doctor....in ploiesti

doctor....in ploiesti | Autor: luiza1318

Link direct la acest mesaj

fetelor va rog ajutati-ma!!!

recomandati-mi un medic bun din Ploiesti!!!!
stiu ca majoritatea fetelor ma vor trimite la bucuresti, dar credeti-ma ca nu pot ajunge ( din cauza serviciului)



va multumesc!!!

iza

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Luiza, ti-o recomand din tot sufletul pe Dr. Lupu de la Mediurg. Depinde si ce probleme ai.

Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Am o prietena cu probleme de fetlitate din ploiesti si a umbta vreme de 3 ani pe la toti doctorii, si nu i-au dat de cap...si a venit la bucuresti si i s-au recomandat analize de care ea nici nu auzise...si dupa ce a descoperit medicul din buc. unde era problema a ramas trntr-o luna. Nu vreau sa laud bucurestiul, fiecare padure cu uscaciunile lui, dar cred totusi ca daca ai probleme ...mai de mai mult timp sa vii in bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina spune:

Ti-o recomand cu caldura pe doctorita Georgeta Iancu - are cabinet particular la "Panaceea". O prietena de-a mea 10 ani s-a chinut sa faca un copil..pana a ajuns la dr. Iancu. Este si medicul meu de 5 ani si sunt super multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luiza1318 spune:

fetelor sunteti niste scumpe!!!

va multumesc mult pentru raspunsuri;)
cu siguranta o sa i-au in calcul toate "ofertele" voastre.

va dulce pe toate!!!

iza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bety spune:

Dr. Daniel Minculescu - are cabinetul pe Democratiei (cabinetul regretatului dr. Ungureanu Ion).
- Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Luiza, ce probleme ai? Eu am avut-o ca medic la ambele sarcini (si cezariene) pe dr. Mara Cernat, de care am fost f. multumita. Are cabinet pe langa Liceul Caragiale.

Laura si bebitele: Bianca (5 ani si 7 luni) si Ramona (2 ani jumate)
http://community.webshots.com/user/lauratenea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Iza, ti-am spus despre Dr.Lupu care este doctorita mea de 4 ani, se implica foarte mult si e profesionista, si, mai mult decat atat, mi-a rezolvat si alte probleme de sanatate carora nu le dadeam de capat. Cand a trebuit sa fac histero, m-a trimis la Dr. Cernat, la Maternitate. Am auzit din mai multe parti despre Dr. Cernat ca e foarte buna si dedicata.

Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iary spune:

eu nu iti recomand, ci iti spun sa te feresti de doctorita banciu,
spital schuller (sau cine stie pe unde o mai avea cabinet),
care pe mine, desi nu aveam cine stie ce probleme, m-a nenorocit;
si dupa mult efort si cu mult noroc mi-am rezolvat problemele la
spitalul militar.
mult noroc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pnt_loredana spune:

Luiza draga, si eu sunt din Ploiesti insa nu stiu ce fel de probleme ai! Ce specialitate te intereseaza?

lory

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pnt_loredana spune:

Scuze, acum am vazut unde ai postat.
Eu am fost multumita de doctorita Fusu. De asemeni si dr. Luchian este buna. Depinde si cat de mari sunt problemele tale.

lory

Mergi la inceput