Cadou pt. sot

Cadou pt. sot | Autor: Karina

Link direct la acest mesaj

In curind sotul meu isi sarbatoreste ziua de nastere, o suma rotunda 40 ani. As vrea sa-i fac un cadou deosebit si daca ati putea sa-mi dati mai multe idei, sa am si eu din ce alege...
In fiecare an sint in pana de idei, dar anul asta as vrea totusi sa fie un cadou special.



Karina + Bogdanel

Nu traim ca sa mincam, ci mincam ca sa traim

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Draga Karina,
Un cadou deosebit... hmm.. pai sa vedem: i-ai putea face un tricou imprimat cu poza voastra de la nunta.. sau cu cea a baietelului.. sau o cana cu poza lui (numele lui) sau pur si simplu cumpara-i un maieu (daca poarta.. daca nu, o pereche de chiloti) si coase pe ei un mesaj de genul: "Te iubesc" sau.. "pentru ca TE IUBESC".
Ceva de genul asta...

Sper ca te-am ajutat cat de cat..

Pupici

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

http://photos.yahoo.com/bibyroxx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Cind sotul meu a implinit 25 de ani eu i-am cumparat o pereche de butoni de aur gravati cu initalele lui.


Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3)
http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Nick+Dulce.jpg
http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Alex+telefon.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nedda spune:

Draga Karina,
planuieste un weekend intr-o locatie speciala. De exemplu un loc in care mergeati cu drag cand erati prieteni sau chiar casatoriti. Sau du-l in locul unde ti-a declarat dragostea sau in locul unde te-a cerut de sotie sau etc. Ideea e sa-l duci intr-un loc care e special in inimile voastre chiar daca e doar restaurantul din coltul strazii sau parcul din oras unde el ti-a daruit inelul de logodna...Intelegi tu!:)

Daniela si papusa Lara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Multumesc mult pt. raspunsuri, dar cred ca am sa aleg varianta lui Bibyrox, sau ceva asemanator. Din pacate butoni nu poarta de loc, iar partea cu dusul e mai greu, ca presupune ca si el sa stie dinainte ce va fi si eu totusi as vrea sa-i fac o surpriza.
Dar va multumesc ca ati fost dragute si mi-ati dat ceva idei.



Karina + Bogdanel

Nu traim ca sa mincam, ci mincam ca sa traim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madadum spune:

noi am aniversat duminica 6 ani de casatorie. eu i-am luat lui un stilou mont blanc. a fost super incantat, insa putin preocupat sa nu-l piarda.
mada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liviujuristul spune:

Un ceas,sau o mapa de lucru,sau ceva care din discutiile avute ai aflat ca si-ar dori.La multi ani pentru sotul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Madadum, la multi ani si casa de piatra in continuare. Noi am aniversat de curind 14 ani !
Stilou i-am cumparat si eu acum citiva ani, dar nu-l foloseste nici acum.
Liviujuristul, din pacate tot ce-si doreste si-a cumparat sau i-am cumparat eu. De aceea as vrea ceva deosebit, ce nu ar putea sa-si cumpere din magazin. Am sa incerc varianta cu cana cu poza lui Bogdan, sau poate un tricou. Inca mai am timp, dar nu vreau s-o las pe ultimul moment.



Karina + Bogdanel

Nu traim ca sa mincam, ci mincam ca sa traim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Karina ma bucur ca am putut sa te ajut cu o idee.. Mie mi se pare o idee geniala pentru ca si prietena mea cea mai buna a folosit-o de ziua sotului ei. (I-a imprimat un tricou cu poza baietzelului lor) A fost foarte incantat si mandru in acelasi timp... La toata lumea arata tricoul!
O cana imprimata cu poza ta...a lui..a voastra.. sau a lui Bogdanel in care sa-si bea cafeaua de dimineata... e ceva dragutz si deosebit!
Oricum sunt sigura ca orice cadou i-ai face o sa se bucure!
Si nu uita sa ne spui ce ai cumparat pana la urma!

Pupici si bafta la cumparaturi

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

http://photos.yahoo.com/bibyroxx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

A trecut si ziua sotului si am venit sa va spun ce i-am luat: o cana cu poza lui Bogdan, ambalata intr-o cutie superba + o felicitare draguta. Initial cind a deschis cutia nu a vazut poza si nu era prea antuziasmat, dar cind a vazut poza, i s-a luminat fata.
Va multumesc pt. idee... a fost bine venita



Karina + Bogdanel

Nu traim ca sa mincam, ci mincam ca sa traim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Buna Karina! Ma bucur ca te-am putut ajuta si mai ales ca sotul tau a fost entuziasmat! Sper ca ati petrecut pe cinste...

Pupici grasi

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput