Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Poate cineva sa explice, please, asa punctual cum faceti. Am fost sus pe forumul vechi si am dat log out, am spus am uitat parola, mi-a trimis link, am apasat pe linkul ala, am scris parola, mi s-a spus ca mi s-a schimbat parola cu succes si ca ma pot loga. Surpriza, cand m-am logat m-a dus iar la forumul vechi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Ai cerut parola pe noul forum, aici: http://comunitate.desprecopii.com/forums/ ?
Si te-ai relogat tot acolo?

Oricum, poate inca se lucreaza si noi ne grabim.. :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

da, asa mi-a mers si mie. initial am incercat pe noua formula.
michelle, incearca sa faci schimbare de aici ca merge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

La mine a mers totul, linkul ala l-am copiat in Google si a mers, mi-a trimis un email care s-a dus intr-adevar in spam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PRAG spune:

Off... Eu nu-mi amintesc adresa de mail cu care m-am inregistrat. Am contul asta din 2002, nu nimeresc nici o adresa de email, zice ca nu exista user cu adresa aia... Of, mi-ar pare chiar rau sa pierd contul asta, m-am inscris cind am fost graviduta prima data si aici am invatat tot ce stiu, chiar daca de cele mai multe ori am stat in umbra... O sa scriu la admini si vad daca se poate face ceva... Oricum, probabil va dura pina se rezolva, la cite cereri si reclamatii vor avea...

Va pup, sper sa reusesc sa rezolv in curind...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katy spune:

Nici eu nu reusesc sa ma logez , am schimbat parola si cand incearc sa intru pe platforma noua imi da eroare.
Prag si eu mi am schimbat emailul original dar l am trecut la profil personal inainte de toate schimbarile astea si a mers sa imi schimb parola.
Katy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

am ametit de tot. normal ca mi-a mers , e valabil schimbarea doar aici nu si pe forumul nou. om vedea maine daca e vreo schimbare , de nu inseamna ca e un semn sa iau o pauza .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katy spune:

Ok parola schimbata merge pe site-ul vechi daca merg pe link ul pus de rall cand incerc sa ma logez imi zice asta Au fost furnizate date care nu sunt valabile
Adica mi-am schimbat parola si totusi nu merge. Apropo trebuie sa te logezi cu email sau utilizator desi am incercat cu ambele si tot degeaba.
Carmen, Michelle, A_alinta vad ca noi avem probleme restul au trecut usor....probabil petrec acuma cu pateuri

katy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katy spune:

Incerc sa imi fac un cont nou pe cealalta platforma asa ca rog sa mi se inchida contul acesta. Daca vede cineva mesajul please help :-)
Se pare ca e o problema daca nu mai am emailul original si chiar daca l-am schimbat la profil nu merge sa ma loghez dincolo.
Sper ca nu am ramas singura blocata aici :-(
P.S Am trimis si mesaj la admin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Neata buna
Nici eu nu reusesc logarea dincolo, nu primesc mailul cu resetarea parolei.....

Mergi la inceput