Policlinica pt copii - Cetatea Histria

Policlinica pt copii - Cetatea Histria | Autor: Leah

Link direct la acest mesaj

Buna! Imi puteti spune si mie unde e policlinica asta? Am trimitere acolo pt niste analize (exudat faringian si auricular) si nu stiu unde e. Poate stiti si cam cat costa analizele astea, ca sa ma duc "blindata", ca la doctor si la popa...stiti voi, nu te duci fara tolba plina.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ulisernic spune:

Buna Laura, nu stiu cat te-ar costa analizele, dar stiu adresa, sper sa mai fie valabila.
Policlinica de Copii CETATEA HISTRIA
Str. Cetatea Histria nr. 12, sector 6
Tel. 413.53.79; Fax 413.40.36
Orar L–V: 7–19
Pupici si multa bafta!
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanica-mamica spune:

Buna . Este mai sus de Parcul Moghioros , in Drumul Taberei . Nu stiu daca stii zona , dar plecand de la Piata Moghioros cu troleul , se face un arc care te aduce la intersectia cu Billa . E undeva pe traseul asta , troleul are statie care chiar asa se cheama . Nu stiu daca ai inteles ceva ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Este in interiorul buclei din dr Taberei.

Daca e cu trimitere ar trebui sa fie gratis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Buna,
Adresa e cea buna, de ajuns e mai greu...
Eu stiu un drum mai usor de explicat, depinde de unde vii.
Vizavi de Mega Image-ul de la Bucla, se face o strada printre blocuri mergi drept, cred ca 200-300 metri, mi se pare a treia sau a patra strada la stanga e Cetatea Histria, si Policlinica e imediat pe stanga dupa ce se termina primul bloc.Daca ajungi in zona, oricine stie sa iti spuna.
Acolo sunt 2 laboratoare de analize, la parter unde se recolteaza panala 8-8-30 maximum, si la etaj, unde poti sa ajungi pana la 10.
Eu cred ca e mai bun cel de jos. Teoretic, daca ai trimitere, analizele ar trebui sa fie gratis...se mai intampla sa fie nevoie de programare, bla, bla (asta mai ales la etaj, la Mediclin), jos eu nu am avut probleme si stiu ca bioloaga e buna.
La Mediclin tel e 4135570, poti cere info.
La parter nu cred ca au tel.
Pupici,
Gio si Taisia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Eu stiu ca se ajunge astfel:

De la piata Moghioros (sau piata Drumul Taberei sau, mai nou, piata Sergiu Celibidache, dar sa nu intrebi asa, ca nimeni nu stie :)) orice troleibuz, si anume 90, 91, 93. Cobori la statia Romancierilor, a doua statie dupa piata. Traversezi, mergi putin inainte si prima strada la stinga e Cetatea Histria. Mergi pe strada asta cam 200m si pe partea dreapta e policlinica. N-ai cum s-o ratezi, dar poti intreba lumea pe-acolo.

Daca o iei pe la bucla sau Billa ... poate nu mai stiu eu zona, dar mi se pare ca se ajunge mai greu asa ...

Boghi

http://community.webshots.com/user/bogdanai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Eu am stat acolo si cel mai usor traseu e cel indicat de Boghi.

Andra ,mamica lui Robert si a Mariei si pozele noastre

Mergi la inceput