Minuni de Noiembrie-Decembrie 2012 #11#

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

Greu de crezut asta Bubu. La varsta de o luna avea la analize anemie moderata. Nu i-am dat fier din cauza a facea kk cu sange si diaree de la el deci anemia (probabil) severa de acum e explicabila...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bubulina42 spune:

Onutzule, nu am reusit!


uite mai jos adresa care am primit-o si e imposibil sa dau click pe ea, nu e activa, asa ca am copiat-o si am incercat asa, separat, da' nu merge Ce fac???
De ce nu pot scrie parola acolo unde ei cer direct parola, de la inceput??

Your search - http://comunitate.desprecopii.com/user/auth/reset/code/4mqchv00ylq8oso84s4gkcs0c/uid ... - did not match any documents.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutz83 spune:

'Neata, gasca!
Cellena, eu ma gandeam sa-l un pe olita cand se screme, la inceput imbracat, apoi il dezbrac. Tot ce stiu e ca vreau sa-l pun devreme, dar el inca nu-si doreste sa stea in fundulet, ii place asa, pe spate, ca bebelusii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutz83 spune:

Bubulinucule, linkul pe care-l primesti pe mail il copiezi sus, in bara de adrese, unde apare adresa saitului pe care esti, nu-i dai search pe google
Mai incearca, nu dispera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

Am mers la dr. O iubesc pe pediatra lui. E un om cald si calm . Analizele da, sunt f proaste. 14 picaturi de fier cu vit c,prebiotice si probiotice facute in cockteil. Daca nu tolereaza trecem la injectii . Tineti-ne pumnii. A luat 1 kg. Are 6 kg si 63 de cm. Azi mi-a stat in fund si fara sprijin si s-a intors de pe spate pe burta singurel.

Mergi la inceput