Cind ati avut prima experienta sexuala?

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns credo spune:

La 24 de ani, cu primul si ultimul barbat - in prezent sot.
Nu am regretat nici un moment ca am asteptat atat.
Acum asteptam primul nostru bebe - si suntem fericiti.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

eu am inceput la 16, 16 si ceva, si nu regret pt ca nu am de ce... provin dintr-un mediu in care s-a discutat intotdeauna foarte deschis despre acest subiect, asa ca aveam tot pachetul de informatii necesare la momentul respectiv... subiectul mi se pare foarte pertinent, mai ales pentru perioada in care ne ducem existenta, pentru ca la ora actuala in licee se afla o generatie de copii care au avut mult mai mult acces la ceea ce inseamna informatie si "libertate de actiune" (oricum ar fi ea interpretata de romanii nostri dragi), si cred ca cei care ar trebui sa se simta pregatiti sunt parintii, mai ales ca INCA (desi anul este 2006) traim inconjurati de tabuuri....

Deea si bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

La 19 ani.

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutza spune:

s-a intamplat la 21 de ani... la o saptamana dupa prima intalnire ... s-a intamplat pur si simplu, nu mi-a fost frica, nu eram complexata ca sunt prea "batrana", nimic din toate astea... a fost ok. nu-l iubeam, nu ma iubea, ne intelegeam foarte bine si atat. nu mi-a devenit sot (nici pe departe!!!), relatia a mai durat cateva saptamani... nu l-am mai vrut, desi sexul mergea destul de bine... faza faina a fost ca el nu si-a dat seama ca este primul, mi-a spus intr-una ca e gelos pe ceilalti barbati care mi-au trecut prin pat si prin viata, ca ei m-au invatat ce stiu si nu el ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dariucha spune:

Cu putin inainte de 16ani,ne cunosteam de 2ani si cred ca ......ne iubeam.Cind ne_ am despartit mi_ a strigat ca nu am fost virgina ca trebuia sa tip mai tare ca asa i_ a spus ma_ sa........Frumos nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

Din pacate am ingrosat randurile celor din categoria "dupa 20". Si e foarte rau ca a fost asa, a fost unul dintre lucrurile care au contribuit hotarator la distrugerea vietii mele. De fapt probabil lucrul cel mai important.

Life stinks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosar spune:

La 20 ani si cateva luni.Sincer m-i se parea ca eram cam batrana.Dar a fost cu barbatul pe care il iubisem din copilarie.Culmae e ca intre timp, nu s-a dovedit a fi ceea ce imi doream pe viitor si ne-am despartit, dar nu mi-a parut rau niciodata ca el a fost primul barbat din viata mea.
Putin mai tarziu l-am cunoscut pe sotul meu pe care il iubesc nespus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

La 20 de ani si 1 luna. Nu stiu daca a fost atunci momentul portivit pt mine dar a venit pur si simplu si nici nu cred ca m-am gandit f mult. El ma iubea nebuneste eu eram un pic indragostita dar nu pot spune ca il iubeam. N-a fost o experienta super misto ci mai degraba o povara pt mine, mai ales ca nu simteam nimik deosebit. La cateva luni l-am parasit pt o "iluzie". Mi-a parut tare rau dar cand l-am vrut eu nu m-a mai vrut el. Apoi l-am cunoscut pe sotul meu si la 22 (aproape 23) ne-am casatorit. Ai mei n-au aflat niciodata cand am facut-o prima data sau cel putin nu mi-au spus nici acum cand sunt casatorita de 5 ani. mama cred ca banuie ea ceva dar... Mi-e jena sa ii spun desi nu mai e chiar asa de incuiata.

Crinutz codita de maimutz


"What a piece of work is a man! How noble in reason, how infinite in faculties, in form and moving, how express and admirable in action...the beauty of the world" (W. Shakespeare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanik spune:

Cu primul meu prieten la 18 ani si o luna, in camera lui, dupa ce am chiulit de la scoala A fost frumos, ne iubeam foarte mult si nu regret nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

La 18 ani si nu regret nimic,subiectul e foarte bun,caci am inceput odata viata sexuala,este "un rau necesar"atunci cand nimeresti prost si ai deceptii,daca ar fi tot la fel as face,nu imi pare rau...mamicile care avem fete e vai de noi...

bita doina

Mergi la inceput