Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns P&ANA spune:

Rufus , tocmai www.academiacatavencu.info/politic/eba-catre-traian-basescu-tatiiii-imi-iau-jucariile-de-la-brusel-si-plec.html" target="_blank">stirea asta ai ratat-o

Corina , multumesc ! Am rezistat eroic sa nu inghit mimic . Pot spune ca mi-a trecut . A functionat treaba aia cu " cui pe cui se scoate "




edit sa spun ca mi-am facut intrarea si pe noul ghetar , care mi se pare golas , acum

si legat de greutate , eu cred ca gena conteaza cel mai mult . Apoi urmeaza factorii externi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Adevarata stire...pe bune,daca se poate spune despre o stire ca e adevarata...asta e.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Am chef sa citesc ceva, si nu stiu de ce sa m-apuc....am terminat seria cantec de gheata si foc, si am nevoie neaparat de ceva de pus in loc si citit (in metrou, inainte de culcare, in momentele de pauza), dar n-am nicio idee de ce sa ma mai apuc.
Vreo sugestie? Ceva lejer, sa nu solicite neuronii, habar n-am ce...si mai ales sa poata fi luat de pe net .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Starlet spune:

Am aterizat tot aici. Pe noua platforma nu reusesc sa ma logez. Nu imi place!!!! Nici eu nu reusesc sa-mi aduc aminte mailul cu care m-am inregistrat.
MSL - profita din plin de cele 3 zile pe care le ai libere. In primul rand odihneste-te. Citeste, vezi un film, plimba-te, rasfata-te si tu un pic. Simta-te bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

eu bantui pe dincolo,ca o fantoma....dar nu izbutesc sa vad nici cum la ultimul subiect la care am scris...vad doar aia cu Rina.....in rest,m-am cam prins ce si cum.
M distreaza partea cu dating si relatii......

Nu-mi iese cu pusul pozelor direct...si ..ma rog,e test...dar nu izbutesc sa vad decat ca mesaje active..rina...si eu am postat si la manual...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PRAG spune:

Deci tot aici suntem....

Eu nu reusesc dincolo... Am schimbat adresa de mail in profil, dar cind vreau sa resetez parola, nu imi accepta adresa noua. Daca dau adresa de email veche (dar care acum nu mai e in profilul meu, pentru ca am schimbat-o), o recunoaste, dar nu imi amintesc parola de-acolo...

Moderatori de pe aici, puteti sesiza la admini ca schimbarea adresei de e-mail la profilul personal nu are loc efectiv in baza de date? Multumesc!

ml, cred ca nici eu nu as sti ce sa fac cu 3 zile libere. Dar cred ca una m-as rasfata cu bai, masaje, epilari, impachetari etc, una cu shopping sau macar window shopping si una as sta si m-as gindi la toate ale mele pe care nu apuc sa mi le gindesc in nebunia zilnica.

Iar cu slabitul::
- lagar - haideti, mai, nici chiar asa, mai bine grasa si fericita...
- stres psihic - la fel ca si Lali, cu cit sunt mai stresata, sau emotionata, cu atit maninc mai mult...
- operatie bariatrica - e foarte tentant si daca as fi in Ro poate as face... aici costa mult si pe linga asta, cum nu avem pe nimeni de ajutor, mi-e frica sa imi asum asa un risc...

Asa ca... mergem inainte, dam vina pe gene (de ce n-o fi fost mama si bunica manechine! ), pe tiroida si pe puii ingrasati cu hormoni... si invatam sa fim fericiti si asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

N u plange,apare acus Fun.thomas si va arata cum se bantuie....si pe dincolo.....bu hu hu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Salutare !
Am reusit sa postez pe platforma cea noua.
Dar, intai de toate, a trebuit sa scriu ca mi-am uitat parola. Dupa ce am resetat-o, am intrat fara probleme.
Mie imi place; e mult mai colorat si are si emoticoane noi.
Eu am postat la Manualul pinguinilor ( nu mai e provizoriu ).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

PRAG, nu mai scrie adresa de e-mail, ci doar nick ul. Dupa aceea, cauta si tu in toate e mailurile tale si vezi unde ai primit mesajul de resetare a parolei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Imi place faza cu Ascunde..de la mesaj....da` totusi moderatorii il vad..

Mergi la inceput