Cind ati avut prima experienta sexuala?

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bobitamica spune:

La 19 ani. A fost neplacut,dar cum spuneau fetele ,o data cu varsta,lucrurile se mai schimba. Suntem impreuna de 16 ani. Am fost iubiti 10 ani si suntem casatoriti de 6 ani. Avem o minune de fetita care va implini in curand 2 ani.

Bobitamica-mami de IRINA
16 iulie2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudia1234 spune:

Nu are cine stie ce legatura ...dar chiar ma framanta chestia asta de multa vreme. Am 15 ani , sunt virgina , am vorbit cu un tip aproximativ 8 luni pe net ,el fiind din Timisoara iar eu din Bucuresti . prima oara cand ne-am intalnit a venit la Bucuresti pentu 4 ore cat am stat impreuna , (am uitat sa mentionez el are 19 ani) , dupa care a mai venit o data si am stat ina ceas casa 4 zile. in fiecare zi cand dormeam i se scula penisul. pana cand in a 2-a sau a3-a seara am inceput sa ma frec penisul lui, dar fara niciun gand sa ma dezvirginez (el cunostea deja situatia. si a zis ca e ok sa asteptam si asa, si ca nu ar vrea el pana nu as face 17 ani , (ca sa nu am urmari fizice) dar intre timp prietena mea a batut la usa si eu am iesit din camera. dupa ce a plecata din bucuresti si a a ajuns la el acasa mi-a zis pe mess ca daca nu ar fi intrat prietena mea mi-ar fi propus un sex anal, ne-am certat pe tema asta dar nu ne-am despartit. problema este ca mi-a aratat ca tine la mine, dar nu stiu , sunt foarte nesigura pe mine in ceea ce priveste sexul. mentionez ca cu sexul anal nu sunt de acord deloc

.Cateva sfaturi, va rog?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabita_84 spune:

eu aveam 16 ani si cateva luni, dar nu pot spune ca regret...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Orhidee23 spune:

La 21 de ani.Cu sotu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irmaria spune:

la 16 ani dar nu recomand la nimeni :( mai bine astepti sa fi suficient de matur sa stii ce se intampla cu tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudia1234

Nu are cine stie ce legatura ...dar chiar ma framanta chestia asta de multa vreme. Am 15 ani , sunt virgina , am vorbit cu un tip aproximativ 8 luni pe net ,el fiind din Timisoara iar eu din Bucuresti . prima oara cand ne-am intalnit a venit la Bucuresti pentu 4 ore cat am stat impreuna , (am uitat sa mentionez el are 19 ani) , dupa care a mai venit o data si am stat ina ceas casa 4 zile. in fiecare zi cand dormeam i se scula penisul. pana cand in a 2-a sau a3-a seara am inceput sa ma frec penisul lui, dar fara niciun gand sa ma dezvirginez (el cunostea deja situatia. si a zis ca e ok sa asteptam si asa, si ca nu ar vrea el pana nu as face 17 ani , (ca sa nu am urmari fizice) dar intre timp prietena mea a batut la usa si eu am iesit din camera. dupa ce a plecata din bucuresti si a a ajuns la el acasa mi-a zis pe mess ca daca nu ar fi intrat prietena mea mi-ar fi propus un sex anal, ne-am certat pe tema asta dar nu ne-am despartit. problema este ca mi-a aratat ca tine la mine, dar nu stiu , sunt foarte nesigura pe mine in ceea ce priveste sexul. mentionez ca cu sexul anal nu sunt de acord deloc

.Cateva sfaturi, va rog?





Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreutza spune:

La 16 ani cu cel ce peste 10 ani avea sa imi devina sot.Nu cred ca este bine ci trebuie sa mai cresti si sa te cunosti tu pe tine inainte de pasul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Sfatul meu catre tineri:
Proverbe 3:5-6

Increde-te in Domnul din toata inima ta si nu te bizui oe intelepciunea ta!Recunoaste-L in toate caile tale, si El iti va netezii cararile."

Dumenzeu spune clar, ca sexul in afara casatoriei este pacat.

michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

La 22 (tarziu fata de ce citesc pe aici)
Cu cel care imi este acum sot (asa s-a intamplat, nu ca imi propusesem ca "primul sa fie si ultimul")!

Mergi la inceput