LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (51)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Fetelor sunteti mortale cu KK. M-ati amuzat teribil.

Deea ia trimite tu barbatu ala la reciclare ca ti-l trimit tras cu cheia, ce-i asa sclifosit, al lui miroase a parfum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Somleac ce tare ai fost cu mirosul..
Deea. si cand iti mai zice ca n-ai educat-o , intreaba-l de ce nu se implica si el in educatie...nu sa masoare canapeaua :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Aoleo, mai Miki ! Doamne, pe cine ai suparat mama in alta viata de te chinui asa?
Sper sa fie doar oboseala dar ma gandesc ca poate te ia si pe tine ce l-a luat pe Vlad? Sper ca nu!
Ma bucur, sincer, daca am reusit sa-ti smulg macar un zambet, pt ca meriti! Esti o mama tare puternica! Tot respectul pt tine!
MULTAAAA SANATATE!

Deea criminala esti! Eu am mai facut din astea de buna voie si nesilita de nimeni . M-am infipt cu tupeu in kiloti de plastic a lu' fie-mea si ieseau destili imbalsamate .
Te inteleg insa, e de rasu-plansu! Sa stii ca am mai auzit de copii care se ascund si fac kk pe te miri unde. O fi si aici o smecherie...
Nici Sofu' nu-i deacord sa-si depuna norocu la olita. Doar pishu. Acum intre timp mi-a tras si o clatire la pantaloni . I-a bagat la primul ciclu , inia o pauzare in apa proprie.
M-am lasat la mana mea si i-am dat pampers. O sa mai incerc mai incolo ca mai am si treaba nu numai spor la strans/spalat pishu/kk.
Hai sa te fac sa te simti mai bine, apropo de pacatul tau .
Ajung sa cred ca nici cum nu-i bine cu doctorii astia. Daca esti gras ca de ce esti gras - io vineri dupa ce ca mi-am ros mana pana la cot de emotii il mai aud si pe doctor ... "pai cum sa nu se rupa muschii aia daca esti slaba de te bate vantu? " .
Deci, vezi tu , nici prea slab nu-i bine - asa ca, sa-ti fie de bine pacatu'. Nu se pune unu mic acolo .
Eu voi profita de ce a zis doctorul si voi hali ca un de Pasti - pana-mi crapa burta ca si asa , dupa aia ma duc la cusut

Yasmi eu cred ca putem scrie o adevarat odisee a .... kk-tului ( Doamne, bine ca-i in scris ... ca suna )
Esti mortala si tu cu kk venit .
Sa-ti fie de bine toate bunataturile , ca vad ca esti asa si nu ne dai si noua , macar acolo , virtual asa, o felie ceva

Somleac iti dai seama ca am fost cu gandul la tine de dimineata cand am citit ce ai zis . Mi se rupe inima si-mi pare rau ca soarta ne incearca asa cateodata.
Iti doresc putere si ma bucur ca ai aflat ce a gandit ea, de fratele ei.
Sa va fie de bine petrecerea si cred ca roscata ta e un fel de Andra mea . Nu te mai tin de vb acum dar iti zic ca a facut cam copy-paste la toate descrise de tine.
Trebuie sa caut si eu pozele. Abia astept sa va cunosc!

Strumph - SUPER POZE! Da'io pe bune ca vin sa caut haine fetelor acolo! Bine, gasesti si aici , numa ca ... asta-i ca aia cu ingrasatu' . Ce-i bun ingrasa, e imoral sau ilegal ( de scump )
Ce frumos ca aveti locuri asa minuntate acolo! Ma bucur ca am avut ocazia sa vizitez si zoo din Londra .
Sa va fie de bine iesirea!

