Cind ati avut prima experienta sexuala?

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ilona77 spune:

pai aveam 20 de ani si este actualul meu sot ... era pe 19 decembrie 1997 ,,,,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

la 22 de ani, aproape 23, cu cel care-mi va deveni sot in mai putin de 2 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

La 18 ani cu actualul meu aot. Nu regret nici o clipa, darrecunosc si eu ca curiozotatea este mare..............

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uic9999 spune:

17 ani si 6 luni. Intre timp au trecut 10 ani si mi-a devenit sot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

20 de ani si 10 luni - a fost o experienta frumoasa, pregatita pentru mai mult de jumatate de an, prietenul meu de atunci era cu 8 ani mai mare decat mine, foarte tandru, foarte atent si foarte indragostit (mult mai mult decat mine - realizez eu acum dar nu atunci). Eram la munte, intr-o mansarda foarte romantica. Relatia noastra s-a terminat un an mai tarziu probabil motivul hotarator desi nu cel oficial a fost ca el vroia sa se insoare iar eu vroiam sa mai astept pana termin facultatea - si bine am facut nu ne-am fi potrivit. Nu regret nimic, de atunci am mai avut cateva experiente pana am ajuns sa-l cunosc pe actualul meu sot. Si el a avut destule experiente pana sa ma cunoasca pe mine.

Cineva spunea mai devreme ca o sa le spuna copiilor ca nu e nevoie sa se pastreze pentru casatorie dar o sa-i invete ce este fidelitatea, mi-au placut cuvintele astea. In plus as adauga ca trebuie sa-i invatam pe copii nostrii sa aiba rabdare, sa nu se lase complet prada impulsurilor, prima experienta poate fi traumatizanta si atunci e bine sa fii putin si rational cand alegi sa o ai, bineinteles asta nu inseamna sa cazi in extrema cealalta, nici prea precaut nu e bine sa fii...vorba ceea sa nu suflam si-n iaurt. Si bineinteles mai practica din fire fiind - contraceptia din toate punctele de vedere, atat boli cat si sarcini nedorite trebuie sa fie un subiect de discutie cu copiii nostrii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sileriki spune:

tot stateam si ma gandeam sa raspund sau nu dar ce a fost a fost si o voi spune , mi-am pierdut virginitatea la 16 ani jumate in urma unui viol , veneam de la scoala , un aro a oprit langa mine ,mi-au tras doua in burta m-au lovit pe unde au putut si m-au dus cu masina ................................................., interesant ca pe strada nimeni nu a vazut nimic , era sa ma coste viata, de rusine si de teama nu m-am dus la politie , si imi era frica sa spun cuiva ce s-a intamplat cu mine , 6 ani avea repercursiuni si acum imi mai este teama sa merg pe inserate pe strada singura deci o groaza ,
oricum nu pot intelege DE CE atata deceuri DE CE ??????

evi si eric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

eu aveam 21 de ani si a fost pe data de 1 aprilie
nu a fost o pacaleala ci a fost o exeprienta placuta si nu-mi pare rau ca am asteptat pana atunci. dar dupa ce l-am cunoscut pe sotul meu m-am simtit cu adevarat implinita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Eu eram in primul an de facultate!!!!Deci la 20 de ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili81 spune:

La mine s-a intamplat la 22 de ani, cu singurul barbat din viata mea, la 3 saptamani dupa ce ne-am "combinat". Pur si simplu pt ca mi-a inspirat incredere. Nu consider ca a fost nici tarziu, nici devreme...atunci am gasit persoana care am considerat ca merita...onoarea Daca l-as fi cunoscut mai inainte s-ar fi intamplat mai demult, la fel cum nu ar fi fost nici o problema daca as fi fost si in prezent virgina. Mi se pare aiurea sa faci o obsesie din asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Am copilarit impreuna, am "invatat" impreuna sa ne iubim,dar...la un moment dat mi-am dat seama ca ptr mine era un prieten,iubit,nu.Aveam idei diferite,crescind,maturizindu-ma.Reucunosc am fost eu aceea care a spus:ajunge.

Mergi la inceput