Scaun de masa -schita :))

Scaun de masa -schita :)) | Autor: Claudelu

Link direct la acest mesaj

Acum cateva luni cineva, nu mai retin cine anume, posta un link cu o schita pentru a contrui un scaun de masa in genu lu' asta Poate ma ajutati, ca am mare nevoie deoarece mi s-a pus pata rau de tot pe el si cum tata e tamplar l-am pus si pe el in priza dar imi tot zice ca ar avea nevoie de o schita!!! Am cautat pe net dar eu n-am gasit


Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Am uitat...e reclama
Am sa incerc sa va descriu cum e[:d] e de fapt scaun cu masa, dar cand e mic il poti folosi doar scaun, masa fiind sub el pe post de suport al scaunuilui Ati inteles nu??



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alona spune:

Clau, uite am gasit acel scaun pe un site italian( asa nu cred ca se mai considera reclama).



http://www.neonato.it/Catalogo/
Te duci la catalog si acolo dai pe toate categoriile, si la produse pe componibile.

Anca,Vlad si Thea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Clau, eu am unul acasa, e din lemn si are doua parti, scaunul si masuta, pot fi folosite asa la copilul mai maricel sau scaunul se monteaza peste masa si e scaun de masa. Daca tatal tau vrea, poate sa-mi faca o vizita.

Diana & Vladut (16.05.2004)
Vladut 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by DianaR

Clau, eu am unul acasa, e din lemn si are doua parti, scaunul si masuta, pot fi folosite asa la copilul mai maricel sau scaunul se monteaza peste masa si e scaun de masa. Daca tatal tau vrea, poate sa-mi faca o vizita.

Diana & Vladut (16.05.2004)
Vladut 7 luni



Diana, mersi ...ideea nu-i rea, ramane sa vazut daca e de acord cand se hotaraste iti trimit un PM si vedem cum facem, bine??

Alina, mersi mult si tie!!


Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Claudelu, cu placere oricand doresti.

Diana & Vladut (16.05.2004)
Vladut 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Clau, si eu am asa ceva acasa, un scaunel cu masuta din lemn amandoua care pot fi folosite fie separat, fie asamblate sub forma unui scaun inalt (cu masuta pe post de suport). Daca mai ai nevoie (si daca nu uit) iau maine schita de asamblare la mine si o scanez sa ti-o trimit, nu stiu cat de utila e (de fapt eu nici n-am vazut-o la fata ca barbata-meu s-a ocupat de asamblat) dar stiu ca exista. Asa ca daca n-ai rezolvat inca, trimite-mi un mesaj si incerc sa te ajut.

Mickyyy si Malina Ioana (31.03.2004)


Mergi la inceput