Femeie pt curatenie

Femeie pt curatenie | Autor: Jasmine

Link direct la acest mesaj

M-ar interesa niste info despre acest subiect.As vrea sa gasesc o femeie (de incredere) care sa vina o data pe saptamana pt curatenie.Adica aspirator,sters praf,curatenie in baie,etc....
Cam cat m-ar costa?Cam care sunt preturile care se practica?


Jasmine
26 saptamani

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Pe mine ma ajuta a femeie super - eu ii platesc 300.000/ zi pentru doua camere (apartament micut) pentru tot - aspirator, praf, geamuri, usi, baie, bucatarie. (Bucuresti)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Eu platesc 200-250.000 pentru 4 camere, cu spalat geamuri si periat mochete, baie... tot. De fapt, dansa zice mareu sa-i dau cat cred, si i s-a parut ca-i dau mult. Am insistat eu sa primeasca toti banii. E adevarat, in general e ordine si casa curata, nu are de deramat muntii, termina cam in 5-6 ore, uneori si mai repede.

Anca si papusica Eliza (26.august.03)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Am uitat sa spuyn, pentru ca si noi pastram ordine, nici nu e nevoie sa vina saptamanal. Dar nu o astept pe dansa ca sa dau cu aspiratorul!

Anca si papusica Eliza (26.august.03)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-oana spune:

eu am o femeie care vine la mine de vreo 5 ani. daca n-ar fi avut toate ziele ocupate ti-as fi recomandat-o. 2 cam, baie, debarale, balcoane, spalat haine, periat, aspirat, curatat covoare, sters geamuri, mobila PLUS FACUT MANCARE ii dau 350 mii pe zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Nu trimiteti una si la mine? Ca eu nu gasesc de citva ani buni cineva care sa-mi faca curatenie si am oferit salariu mai mult decit suficient. Nu gasesc nici sa dau cu tunul.

Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3)
http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Nick+Dulce.jpg
http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Alex+telefon.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Multumesc.
Nu e asa de mult.Mi se par OK preturile.
Mai ramane sa gasesc persoana.

Jasmine
26 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Anamaria, trimitem mai multe, nu numai una, daca le ajuti sa ajunga acolo! Cate nu ar vrea sa munceasca acolo ??.....ohoho!!

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
http://community.webshots.com/user/monica1816

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Pe cineva din Iasi nu stie nimeni ca maaare nevoie am!! Daca aveti pe cineva va rog sa-mi dati si mie un PM !

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Razvan Costache spune:

Inceaa la Hara: www.bone.ro, hara@rdnet.ro.... au personal pentru ingrijire copii, menaj, etc....verificat cu referinte, etc...si salariul il negociezi direct cu persoana respectiva...


quote:
Initial creeata de Jasmine

M-ar interesa niste info despre acest subiect.As vrea sa gasesc o femeie (de incredere) care sa vina o data pe saptamana pt curatenie.Adica aspirator,sters praf,curatenie in baie,etc....
Cam cat m-ar costa?Cam care sunt preturile care se practica?


Jasmine
26 saptamani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaG spune:

pe unde stai?
eu am pe cineva care vine sa-mi faca curat: 400000 doua camere cu frecat mochete cu peria, frecat gresie si faianta spalat geamuri samd. eu sunt multumita chiar daca nu poate veni saptamanal. (are si serviciu). daca vrei iti dau nr de tel

Maria (01.08.1978) si Alex(06.05.2004)

Mergi la inceput