slabit

slabit | Autor: danilie

Link direct la acest mesaj

a incercat cineva tinctura de soc pentru slabit .?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AlinaPopa spune:

Eu nu am incercat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doraaa spune:

Nici eu nu am incercat.Dar stii ceva despre el?E bun?Oare slabesti?Dora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina spune:

Eu am incercat anul trecut!
Abia l-am gasit (se pare ca toata lumea incerca tratamentul)insa nu am putut sa i-au mai mult de 3 linguri. In prospect, daca tin bine minte, scria ca trebuie sa iei cate o lingura (sau lingurita) dimineata. In a doua zi se crestea doza la 2 linguri si tot asa pana ajungeai la 7 linguri.
Eu mai mult de 2 linguri n-am putut sa iau pentru ca mi-a ars gatlejul si apoi stomacul! este cumplit, parca ai turna acid! asa ca sticluta mea zace si acum pe frigider!
Cel mai bine incerci sa slabesti cu salate si gratarele....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

in afara de o usoara ameteala ... ... care ma tinea cateva ore nu am vazut alt efect.... am avut doua sticlutze, arde ca naiba si la propriu si la figurat, deci cine nu e obisnuit cu alcoolul....
ultima sticla am aruncat-o da nu mai stiu de ce.... cred ca mi-a fakut rau.... s-au m-am imbatat ca nu mai stiu de ce am aruncato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geut spune:

Sorina, tinctura arde, intr-adevar, dar se poate lua cu apa si nu te mai supara.

Dani, eu am inceput de 2 zile. Si daca nu slabesc, e minunata pentru celelalte organe de care se ocupa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Care sunt celelalte organe favorizate de tinctura de soc?

Sabina & Sofia Galagia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Indra spune:

Subscriu si eu.... scuze de incultura ... ce face asa bun prin organism tinctura asta????

Dana & Anisia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorela hoff spune:

Intern: supliment fitonutritiv care in administtrarea indelungata combate obezitatea dar care poate fi folosit si ca adjuvant in tratarea unor diverse afectiuni ale cailor respiratorii superioare si inferioare (rinite, sinuzite, traheite, bronsite), in tratamentul bolilor reumatice, combaterea constipatiei diverse nevralgii.
Extern: adjuvant in tratarea arsurilor, degeraturilor, contuziilor, a hemoroizilor externi, in maturarea colectiilor purulente.
Actiune: Intern: sudorifica, depurativ-diuretica, expectoranta, laxativa, antilagica
Extern:cicatrizanta, emolienta.

Am scris de pe prospect, arde ca naiba firar sa fie dar daca o iei diluata cu apa, mai merge.
Ai grija la stomac daca ai de gand sa slabesti!
Vio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodica spune:

Iata ce scrie despre tinctura de soc:
http://www.naturaplant.ro/prezentareprodus.php?codprodus=1070


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danilie spune:

eu mi-am luat elixir din flori de soc de 142000 lei ,am facut comanda la www.naturalplant.ro dar inca nu am inceput ca am auzit ca se pare ca te duci des la toaleta si trebuie sa le iei la ora 18 cand eu sant la servici .Stie cineva daca intadevar ai probleme cu asa ceva .?

Mergi la inceput