un medic urolog bun?

un medic urolog bun? | Autor: tinatache

Link direct la acest mesaj

in Bucuresti, daca se poate la Fundeni. daca nu, oriunde ar fi, numai bun sa fie.
Multumesc!

Cristina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns m34 spune:

Medic urolog pediatru: dr. Basca - Spitalul Grigore Alexandrescu.
Sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

nu, e vorba de un adult. Multumesc oricum, Mihai!
eventual un chirurg urolog...?

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Un urolog f bun este Dr Nicolae Calomfirescu. Mai demult dadea consultatii la Medicover, dar nu stiu daca mai este acolo.
Lucreaza la Spitalul Ministerului de Interne din zona Foisor, nu mai stiu exact cum se numeste. Este pe langa Sp de Ortopedie, oricum.

Revin, spitalul se numeste "Prof. Dr Gerota". Iar Dr Calomfirescu face si operatii si e un f bun chirurg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

Spitalul min. de Interne e acelasi cu Spitalul Militar? Mersi, ar fi bun ca acolo ar putea sa mearga, e cadru militar.

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Nu este acelasi cu Sp Militar, dar daca este cadru militar este foarte usor, pt ca va avea un atu. Este in zona Foisor, la max 50 de metri de intersectie. Cred ca oricine in zona stie. Iar dr este sef de sectie si este un profesionist, cadru universitar, a lucrat ani de zile in Fundeni, dar a plecat pt ca acoolo nu poti fi sef de atatia sefi cati sunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Sfat: daca vrei urolog, du-te la spitalele specializate pe astfel de probleme: Fundeni sau Panduri.

Recomandare: Dr. Ciomu de la Sp. Panduri (l-a operat pe tata si stiu ca este medic bun, dar este ciubucar.)

Cu respect,
Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

pe el initial l-au trimis la Fundeni, insa ma gandeam ca poate mai sunt si alti medici buni unde as putea "intra". Spitalele militare sunt dotate binisor... din ce mai stiu eu. Dar am retinut toate numele si sa vedem unde merge pana la urma. Multumesc mult!

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jeff spune:

Cred ca cel mai bun la acest moment este prof. Mihai Lucan de la Cluj.
Este si un om deosebit.
Merita sa incerci sa ajungi la el daca vrei sa fi sigur pe diagnostic si reusita.
SANATATE
Jeff

melania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_dalma spune:

Dr Dros Georgescu- spit Sf Ioan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dcm spune:

noi am avut o experienta pozitiva cu mihai galesanu de la panduri. e un doctor bun si nu cere (dar va primi daca ii dati).

Mergi la inceput