Mamici din Iasi ( 8 )

Mamici din Iasi ( 8 ) | Autor: palmyrah2002

Link direct la acest mesaj

Buna dimineata !
Cu Andrei si Rata!..
Va mai aduceti aminte de cei doi simpatici"matinalisti"de la Radio Hit....Heiiii,ce vremuri !Imi pare rau ca nu mai fac emisiuni impreuna!

Cristina si Mihnea
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32213 Mamici din Iasi (7)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

LA MULTI ANI! MIHNEA, sa fii sanatos, ca frumos si destept esti! Si sa n-o superi pe mama! ( scuze pt. urarea intarziata, sper sa i-o transmiti). Am inteles ca ai avut mai multi sarbatoriti, La Multi Ani! tuturor. Ce cadou si-a primit Mihnea?

LA MULTI ANI! MIHAELELOR SI GABRIELELOR (pt. ziua de ieri)

Carmen si Iustin(5 iunie 2004)
Album IUSTIN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Multumim mult pentru urari !

Mihnea a primit o bluzita si o trusa medicala,pentru ca de ceva vreme e mare doctor.Ma consulta,imi face injectii(in burta)si imi scrie retete de piacetamol(paracetamol)si vitamina C.

Fetelor stiti cumva cam ce preturi sint la caciulitele groase de iarna cu model norvegian?Pe unde se gasesc mai ieftine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Traiasca nea' doctoru'!

Caciulitze mai ieftine cred ca gasesti in Siraj. Sunt mai multe magazine pt. copii, asa ca ai de unde alege. Preturile nu stiu care sunt.

Carmen si Iustin(5 iunie 2004)
Album IUSTIN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Si eu caut cizmulite pentru Catalina..si m-am speriat de preturile de la mall,o pereche de cizmulite pt ea-un milion!Sigur ca vreau sa-i iau ceva bun si frumos,dar parca un milion m-i se pare cam mult totusi..pt o pereche de cizmulite care poate la anul nici n-o sa-i mai vina..A fost cineva prin Siraj in ultima vreme? Oare gasesc pe acolo ceva bun,sau sant numai chinezarii care se strica dupa o incaltare?
Si inca o intrebare,ati vazut prin magazine costume de fas pentru zapada ,marimi mai mari,adica pt vre-o 3/4 ani?Pantalon si geaca sau salopeta si geaca?Eu pe unde am umblat am gasit numai pt copii pana la doi ani..

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Fetelor, si eu si Otto(care e si Mihai) va multumim pt urari!
Cristina "La multi ani" pt Mihnea si multumim si pt mesajul de pe messenger.
Pupici si o saptamana buna in continuare,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena I. spune:

La multi ani, Mihnea, Otto, GabiG, Gabi (acvi) si toti cei care poarta numele Arhanghelilor Mihail si Gavril.
Rusine ca am scris abia azi, dar ieri am misunat intreaga zi si n-am deschis calculatorul. Azi-dimineata am "vorbit" ciu GabiG pe mess, dar nu mi-am adus aminte s-o felicit. Sint o zapacita, ce mai!

www.ofoto.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=633450517105&page=1&sort_order=0" target="_blank">Album Erica octombrie
Elena si Erica (6.februarie)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Fetele,o mamica din Iasi intreaba la scoli,gradi,etc...de o cresa buna in zona Tudor sau Maternitatea "Cuza Voda".
Mie nu-mi trece niciuna(in afara de gradi din spatele Maternitatii)prin minte.
Poate ii dati o mina de ajutor
!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Hello
INTAI LA MULTI ANI cu mare intarziere dar scuzabila sper, tinand cont ca in ultimile 3 saptamani am fost la BUcuresti, iar de joi incoace am tinut-o tot intr-o "rezolvare a problemelor restante".
Deci LA MULTI ANI si fericire multa la toate aniversatele si aniversatii nostri!!! Si multe bucurii!
Joi m-am intors acasa caci vineri a fost ziua de nastere a sotului meu si aveam obligatii, nu? de nevasta. Iar sambata, duminica si luni i-am sarbatorit pe Alex si pe sotul meu caci sunt Mihai. Si pe socrul meu si pe fratele meu mai mic care tot Mihai sunt. Si as mai avea de enumerat.
Am trecut cu bine de cutremur si am avut si eu partea mea de spaima si stress dar au trecut cu bine. Alex a dormit dus, eu si Ladi eram abia veniti de la BUcuresti - multumesc lui Dumnezeu ca am fost acasa! - si abia adormisem... N-am mai dormit apoi pana pe la 1 caci am pazit TV sa ascult stiri... In rest Doamne fereste!
Alex e bine, creste ca din apa. Azi am facut vaccinurile antigripale caci se anunta anul acesta o gripa urata si am considerat util si foarte normal sa il vaccinez si pe copil. Deocamdata e totul bine.

Va salut caci maine seara sau cel tarziu luni plec iar la Bucuresti. M-am programat marti pentru operatia de fibrom si trebuie sa mai fac si alte investigatii pentru ca in sfarsit stiu clar ce am la ficat. La bila, nu la ficat. Deci sper sa rezolv mai multe chestii odata.
Stie cineva vreo metoda de dizolvare a calculilor biliari care sa fi dat si rezultate? Asta sper sa gasesc la Bucuresti inainte de operatia pt fibrom, caci s-au suprapus evenimentele si m-au cam daramat.

Numai bine si va sarut,

Carmen si ALex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Heii ,Carmen,chiar nu mai stiam nimic de voi!
Esti bine,cum te simti?E neaparat sa te operezi,nu cedeaza la tratament?
Cu ficatul ce probleme ai?
Mi-e dor de voi,Alex cred ca e un nazdravan fara pereche si uite ca a trecut atita amar de timp fara sa ne vedem!
Pupici,multa,multa sanatate si SUCCES la operatie!
Cristina si Mihnea



LA MULTI ANI LADI !

LA MULTI ANI ALEX !!
Sa fiti sanatosi si fericiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Carmen,deci pana la urma te-ai hotarat sa operezi fibromul?
Iti doresc mult succes la operatie si multa sanatate!La ce spital si cu ce doctor?

Adriana

Mergi la inceput