Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali spune:



De cateva pagini se discuta cu spor de dureri de spate, picioare, intepeneli, torticolis, blocaje &co.

Babelor .... (me included)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali



De cateva pagini se discuta cu spor de dureri de spate, picioare, intepeneli, torticolis, blocaje &co.

Babelor .... (me included)


pai sa-l rugam pe pinguinul-sef sa modifice titlul, sa adauge si intepeneli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

De acord .Si ce-o sa facem la 60 de ani?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Mada, iar ma provoci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

da....,blink,blink...
Ruf,la anii tai....esti tanar si vad ca nu te vaiti de dureri de spate...daca porti tocuri....nici de dureri de genunchi....daca sari 15 minute pe trambulina....
Edit:unde e platforma?blink,blink...


Ruf,doar stii ca ti-am promis la celalalt subiect ca-ti fac eu petrecere la 80 de ani cu ce gagici vrei tu.Ei..nu-i bun?
Deocamdata nu pot calca ca ma doare genunchiul.O sa topai intr-un picior.

Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Ceva care sa va scoata din torticolis :



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

haha, am fost duminica asta la un gratar in aer liber si si pe acolo se mai plangea lumea de junghiuri.

Concluzia a fost ca daca ai 40+, te trezesti dimineata si nu te doare nimic, esti mort!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Sa ma laud ca nu ma doare nimic?! . Mai bine tac, ca presimt ca imediat ce o sa apas "trimite" la mesaj va incepe ceva sa doara!!
Astazi in birou se discuta despre o iesire in grup la teatru (de adulti, evident), si-am bagat un ochi pe site, sa vad despre ce e vorba, si m-am oprit intr-un spectacol pentru copii. Am sunat sa aflu detalii, si n-am rezistat tentatiei, asa ca am facut rezervare .
Daca mai sunt doritorii (pentru bucuresteni), mai sunt inca locuri, si preturile sunt mai mult decat decente, 7.5 lei de copil si 15 de adult, in zona centrala sau 5 lei copil si 10 adult pe lateral.
http://masca.ro/site/index.php?option=com_content&task=view&id=86&Itemid=49



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

E cumva cu Ileana cosanzeana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

habar n-am , e adaptare dupa Prostia Omeneasca a lui Creanga, iar daca-mi mai aduc eu aminte povestea, parca nu era Ileana Cosanzeana pe-acolo.

Edit: povestea

Mergi la inceput