Cand dai Tag cui nu trebuie...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

m-am uitat si eu, eu vad poza ca fiind urcata de tine , o ai in albumul de poze...mai e undeva in afara de postarea ta?!





Este publica acum, deoarece, satula sa o vad doar eu, am apelat la cei care o cunosc, doar-doar voi reusi sa iau legatura cu ea, sa imi explice ce s-a intamplat. Da, in afara de cea publica, o am pe wall, ramasa din ziua cand mi-a dat tag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Moama, ce aiurea sa te trezesti cu poza unei sperietoare, de care sa nu poti scapa.
Nu am cont pe FB.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Raza de soare

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

m-am uitat si eu, eu vad poza ca fiind urcata de tine , o ai in albumul de poze...mai e undeva in afara de postarea ta?!





Este publica acum, deoarece, satula sa o vad doar eu, am apelat la cei care o cunosc, doar-doar voi reusi sa iau legatura cu ea, sa imi explice ce s-a intamplat. Da, in afara de cea publica, o am pe wall, ramasa din ziua cand mi-a dat tag.

www.facebook.com/groups/369896643087518/" target="_blank"> Grupul MAMI VINDE IEFTIN... Hainute, botosei, carucioare, jucarii...noi sau sh, la super preturi!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.


eu nu o vad decat in postarea ta si in albumul tau de poze, prin urmare ce vezi tu in plus e o eroare care o sa dispara candva...cum zicea cinev mai sus....ea nu are ce face si nici nu e vina ei ca s-a blocat teava cu poze la tine, degeaba o chemi la raport...rabdare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Asadar, ramane sa astept sa se rezolve de la sine, daca se va rezolva vreodata.

Multumesc, fetelor!

Rog moderatorii sa inchida subiectul.

Mergi la inceput