Dr. gine Nanu si Clinica particulara

Dr. gine Nanu si Clinica particulara | Autor: m_monica

Link direct la acest mesaj

Stie cineva cine este un anume dr ginecolog Nanu care are o clinica particulara in Cluj-Napoca?Este tinar sau batrin? Cit de bun este ca si doctor? A nascut cineva cu el? Stiti de aceasta clinica? Care sint tarifele? Va rog, daca stici ceva sa-mi spune-ti!!!!
Monica si bb
33 ani DPN 13 august2004

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns caarra spune:

Monica, vezi ca ti-am raspuns la mamicile de Cluj. Dr.Nanu este in varsta dar nu f.tare, eu am fost la o consultatie la el. De fapt,am fost sa vizitez spitalul si pt.ca i-am pomenit ca avusesem 2 iminente de avort, mi-a propus sa ma vada si el la eco, precizandu-mi ca nu e nevoie sa platesc. Mi-a mai spus ceva de genul ca ii place sa urmareasca sarcinile de la inceput si ca nu tb.platite toate consult.de pe parcursul sarcinii.
Sfatul meu este sa te duci sa vezi cu ochii tai care e situatia si eventual sa vorbesti cu el iar pe urma decizia iti apartine.
Sarcina usoara in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monica spune:

Multumesc tare mult pt raspuns!
Inca mai am timp sa ma hotarasc. Am auzit numai lucruri bune despre aceasta clinica.Probabil voi merge sa ma conving.
Pe de alta parte parca nu m-as desparti de dr.Muresan.
Multumesc inca o data
Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaP spune:

Draga Monica,
Eu sunt insarcinata in 32 de saptamani.
Initial, am fost inscrisa la D-na Doctor Fulga Florescu de la Stanca si prin saptamana 29 am auzit de Clinica Dr-lui Nanu si am fost intr-o vizita pe acolo. Au fost foarte amabili si m-am hotarat sa merg in continuare la el. Mi-a recomandat pe langa analizele obisnuite ale gravide si analiza de toxoplasmoza (o boala pe care o poti lua de la psisica sau din alimentatie) Si am avut surpriza sa constat ca ca sunt pozitiva. Copilul din fericire este normal dezoltat conform eco. Mi-am refacut analiza la Institutul de Sanatate publica pentru a vedea care din imnuoglobulinele IGG si IGM este pozitiva pentru a lua masurile corespunzatoare.
Vezi deci ca celelate cabinete nu recomanda niste analize care dupa parerea mea sunt foarte importante pentru sanatatea mamei si a viitorului copil. MariaP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaP spune:

Draga Monica,
Eu sunt insarcinata in 32 de saptamani.
Initial, am fost inscrisa la D-na Doctor Fulga Florescu de la Stanca si prin saptamana 29 am auzit de Clinica Dr-lui Nanu si am fost intr-o vizita pe acolo. Au fost foarte amabili si m-am hotarat sa merg in continuare la el. Mi-a recomandat pe langa analizele obisnuite ale gravide si analiza de toxoplasmoza (o boala pe care o poti lua de la psisica sau din alimentatie) Si am avut surpriza sa constat ca ca sunt pozitiva. Copilul din fericire este normal dezoltat conform eco. Mi-am refacut analiza la Institutul de Sanatate publica pentru a vedea care din imnuoglobulinele IGG si IGM este pozitiva pentru a lua masurile corespunzatoare.
Vezi deci ca celelate cabinete nu recomanda niste analize care dupa parerea mea sunt foarte importante pentru sanatatea mamei si a viitorului copil. MariaP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monica spune:

bine ai venit Maria!!!!
Multumesc pt informatii. Si eu am auzit numai de bine despre clinica dr Nanu, dar parca nu-mi vine sa ma despart de dr meu.
Ti-am scris si pe Mamici din Cluj (2).
te asteptam acolo la o poveste
Monica si bb 24+ sapt

Mergi la inceput