Stie cineva cum a slabit Teo ...?

Stie cineva cum a slabit Teo ...? | Autor: silvana75

Link direct la acest mesaj

Scuze daca s-a mai discutat acest subiect, dar duminica butonand pe telecomanda am dat de emisiunea lui Radu Anton Roman. A slabit de numa si cineva mi-a spus ca tine sau a tinut aceeasi cura de slabire ca Teo si Mihaela Tatu.
Stie cineva cu ce regim au slabit?

Multam fain
http://photos.yahoo.com/silvana_popovici
Silvana si Paul

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica spune:

eu mereu am banuit ca Teo si-a pus un Lapband ceva (inelul acela gastric) dar ea mereu a sustinut ca doar printr-un regim foarte bine urmarit de o doftoreasa a reushit sa slabeasca cele peste 50 de kg. N-am crezut si nu cred. De curānd citeam un articol (neverificat e drept, deci e posibil sa fie doar pura presa de scandal) cum ca e adevarat, ar avea inel gastric implantat. Dumnezeu shtie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musca tzetze spune:

Si eu banuiesc ceva necurat... avand in vedere timpul scurt in care a slabit asa mult...

Dar nu ma gandeam la inel(cu asta nu slabesti brusc), ci la lipoaspiratie... Tot ce se poate sa fi combinat lipo cu un regim...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smillaraaq spune:

Da' a recunoscut ca si-a facut lipoaspiratie pe solduri si pe burta ... eu asa stiam.

Ce-i drept, sursa e VIP ...

www.terrapininc.com/Dental/Smile%20Crocodile.jpg" target="_blank">Smilla crocodila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgianab spune:

zicea intr-un ziar ca face 300 de abdomene pe zi si o ora de bicicleta. s-o cred?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patisor spune:

eu stiu ca n-a slabit intr-u n timp foarte scurt ,tine de ceva timp un an jumate sau cam asa ceva.
se poate sa fi tinut intradevar un regim sub supravegherea unui medic nutritionist.
cine stie.
sa auzim numai de bine
ramona si patricia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmag spune:

Eu am impresia ca a inceput sa se ingrase iar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patisor spune:

tu stii ca si mie mi s-a parut ,dar am zis ca doar mi se pare .se pare ca nu sunt singura care a observat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Pe la sfarsitul lunii septembrie la una din emisiunile De 3x femeie, in josul ecranului era scris ca Mihaela Tatu va dezvalui reteta dupa care a slabit. Stiu ca M. Tatu a tinut acelasi regim ca si Teo si acum mai nou R.A. Roman.
Din pacate nu am apucat sa vad miraculoasa retata pentru ca am adormit

Silvana si Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patisor spune:

stai linistita ca o sa mai faca dezvaluiri din astea ca vor sa fie in centrul atentiei ,cum n-o sa mai aiba un subiect mai de doamne ajuta ,o sa ne mai aduca aminte o data cum a slabit ea.

sa auzim numai de bine
Ramona si patricia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaM spune:

Din surse sigure..va spun ..ca a bagta XENICAL la greu in ea...

:))


Maria&Vladut

Mergi la inceput