Cum fac? Stiati ca ... forumul nou?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cum se poate seta blocarea reclamelor care tind sa se deschida / extinda / incalece / cante / peste forumul nostru ?
Asta e marea mea problema.
NU faptul ca sunt reclame de jur imprejur e problema, asa e normal, dar sa nu se deschida

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Folosesti un brwser mai performant. De exemplu Chrome

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui anya

E in regula. Sw off/ sw on si apar logata pe forum + posibilitate scriere mesaje. Inca nu sunt toate datele updatate, dar asta nu-i graba. Supravietuiesc , important e sa pot sa scriu.
Multumesc, Marius!

Anya


OK

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Am o problema pe noua platforma.....cand accesez anumite chestii de acolo....imi zice ca un ceva..plugin nu raspunde..apoi imi zice ca " a crapat"crack plugin...si apare un calculator care plange.

Si ma scoate afara....in special daca incerc sa vad notificarile.....
Folosesc chrome.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

eu sunt foarte impresionata de noua platforma, este extrem de vasta, e usor de folosit si cred ca s-a muncit mult la ea, nu gluma ! Felicitari tuturor celor care au contribuit la noul DC !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Va rog putin ajutor ... nu ma pot loga pe noul forum, introduc nume user + parola sau adresa mail + parola si mereu primesc mesaj ca datele mele nu sunt corecte si nu ma pot loga :(
... eu stiu sigur ca datele sunt corecte, cu ele pot intra pe forumul vechi.
Ce ma sfatuiti sa fac ?

Multumesc mult !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Am o problema pe noua platforma.....cand accesez anumite chestii de acolo....imi zice ca un ceva..plugin nu raspunde..apoi imi zice ca " a crapat"crack plugin...si apare un calculator care plange.

Si ma scoate afara....in special daca incerc sa vad notificarile.....
Folosesc chrome.

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

Trebuie sa iti instalezi pe calculator pluginurile corespunzatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui manuelacrina


Va rog putin ajutor ... nu ma pot loga pe noul forum, introduc nume user + parola sau adresa mail + parola si mereu primesc mesaj ca datele mele nu sunt corecte si nu ma pot loga :(
... eu stiu sigur ca datele sunt corecte, cu ele pot intra pe forumul vechi.
Ce ma sfatuiti sa fac ?

Multumesc mult !


Schimba parola - foloseste linkul de mai jos:

http://forum.desprecopii.com/forum/user_space.asp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

am si eu o propunere : nu puteti face aici, pe platforma veche, un subiect "sticky" la generale sau in alta parte, sa ramana vizibil si la subiecte active (cum era la "Sunt in panica"), in care sa fie descrisa pas cu pas procedura de migrare pe noua platforma ? eu m-am cam zapacit, sincer, si nu as vrea sa ajung in situatia sa fac ceva gresit sau incomplet, sa ma trezesc ca nu-mi pot pastra userul pe noua platforma sau mai stiu eu ce...
multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu se intampla nimic. Sunt deja multe subiecte deschise. Acesta este sticky la generale tocmai pentru a facilita informatia pentru noul DC

Mergi la inceput