cabinet cosmetica sector 6 Bucuresti

cabinet cosmetica sector 6 Bucuresti | Autor: MRL

Link direct la acest mesaj

Fetelor, caut un cabinet de cosmetica bun, curat si rezonabil la pret in sectorul 6. As vrea sa incerc la SIR la etaj dar nu stiu nimic despre ei. A mai fost cineva acolo? Am inteles ca sunt destul de scumpi, dar daca fac treaba buna si nu iesi din cabinet cu urme pe fata mi se pare OK. Dar daca stiti un alt cabinet in Militari, adresa, nume de contact (numele fetei care se ocupa de problema la cabinet), preturi orientative ar fi perfect.
Astept vesti de la voi.
Va pup
Liliana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Eu stiu un cabinet de cosmetica la Valea Lunga. Este foarte curat, preturile sunt accesibile iar cosmeticiana este foarte buna... Se numeste Dana(numai cand o vezi pe ea capeti toata increderea de care ai nevoie) iar numarul de telefon este 769.30.03! Sun-o...si vorbeste cu ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

ana_maria222, multumesc mult. Cat de curand am sa ii fac o vizita de lucru.
Pupici
Liliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Liliana, sau poti sa incerci
Salon Crystal Cosmetics - Drumul Taberei
Strada Brasov nr. 22, bl. 132 A, ap. 5, sector 6
Tel.: 021/413.52.49; 413.88.90


Sunt sigura ca nu vei fi dezamagita...eu am fost extrem de multumita cu toate serviciile lor...

Oana si comoara 31+ sapt
Dr. Hamid - Medicover/Filantropia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

Fetelor, multumesc mult. Orice sugestie este bine venita. Ma intereseaza foarte mult daca voi ati fost multumite de ele. Este foarte important sa stii pe mana cui iti lasi fetisoara.
Pupici
Liliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Masi..eu ma duc mai mult pentru depilat...dar oricum stiu ca face bine ceea ce face..este si foarte dragutza..si asta conteaza mult...si preturile nu sunt deloc mari..ceea ce conteaza si mai mult..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecxa spune:

Dupa Piata Veteranilor este un cabinet la parterul unui bloc, se numeste Ady-Cris Cosmetics, cosmeticiana este foarte buna si atenta, te bibileste, preturile sunt normale (un tratament costa 250.000 lei). Cosmeticiana se numeste Mirela, telefon 7722619, trebuie sa-ti faci programare cu citeva zile inainte (mai ales in perioada asta).Succes
alecxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

Salon Abbate
Str Hatmanul Arbore nr 21 - 231 94 70
Teiul Doamnei nr 16 - 687 21 75
Calea 13 Septembrie 208 - 411 76 48
Calea 13 Septembrie 239 - 411 39 85

Zilnic 8-21
Duminica 8-14

Eu mergeam la Crystal inainte (acum 3 ani) si pot sa-ti fac o comparatie care s-ar putea sa te socheze tot la fel de mult cat m-a socat si pe mine - pt un epilat scurt, inghinal si axile plateam 500mii la crystal pe vremea aia.. ei bine, la abbate a fost 85mii aceeasi chestie, cu aceleasi instrumente (ceara de unica folosinta) si aceeasi maestrie, daca ma pot exprima asa.. Judeca si tu singurica, eu nu merg decat la epilat, pe 13 sept, nu mai stiu exact ce nr, langa Laleaua Neagra (era un magazin, celebru, acolo, acum s-a desfintat), dar stiu ca asa e peste tot la ei , tipe tinere, super dragute ... Merita sa incerci macar pt preturi, eu n-am avut niciodata vreo problema, si merg la ei de 1an jumate.

Succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Dar un salon bun de coafura? Acolo unde mergeam eu coafeza a plecat si acum lucreaza pe cont propriu, dar i-am pierdut numarul de telefon si nu mai stiu cum sa dau de ea....Vreau sa imi fac ceva la par, eventual ceva suvite si va intreb unde mergeti voi, dar sa merite.

http://community.webshots.com/user/blanca_000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

Fetelor, da stiu ca sunteti o comoara la casa omului. Acum am de unde sa aleg. Multumesc mult de tot.
Va pup pe toate
Liliana

Mergi la inceput