Spitalul Elias-dr. Tutunaru

Spitalul Elias-dr. Tutunaru | Autor: speranta

Link direct la acest mesaj

Dragele mele maine sunt programata sa merg la dr. Tutunaru la Elias,ca-i de garda si am o mare rugaminte la voi( ca nu-s din Buc).
Spuneti-mi cum sa ajung acolo, un reper, ceva.....
Care ati fost pacientele lui, spuneti-mi imi trebuie trimitere,cum trebuie sa procedez? Dupa consultatie ai dau ceva, cum si ce sa fac?
Mie la telefon mi-a spus marti, la Spitalul Elias, ca sunt de garda si atat.
Multumesc tare mult, orice detaliu mi-ar fi de mare ajutor,mai ales ca o sa merg singura.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

Ai aici linkul unde s-a discutat despre dr. Tutunaru.
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=5&TOPIC_ID=29850#490570

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruprich spune:

Incearca sa ajungi cu un taxi.
daca nu, de la Manastirea Casin mai intrebi.
Parerea mea e sa-i dai plicul dupa ce te consulta.Eu dau cam 400.ooo lei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

Ruprich, esti pacienta dumnealui? Mie si altor fete depe forum nu ne-a luat niciodata (!) bani... poate primeste un cadou, ceva, cu toate ca Androix cu greu a reusit sa-i lase un pachet de cafea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta spune:

multumesc tare mult,deci ca reper ar fi Manastirea Casin.Nu am aflat daca-mi trebuie trmitere si cum procedez cand ajung acolo,astept la usa de la camera de garda,il sun ca am venit, cum fac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

Speranta, citeste la linkul pe care ti l-am dat mai sus. Dr. tutunaru este de obicei pe sectie, la et. 2, intrebi la camera de garda de la parter de el si iti vor spune unde il gsesti.maine merg si eu la el, poate ne vedem acolo. Ideea e sa citesti subiectul despre dr. Tutunaru pt. ca acolo au scris multe fete despre el.

Mergi la inceput