Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

La voi acu` e dimineata.ha?
La noi e noapte deja.....spor la trebi,bey fetelor....da` restu` unde-s?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Mada-e 3 pm-nu dimi, oricum pt mine esti eroina cu cate kg ai dat jos,eu cred ca faceam cu nervii..Cu Emma am luat 17kg dar in 3 luni am scapat,care de fapt au fost cam 2 luni 15kg ca am facut cezariana si nu am scapat decat de 1kg la nastere, cu Alex am pus vreo 13,si cu el la fel, mai repede am scapat ca era si Emma si mergeam si la gym oricum..
Somn usor!
VIVI-baga un raport te rog..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Nu ma culc inca....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PRAG spune:

Mai pinguine si rindunici, dar pe una asa ca mine cu 30+ de dat jos pe unde o asezati? Focile au voie pe ghetar? Sau maninca pinguinii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Buflea, nu e o anestezie deosebita. Dar una la nu stiu cate mii, zeci de mii, milioane de persoane nu se mai trezeste, e un risc pe care ti-l asumi cand nu ai incotro.
Si pentru noi trebuie sa existe o speranta. Dar sa stii ca mare adevar ai grait: majoritatea randunicilor sunt asa pentru ca nu mananca. Deci micsorarea portiilor ar trebui sa dea rezultate.
Da stiu ca scrieti intr-un ritm nebun, abia tin pasul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Asta se cheama streptostrachina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

denisa...24, haaaa?!...mersi, mersi...te pup

filme ce mai vedeti? am vazut Oblivion...mi s-a aparut boring...am adormit la el. nici acum nu stiu ce inseamna oblivion.
pe cel cu 40 de ani(nu mai stiu cum se numea exact)...o porcarie...
acum ma uit la argo...si clac camasi sotului.
parca argo are reviewuri bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Denisa 1.69 m si 56 kg ? Pai esti subponderala fata mea ... trebuie sa ai 59 kg ... eating disorder, am zis !!!

Uite una asa ca Denisa imi trebuie mie in coasta, gonflabila daca se poate ca sa pot sa scot aerul de ea de nervi ... sa ma impinga pe masina de alergat, sa traga de mine, sa mi-o incline, sa ma scoata din casa la alergat ... mai bine ma relochez in Canada. Acum cat tine "ZERO" interviuri, ma duc sa dau si eu test ... pe mine sigur nu ma dezbraca la chiloti ca ii pleaca ceilalti candidati.

PRAG - la VIP draga mea, acolo e locul tau, alaturi de Boticelina ...macar sa vedem bine view-ul ...slabele astea sunt rude cu pasarile, sa zboare daca vor si ele ...am zis !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Buflea, nu e o anestezie deosebita. Dar una la nu stiu cate mii, zeci de mii, milioane de persoane nu se mai trezeste, e un risc pe care ti-l asumi cand nu ai incotro.
Si pentru noi trebuie sa existe o speranta. Dar sa stii ca mare adevar ai grait: majoritatea randunicilor sunt asa pentru ca nu mananca. Deci micsorarea portiilor ar trebui sa dea rezultate.
Da stiu ca scrieti intr-un ritm nebun, abia tin pasul.


Ah ! Androix ...deci asta e o pasarica de a ta, nu una din asta surghiunita pe ghetar ... Fugi de aici, la cate anestezii se fac in lumea asta si la cum te supravegheaza anestezistul ala in timpul somnului, e putin probabil ca tocmai tu sa nu te trezesti ... daca asta ar fi singura mea piedica, maine mi-as da stomacul la stramtat.

Ah ! Si mai sunt "mutantele" astea care mananca de sparg si "ka..." tot - excuze my French - ranjet. Asa e vara-mea, baiii, aproape nici eu nu pot tine ritmul cu ea, dar cum termina, cum elimina ...si un mar daca mananca, in secunda urmatoare e la baie. Parca tot ce baga pe gura ii apasa pe matz.

Nu e nevoie sa va spun ca eu strang bine pana pocneste matzul si intr-un final, cu ochii in lacrimi (de tristete si efort), ii dau drumul o data la doua zile ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Aici trebuie sa lucrezi....colon help sau ceai de crusin...

Mergi la inceput