Mamici si viitoare mamici de gemeni! (5)

Mamici si viitoare mamici de gemeni! (5) | Autor: mariamunteanu

Link direct la acest mesaj

Continuarea www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31062&whichpage=1" target="_blank"> Mamicilor si viitoare mamici de gemeni! (4)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19782" target="_blank">MAMICI DE GEMENI 1

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=22446" target="_blank">MAMICI DE GEMENI 2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=25525" target="_blank">MAMICI DE GEMENI 3

ALBUMUL GEMENILOR

TRIPLETII:
Danadarla www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danadarla" target="_blank">web

Cristinacsa web

Tamara web1
web2

simonoro web1
www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro" target="_blank">web2

angi_gemeni www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=angi_gemeni" target="_blank">web

cosmi www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=cosmi" target="_blank">web1
web2

janin www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Janin" target="_blank">web

miruna2bebei web
(Miruna nu sint sigura de poze.Am gasit site-ul tau la profil si am dat peste pozele de mai sus!)

cameliaH www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=CameliaH" target="_blank">web

Podeanu(Daniela) www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Podeanu" target="_blank">web1
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Podeanu" target="_blank">web2

Ioana77 web
POZE NOI DE LA BOTEZ!!!!

Theodora web1
web2

tina75 web1
POZE NOI:
web2 LUKAS
web3 ALEXANDER
web4 LUKAS NEW!!!
web5 ALEXANDER NEW!!!

odaiana www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=odaiana" target="_blank">web

mirupati web1
web2

ione web

2girlsmum(PATRICIA) web POZE NOI!!!!

Listuta gemenilor:

TRIPLETII NOSTRII:
Danadarla-Jonathan Alex,Ashley Constance,Matthew Jacob - 17.08.2002


miruna2bebei- Razvan si Serban-08.01.2003.

Tina75- Lukas si Alexander-20.01.2003

monicamihaela- Irina si Vlad- 12.12.2003

Ioana77- Yann si Philip-28.01.2004

CameliaH - Maria si Ioana - 01.02.2002

angi gemeni - Andrei Ioan si Andreea Maria - 08.02.2002

Janin- Isabella si Nicole-10.03.2002

Theodora - Alexandros si Yannis - 03.04.2002

Tamara - Daria si Catalin - 15.04.2003.

ione- Maria-Diana si Elena-Stefania- 26.05.2003

cristinacsa-Alexandra si Carina-22.07.2002.

simanoro - Stefania si Daniel - 05.08.2003

odaiana - Mare si Sara -10.08.2003

mirupati -Horia si Martin-26.08.2003

Oana(lucamatei)-Luca si Matei-05.09.1999

Mioara(Craita)-Craita si Crina-28.09.2003

Podeanu(Daniela)-Denisa si Eduard-03.10.1995

Cosmi-Diana-Maria si Amalia-Ioana-16.10.2002

2girlsmum(Patricia)-Miriam si Ruth-06.12.2003



Giova, si eu astept gemeni univitelini, desi in familiile noastre nu au existat cazuri.
Nu te speria de pe acum ca nu te vei descurca. Nevoia te invata. Eu sunt foarte bucuroasa ca voi avea 2 copii deodata si deocamdata singura mea grija este sa duc bine sarcina (fac controale saptamanal la spital). Asa ma gandeam la inceput, ca nu voi avea ajutor pt. ca suntem singuri in Viena, dar de cand lucrurile au luat la un moment dat o intorsatura cam periculoasa, nu mi-am dorit decat sa se nasca sanatosi si sunt fericita pentru fiecare zi care se incheie cu bine.
Maria

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Corinaa spune:

Buna dimineata.
Daca se poate va rugam sa ne treceti si pe noi pe lista cu gemenei.
Ioana Miruna si Luca Barbu - 04.01.2004
Va multumim frumos

http://community.webshots.com/user/agaricii

Corina&Ioana&Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Am revazut toate pozele copiilor vostri, cred ca e a treia oara, sunt superbi, sunt niste minuni, mi-au dat lacrimile dar imi vine si sa rad.
Sa va traiasca si sa-i vad si pe ai mei sanatosi !

Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

Corina,asta e o lista veche si de aia nu sinteti pe ea.Eu refac mereu lista care e postata www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33733" target="_blank">AICI si unde sinteti trecuti de mult!
Pupicei!



PITICII www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33733" target="_blank">GEMENII POZE NOI
www.desprecopii.com/info.asp?id=34" target="_blank">Articol DC despre gemeni www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4480" target="_blank">CIND VISUL DEVINE REALITATE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Theodora, nu stiu cum de am aparut ca autor al continuarii la lista mamicilor si viitoarelor mamici de gemeni cand n-am nici o contributie.
Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

Maria,Veve a faut-o cred si ea,ca moderator,poate face magii!!!
Pupici!



PITICII www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33733" target="_blank">GEMENII POZE NOI
www.desprecopii.com/info.asp?id=34" target="_blank">Articol DC despre gemeni www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4480" target="_blank">CIND VISUL DEVINE REALITATE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina75 spune:

buna seara dragi mamici si tatici de gemeni,

uite ca am 5 minute, fac , sotul ii supravegheaza (adica aproape intra cu ei in cada si toti au barbi de spuma
multumesc mult de urarile pentru ziua de nastere a baietilor!
daca gasesc zilele astea timp, o sa pun poze pe site, nu prea am mai pus poze noi din toamna, sorry...
in rest noi suntem bine sanatosi, baietii vorbesc foarte mult, sunt niste papagali si ma pupacesc toata ziua, si unul pe altul bineinteles
si noi am avut zapada, ne-am dus cu sania la deal si ne-am dat, dar dupa o ora jumate nu le-a mai placut, i-a obosit probabil viteza
de cateva zile nu mai e zapada, speram sa mai vina o data.
in rest nu mai am multe noutati, mai scriu in curand cand am pus pozele in net!
va pupam pe toti si va dorim o saptamana usoara, cristina

Tina cu Lukas & Alexander(20.01.2003)
"Ai grija ce spui! S-ar putea sa fie ultimul tau cuvant." Stanislaw Jerzy Lec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ione spune:

Noi am facut prima mazgalitura pe pereti.Le-am lasat in camera pe amondoua sa ,,deseneze,,cind a inceput Maria sa se mute dintr-un loc in altul, isi muta si caietelul si intru in camera si o vad ca desena pe perete, am presupus ca nu mai avea loc pe caiet, si vine si Elena sa vada ce face acolo Maria si incepe si ea sa mazgaleasca, m-a apucat risul cind le-am vazut ce atente erau la lucrarea lor.

Numai bine.

Ionela, Maria & Elena 26 mai 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi spune:

Andreea Maria
Andrei Ioan!

Sa cresteti mari, sanatosi si fericiti!
Va pupam cu drag!

Cosmina, Diana-Maria & Amalia-Ioana
http://community.webshots.com/user/amadia2002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ione spune:

NOI VA DORIM ,, O ZI PLINA DE IUBIRE''

Ionela, Maria & Elena 26 mai 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craita spune:

Va dorim la toate mamicile o primavara plina de bucurii. Sanatate voua si puiutilor vostri.
, Crina si Craita

, mama Craitei si Crinei

Mergi la inceput