Cind ati avut prima experienta sexuala?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorelai182003 spune:

Si eu tot la 16 dar nu mi-a facut o impresie prea buna. Credeam ca trebuie sa fie ceva magic si fantastic. Nu a fost deloc asa, mai ales ca respectivul nu prea era cu sentimentalisme!
Din fericire a venit sotul meu si m-a facut sa vad ca exista si o parte buna,chiar foarte buna, chiar magica!
Eu nici macar nu consider ca acel baiat de la inceput a existat! L-am cam sters din mintea mea! Si imi pare bine! Si cel mai bine imi pare ca nu am suferit decat 1 zi dupa el.
Nu regret, deoarece pot sa compar(o fac doar in mintea mea) si-mi dau seama ca am o fiinta cu un suflet de aur langa mine si cu muuulta rabdare!
Acum avem un bebe de 9 luni(pe 20 iulie) de care suntem extrem de mandri si il iubim mai mult decat orice!
Si pot spune ca ne iubim ca in prima zi si mai mult chiar!!!

http://photos.yahoo.com/lorelai182003
Adrian,Alinasi sotul Adi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vivian spune:

buna,
io am inceput la 20 de ani, cu cel care credeam ca mi va fi sotz
a fost deceptia si deziluzia vietii mele.
dar femeie am devenit la 23 de ani cand l am cunoscut pe sotul meu...
viv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Iar eu habar nu am cand am avut prima relatie sexuala...va suparati?....ba da stiu...sic! dupa 18 ani...pe bune. Sa nu ma spuneti.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

la 18 ani.. si nu mi-a placut prima data.. curiozitate si dragoste la prima vedere. Imi aduc si acum aminte cat de stangaci s-a comportat el si cat de stresant a fost pentru mine.
Acum , privind in urma, consider ca a fost traumatizant, tocmai pentru ca a fost atat de devreme... la 19 ani am facut primul si singurul avort.. care e si cauza probabila a sterilitatii mele de acum. Regret ca am inceput asa devreme si mai ales ca nu am avut indrumare din partea nimanui.
Mi-as educa copilul sa vada intai toate partile rele a contactului sexual, implicatii si unde poate duce...
Noroc de fratemiu ca la 17 ani mi-a facut cadou o carte despre contracptie.. pe care mama a confiscat-o... si a facut mare tambalau.. Stia el ce stia..

cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

La 22 si nu regret ca am asteptat atatia ani! iar cel ales a fost chiar SOTUL meu!
De multe ori ma intreb cand o vor face copiii mei,caci lucrurile evolueaza din ce in ce mai repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns minimona spune:

La 20 ani, cu dragostea vietii mele (singura) - sotul meu Adrian.

minimona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Eu la 16 si nu-mi pare rau deloc!Sa intamplat pt. ca mi-am dorit si pt. ca am simtit ca asa e bine!Stiam ca sunt iubita si iubeam si eu la randul meu!Nu sa intamplat sa-mi fie sot dar cand ma gandesc la prima experienta ma gandesc cu zambetul pe buze si fara pic de regret!

Roxi si bb Rares 9. april.2002
http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca tanasica spune:

si eu tot la 18 ani...nu ca am asteptat majoratul...dar asa a fost sa fie...si mi s-a parut atat de neinteresant atunci...ca am facut pauza de vre-o 2 ani...dupa aia am dat si eu de unul care sa-mi arate ca e interesant!!!!

ah...si voiam sa mai adaug ca pe fiica-mea o voi sfatui sa-si inceapa viata sexuala cand va simti ca este suficient de matura sa-si asume si responsabilitatile ce rezida din asta....

Anca si bebelina Alexandra (10 nov.2003)
==================================
http://www.vectornoise.com/Alex/index.html
==================================

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Eu in primul an de facultate... mama a fost total distrusa cind a aflat, ea voia sa "ma pastrez" pina la casatorie... ei bine, nu a fost sa fie.
Socata am fost cind am vorbit cu prietena mea despre asta (ea e suedeza) si ea a spus ca a inceput la 13 ani si asa e si in general normal acolo. Bine, si ea a fost socata cind a auzit cind am inceput eu... Comentariul ei "ma rog, daca asa e/era normal la voi..."

Ei bine, cind oi avea copii, oi vedea io....
C.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martha78 spune:

Eu am inceput la 18 ani si pot spune ca nu regret.......

Mergi la inceput