Ailed-dota esti siguraaaaa ca vrei sa ma intrebi ce mi-am luat? Cred ca ti-ai dat seama ca am potential la vb .
As putea , ca un om normal sa enumar si sa tac .... dar e atat de usor vreodata cu mine?
Doar presata fiind de timp voi scurta si voi zice ca mi-am luat o jentuta LOZ , super mega ieftina , o vazusem in iarna cand am fost in B la pret dublu , un sacou f misto!!! tot asa super pret , o bluzita din asta cum se poarta acum, cu margine cu volanas din ala , ieri , cu aia 25 de lei voucher ( le luasem fetelor niste rochite cu bubuline , dragalase foc si am fost "fortata" a se vedea cum plang acum sa ma duc ieri la H&M sa-mi iau ceva , sa mi se scada aia 25 de lei ) si o pereche de balerini .
Apropo de asta, zic scurt ca tre sa fug, dar nu ma pot abtine , ma mananca limba ( sau destili ) Dupa ce mi-am luat balerinii , normal ca am reactionat ca un adult si mi-am aruncat cat colo trancalicii din picioare si am luat balerinii noi , sa-mi etalez oboseala din picioare in papuci noi-nouti.
Cand m-am dus dupa fete il intreb pe om "oare mai bine imi iau niste papuci mai de om normal asa sau sa merg cu astia noi nouti" ( avand in minte naturaletea cu care Andra si Sofia ma stampileaza la fiecare 5 min cu talpa lor si cum , tot asa, chiar eu cu naturalete iau fiecare piatra drept minge de fotbal si-mi rup toate incaltarile) Imi zice omu' , probabil sa nu ma vada ca ma intorc a mia oara sa ma schimb , da, da , lasa, i-ai pe astia , ca doar nu trebuie sa stai cu ei acolo. Te schimbi ... ACOLO!
Am inteles aluzia subtila si am plecat. Normal ca la 2 secunde luasem deja o amprenta de la caine, apoi talpile fetelor ... si zic, la naiba, hai sa-i dau deoparte.
Ii las undeva langa usa si-mi vad de viata mea de leguma la plaja. Si spre seara cand sa plecam ... ce sa-mi vada mie ochii.... ... taticutul meu , ca na, doar e ruda cu mine in timp ce vb cu mine , a luat o pereche de slapi , plini de pamant si mizerie si a inceput sa-i scuture ... ei da!!!! normal! deasupra balerinilor mei noi!!!!!
Mie mi-a tasnit corneaa afara la care el, si mai inspirat, ia papucii mei noi nouti si le da 2 palme , uitand ca are pe maini ... niste ... unsoare/arsura de la gratar .
Mda, suntem familia perfecta!

Gata, [promit ca am tacut!
Am o tona de treaba - rufele ma asteapta , cupilu' imi repeta mos craciun cu plete dalbe ... FUG!!!! pappapapapapapa

Simo - ca mi-am amintit ! Am lasat rufa-n mijlocu casei . Parca ii ura cineva la multi ani ? E ziua ei ? Mai scrie? E vb de simonacip? Imi e si rusine sa intreb dupa ce io am stat ascuns ca magaru atata timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Mssbb, sa porti sanatoasa ce ai luat, tare omul tau cu balerinii, ar tb sa-i spui sa-ti mai ia o pereche, eu sapt trecuta mi-am luat o pereche de sandale turcuaz cu platforma de la H&m, la o treime din pretul de anul trecut..
yasmy mmm vin si eu la tine sa te ajut sa despachetezi pachetul de la soacra
miki, sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Dragele noastre,

Va asteptam cu mare drag pe noua platforma desprecopii in grupul Fluturasi minunati din 2011 aici http://comunitate.desprecopii.com/group/30/fluturasi-minunati-din-2011

Vorbiti si va hotarati cine doreste sa gestioneze si sa devina group owner, si astept PM sau mail la andraf@desprecopii.com cu detaliile

www.supereva.ro/info.asp?id=850" target="_blank">Super Eva - Carte inteligenta de bucate - Jurnal de sarcina - Despre dragoste - Nume de Copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

trebuie sa ne facem un nou cont?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nu mai estevalabila vechea parola??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

pai heeelllpppp....am deschis si eu linkul cu noua platforma..dar nu ma prind ce trebuie sa fac....vad ca Somleac e prezenta si Ally....hei fetele nu ne ziceti si noua ce si cum????////




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Fetelor, va zic cum am facut eu desii...nu a mers din prima.

am intrat pe link-ul respectiv si mi s-a cerut sa ma loghez iar atunci cand m-am logat ceva nu era bine ca nu corespundeau datele, cica. Si nu stiu cum am tot zapacit paginile ca am ajuns sa imi bag aceeasi adresa dar m-au intrebat daca vreau sa-mi schimb parola de acces si am schimbat doar parola, nu si adresa...Nu ati inteles nimic, nici eu .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Eu de sapt trecuta v-am spus de noua platforma si cum trebuie sa faceti cu parola, dar nu m-ati bagat in seama in noua platforma nu merge direct cu userul si parola veche! Trebuie sa o resetati. spuneti acolo am uitat parola si vi se va trimite un link in adeesa de mail cu care c-ati inacris pe DC. din email dati click pe linkul ce o sa il primiti si veti ajunge pe o pagina unde vi se va cere sa va puneti o noua parola. nu cu adresa de email. doar user name si parola! sper ca am fost explicita. scriu de pe tel din parc

Mergi la inceput