am mai citit , dar nu prea am avut timp sa raspund.

Bun venit, Claudia!Sper sa te simti bine in mijlocul nostru.

Felis , D-zeu sa iti dea putere si intelepciune sa treci peste acest hop si Mihaita sa sa faca bine cat mai repede.Viata ne da dificultati tocmai pt. a ne face mai puternici ..D-zeu este mare si ajuta , mai ales un mic sufletel...


Nally, ti-am vazut nazdravanul, e un Scump, are niste ochi si e o figura , deja de pe acum.Sa-ti traiasca.

Fulgulet, sper ca David nu mai e asa fitzos , nu de alta dar ca sa mai ai si tu timp de noi.

Emilly, gata de party?

Maruta, cu ce ne mai uimesti in acest week-end?

Vannesa , sper ca si tu esti bine si baietii sunt la fel.

Eu maine merg la sala de fitness, a doua aoara, am mai fost ieri, asa ca azi am putina febra ,dar o sa imi treaca, pt. ca apoi ma voi rasfata cu un masaj.
Pe seara poate o iesire pe undeva.



Va salut pe toate.


Sa ne rugam pt. MIHAITA!<

Dana

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela roxana spune:

Felis draga mea ii dorim multa sanatate lui Mihaita, iar voua parintilor multa tarie de suflet!!!


http://photos.yahoo.com/ionelarxn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Fetele cucuietele, mi-a venit o super idee.

SE APROPIE CU PASI REPEZI "ZODIA NOASTRA" ,M-AM GANDIT SA FIXAM O DATA DE COMUN ACORD, DOAR PT. CELE DIN BUCURESTI DIN PACATE, DAR VA INVITAM SI PE CELELALTE SA VENITI , SA PUNEM DE O PETRECERE.

CE ZICETI?
SUNTETI DE ACORD, SI CU AC. OCAZIE NE SI CUNOASTEM IN DIRECT!

Astept sugestii !

Va pup si o saptamana usoara !
pupici


Dana

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

buna dimineata
de cateva zile incerc sa postez aici si nu-mi iese. am intrat, am citit tot, am incercat sa rapund si nu mi-am gasit cuvintele. poate azi, vazand ca Felis aparent este mai optimista reusesc si eu sa scriu. Felis, nu am cuvinte, iar daca ar exista le-au rostit toate fetele innaintea mea. Sa va dea Dumnezeu putere si sanatate!
Toate astea au coincis si cu o alta veste proasta despre baietelul unei bune prietene, dar asta e alta poveste.
Danila, multumesc de intrebare, suntem bine toti, cu exceptia unei mici miorlaieli ca lui Cata ii iese al 6 lea dintisor si nu e distractiv dar trecem noi si peste asta.


Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)
ALBUM
BAL@CRACIUN@REVELION

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Buna fetelor!
Mai aveti loc in "acvariu" pentru inca o pestioaica?Eu sunt din 5 martie, si mai nou sunt mamica de Alesio( de prin octombrie)!
Pupici

Ioana si bebe Alesio (08/10/2004)http://alesio.shorturl.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditzadennis spune:

Am citit si eu acum despre puiul lui Felis.Nu am stiut. Am sa-l adaug pe lista pentru Maslu de vinerea asta.Imi pare sincer rau sa aud.Felis, iti doresc multa putere si credinta, Dumnezeu e mare si sunt sigura ca o sa faca o minune si pentru puiul tau.Sunt alaturi de tine cu sufletul si ma rog pentru Mihaita al tau!Sanatate!

Mergi la inceput