Regulament! | Concursuri active | Intrebari frecvente | Ajutor    

Album concurs!

Clasament final

Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Discutii generale

Policlinica pt copii - Cetatea Histria

Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou  Subiect inchis  Versiune imprimanta

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  

Leah
Leah
pe drumul cel bun.....

Romania
Bucuresti

736 Mesaje
0 Prieten(i)

Trimis la - 18/11/2004 :  11:07:48 Link direct la acest mesaj  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Leah  Trimite mesaj Yahoo lui Leah Adauga semn de carte la mesaj Trimite Leah un Mesaj Privat

Policlinica pt copii - Cetatea Histria

Buna! Imi puteti spune si mie unde e policlinica asta? Am trimitere acolo pt niste analize (exudat faringian si auricular) si nu stiu unde e. Poate stiti si cam cat costa analizele astea, ca sa ma duc "blindata", ca la doctor si la popa...stiti voi, nu te duci fara tolba plina.
      (0 aproba) (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator
ulisernic
ulisernic
membru incepator

Romania, Bucuresti
360 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 18/11/2004 :  11:43:43 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiulisernic Adauga semn de carte la raspuns Trimite ulisernic un Mesaj Privat
Buna Laura, nu stiu cat te-ar costa analizele, dar stiu adresa, sper sa mai fie valabila.
Policlinica de Copii CETATEA HISTRIA
Str. Cetatea Histria nr. 12, sector 6
Tel. 413.53.79; Fax 413.40.36
Orar LV: 719
Pupici si multa bafta!
Mihaela
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
roxanica-mamica
roxanica-mamica
sexy mama

Romania, Bucuresti - sa traiesti !
419 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 18/11/2004 :  12:01:17 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite roxanica-mamica un Mesaj Privat
Buna . Este mai sus de Parcul Moghioros , in Drumul Taberei . Nu stiu daca stii zona , dar plecand de la Piata Moghioros cu troleul , se face un arc care te aduce la intersectia cu Billa . E undeva pe traseul asta , troleul are statie care chiar asa se cheama . Nu stiu daca ai inteles ceva ...
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput

lavi02
Mami la puterea 3

Donator Andrei
 Romania, bucurestiBUCURESTI
10630 Mesaje
6 Prieten(i)
Trimis la: - 18/11/2004 :  13:41:17 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite lavi02 un Mesaj Privat
Este in interiorul buclei din dr Taberei.

Daca e cu trimitere ar trebui sa fie gratis.
gio
gio
Shiny Happy Mother

Donator Teodora
2535 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 18/11/2004 :  14:13:59 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite gio un Mesaj Privat
Buna,
Adresa e cea buna, de ajuns e mai greu...
Eu stiu un drum mai usor de explicat, depinde de unde vii.
Vizavi de Mega Image-ul de la Bucla, se face o strada printre blocuri mergi drept, cred ca 200-300 metri, mi se pare a treia sau a patra strada la stanga e Cetatea Histria, si Policlinica e imediat pe stanga dupa ce se termina primul bloc.Daca ajungi in zona, oricine stie sa iti spuna.
Acolo sunt 2 laboratoare de analize, la parter unde se recolteaza panala 8-8-30 maximum, si la etaj, unde poti sa ajungi pana la 10.
Eu cred ca e mai bun cel de jos. Teoretic, daca ai trimitere, analizele ar trebui sa fie gratis...se mai intampla sa fie nevoie de programare, bla, bla (asta mai ales la etaj, la Mediclin), jos eu nu am avut probleme si stiu ca bioloaga e buna.
La Mediclin tel e 4135570, poti cere info.
La parter nu cred ca au tel.
Pupici,
Gio si Taisia

Editat de - gio on 18/11/2004 14:15:51

Burtocika
muncesc prea mult !

Romania
2752 Mesaje
7 Prieten(i)
Trimis la: - 18/11/2004 :  15:31:35 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Burtocika  Trimite mesaj yahoo luiBurtocika Adauga semn de carte la raspuns Trimite Burtocika un Mesaj Privat
Eu stiu ca se ajunge astfel:

De la piata Moghioros (sau piata Drumul Taberei sau, mai nou, piata Sergiu Celibidache, dar sa nu intrebi asa, ca nimeni nu stie :)) orice troleibuz, si anume 90, 91, 93. Cobori la statia Romancierilor, a doua statie dupa piata. Traversezi, mergi putin inainte si prima strada la stinga e Cetatea Histria. Mergi pe strada asta cam 200m si pe partea dreapta e policlinica. N-ai cum s-o ratezi, dar poti intreba lumea pe-acolo.

Daca o iei pe la bucla sau Billa ... poate nu mai stiu eu zona, dar mi se pare ca se ajunge mai greu asa ...

Boghi

http://community.webshots.com/user/bogdanai
ralualexandrei
ralualexandrei
Closca sefa

Donator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator  3 sate
3661 Mesaje
18 Prieten(i)
Trimis la: - 18/11/2004 :  18:17:07 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui ralualexandrei  Trimite mesaj yahoo luiralualexandrei Adauga semn de carte la raspuns Trimite ralualexandrei un Mesaj Privat
Eu am stat acolo si cel mai usor traseu e cel indicat de Boghi.

Andra ,mamica lui Robert si a Mariei si pozele noastre
  Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
 Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou
 Subiect inchis
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

Da un Like!

horoscopcopii
Horoscopul copiilor

... Alte horoscoape ...

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com