metoda Mihaeleli Tatu si a formulei sale de slabit

metoda Mihaeleli Tatu si a formulei sale de slabit | Autor: Misi

Link direct la acest mesaj

Buna fetele,

stie cineva despre metoda de slabit a Mihaelei?
Am citit ca se poate comanda la nr 2036104 si costa vreo 730.000lei.

Ea iti trimite o reteta (cred ca o combinatie de plante) care se face la plafar...si garanteaza slabitul....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Banti spune:

Eu cred ca e doar o reclama pentru care mai face si ea niste bani. Nu cu asta a slabit ea, dar nu are recunoaste niciodata la ce anume a apelat.

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Total de acord cu Banti. Am vazut mai multe vedete( mai mici sau mai mari) din strainatate, mai ales, care au recurs la aceasta procedura, pentru ca de fapt sa-ti remita o reteta destul de generala de slabire, pe care de altfel o stie toata lumea, dar nu ajuta la nimeni.



Cornelia si bb Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tery spune:

Buna fetelor,
reteta de care spui tu este o mare prostie. Mihaela a slabit dupa un regim strict si intr-una din emisiunile ei a recunoscut ca a facut si lipoaspiratie. Apoi a fost vazuta la diferite sali de gimnastica, masaje etc. Daca te tin curelele fa si tu masaje anticelulitice, macar odata pe saptamana combinate cu gimnastica si regim si sa numai vorbim de operatie si cu siguranta ca o sa arati traznet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Lasati-ma ca ieri m-au apucat toate spumele cu reteta lu' Madam Tatu!!! Am cumparat pt bunica-mea un program TV, de-asta si cu diverse mondenitati si ce gasesc acolo!?!?!?
Mare, cat casa, pe 2 pagini mare articol: CUM A SLABIT MT... S-A DECIS SA DEZVALUIE SECRETUL... BLA, BLA, BLA!!!!!!
Iau si citesc ca apucata, prima pg, a doua... ma propiam de sfarsit si nimic!!!! Numai vrajeala cu povesti despre cum s-a hotarat ea sa slabeasca. Spre final observ ca articolul se continua si pe a treia pg. Dau pg cu infrigurare si.... ce sa vezi: UN MARE CUPON DE COMANDA! "Cumpara acum metoda Mihaelei Tatu cu numai (nu mai stiu suma... vre-o 600.000 in total)"
Iar de banii astia iti vinde doar reteta, atat!!! Pai cuconeasa o fi slabit, vorba voastra, dupa ce a fost pe la nenea dr plastician, si-mi vinde mie gogosi acum!!!! Sa mori, nu alta!!!


Va pup si slabire placuta!!!!

Dana si bb Matei
http://www.geocities.com/bebe_matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Daca ati observat, madam Tatu s-a cam ingrasat, in ultimul timp.
Deci reteta aia nu e prea buna, si probabil, ca depinde foarte mult si de regimul de viata.


Cornelia si BB Rares-22.04.2002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smillaraaq spune:

Ete, vedetele slabesc altfel decat oamenii obisnuiti (ca s-o citez pe Andreea Marin ... cum tine ea sa ne reaminteasca in fiecare emisiune ca suntem "oameni obisnuiti" )

se mai vorbea pe aici si de www.imdb.com/name/nm0000250/" target="_blank">Renee Zellweger si de Mihaela Radulescu ...

mie mi se pare o bataie de joc dupa ce ele slabesc cu liposuctie sau alte alea sa vina sa-mi vanda o dieta obisnuita ca pe "marea formula a succesului"

cred ca numai vointa garanteaza slabitul


www.terrapininc.com/Dental/Smile%20Crocodile.jpg" target="_blank">Smilla crocodila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns energy spune:

quote:
Originally posted by tery

Buna fetelor,
reteta de care spui tu este o mare prostie. Mihaela a slabit dupa un regim strict si intr-una din emisiunile ei a recunoscut ca a facut si lipoaspiratie. Apoi a fost vazuta la diferite sali de gimnastica, masaje etc. Daca te tin curelele fa si tu masaje anticelulitice, macar odata pe saptamana combinate cu gimnastica si regim si sa numai vorbim de operatie si cu siguranta ca o sa arati traznet.





dupa care scrii o carte si ne-o vinzi cu secretele ceaiului nebun frectzie-la-picior-de-lemn, ca sa-tzi recuperezi si tu banii!!!


"Copiii au mai multa nevoie de modele decat de critici"
nechezol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Fetelor, eu am postat, cu ceva timp in urma la "o dieta de succes", pag 6 regimul cu care faimoasa Mihaela a slabit atat de mult in nici 2 luni. Sunt deacord cu voi...in 2004, dupa vacanta de vara, a revenit pe sticla , de la o grasa careia ii atarnau randurile de burti si crapa tivul de la fuste pe ia, la o asa zisa "diva"!!
Pe naiba...sunt curioasa sa o vad acum, in noul an cum arata...si mai barfim atunci, ok?
Ce sa fac daca nu ma pot stapanii!!! sunt femeie, nuuu!!!
Maria bb & mami Mihaela

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:

Salut!
Sincer, mie imi placea Mihaela Tatu, dar a-ti vinde propria retea de cura de slabire(numai gindindu-ma la reclama si ma duce cu gindul la faptul ca e ceva necurat la mijloc); mi se pare o chestie de prost gust, ma dezgusta total gestul ei si inclin sa cred ca m-am inselat in privinta ei ca persoana.
Era dragutica, cind a inceput emisiunea de 3 x femeie la inceput, dar dupa noua formula din vara 2004 a cam inceput sa ma enerveze, cu balerini si alte timpenii, prea gen show, dar poate asta place in RO.
toate cele bune
narcisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Vrajeala, asta cu reteta.Am vazut si eu intr-un supliment ac. asa zisa metoda de slabit si pana la finalul articolului nu era nimic concret.Sa-si mai faca putina reclama.

Poti slabi numai prin multa miscare, gimnastica , regim, dieta si alte operatii....daca te tine punga.( desi mare atentie ca si alea recidiveaza intr-o buna zi).

Dana

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput