Dr. Florin Stamatian

Dr. Florin Stamatian | Autor: Laura_72819

Link direct la acest mesaj

Fetelor, cine poate sa-mi dea mai multe relatii despre Dr.Stamatian. Ma intereseaza unde poate fi gasit, eventual un cabinet particular, un nr. de telefon pt. programare.

Ma mai intereseaza daca a facut cineva FIV cu el. Cat costa?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Laura,se stie ca cei mai buni dr la FIV sunt:

Niculescu-Giulesti
Ancar-Medsana
Denisa Protopopescu-Giulesti

Despre Marinescu parerile sunt inpartite!




Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Gabi, Denisa Protopopescu este la la Spitalul Municipal, Medsana si Centrul Medical International. Bogdan Marinescu este la giulesti

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_g spune:

Draga Laura,
Dl. dr. Florin Stamatian lucreaza la Clinica de ginecologie I de pe str.Clinicilor din Cluj-Napoca.Are cabinet particular pe Str.Septimiu Albini (langa hotelul Topaz),nu-i cunosc nr. de telefon dar cu datele de mai sus poti sa-l afli de la informatii. Este unul din cei mai cunoscuti medici gine din oras si probabil cel mai bun la echo pe aceasta specialitate, despre experienta sa in FIV nu cunosc amanunte.
Te pup,
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia munteanu spune:

Draga Laura, fa-ti intii o programare la dr. Stamatian, daca vrei sa te urmareasca el (500.000 consultatia, 400.000 eco) si iti va spune el care sunt costurile. Si eu ma interesez de ceva vreme, dar tot nu imi este clar care sunt costurile, cred ca pina in 2000 euro sau probabil mai putin, daca iei medicamentele din Ungaria. Oricum, am auzit la TV ca procentul de reusita FIV la CLuj la Gine 1 e de 28%. Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu spune:

Cind am vazut numele subiectului mi s-a facut pielea de gaina.
In iarna lui 2000 m-am dus special in Cluj sa imi fac ceva investigatii la acest individ. in primul rind mi-a facut o impresie foarte proasta. De ce: cum venisem din Satu MAre, de unde eram eu si ploua, mai eram si in doliu, nu eram imbracata elegant, lucru care se pare se astepata inca in Romania. M-a luat si a vorbit cu mine ca si cu ultimul gunoi. Asta era intr-o vineri si luni m-a trimis sa imi fac histerografie, ca marti sa ma interneze sa imi fac laparoscopie, fara sa ma intrebe cind am avut ultimul ciclu. Luni mi-am facut histerografie dar cum urma Craciunul m-a aminat dupa sarbatori sa-mi faca laparoscopie. Si in ziua de azi zic ca exsta un D-zeu. Cum de Craciun nu mi-a venit ciclu mi-am facut un test de sarcina si am vazut ca sint insarcinata.
Deci eram deja insarcinata cind m-a trimis sa imi fac histerografia.
Delia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Īn speranta ca te intereseaza dr. Stamatian din Cluj : cabinet HATOR, tel. 0264/555601.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

Si mie mi se cam face piele de gaina cand ma gindesc la acest individ. O fi el unul din cei mai buni, profesional vorbind...dar ca om...nici nu stiu daca-i bine sa ma pronunt...cineva care spune unei paciente..."deci cum meseria ta e pianul,a mea e p...a, sa vedem care e problema aici"...NO COMMENT

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monica spune:

Nu spun sa nu mergi la el, dar sa stii ca mai sint medici ginecologi fff buni in Cluj si care nu sint atit de ocupati de campania electorala sau de politica in general.
Parerea mea este sa-ti cauti un dr mai preocupat si atent la paciente.
ex Dr. Daniel Muresan. dr. Puscas, etc.
Bafta si pupici
Monica21 (sapt)si bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monica spune:

De ce nu mergi sa-ti faci niste analize de sterilitate?
Tot la Ginecologie 1 ex. Dr. Romeo Micu.
Monicasi bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Fetelor, si eu am avut experiente neplacute cu Stamatian (de genul : iži trebuie un amant, sau " nu ti-am spus eu sa ma cauti pentru programare, eventual pt. o intalnire in particular") Ce sa mai, inclusiv pipaieli si tot felul de vorbe indecente ... Toata lumea il stie. Probabil de accea nu lucreaza cu asistenta in cabinet, ca sa se poata da la tipe. Am fost revoltata pt. ca i-am aratat toate analizele, nu facusem niciodata HSG dar nici nu mi-a recomantat, m-a programat la inseminare dat m-am transfetat la altcineva.

Mergi la inceput