LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (51)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cata zarva...:))

eu bucataresc de zor....fac ciorba de burta comanda de la sot si de la buni :)) si placinta cu mere comanda de la fii'mea ::) iar pe bobo mic am uitat sa il intreb ce preferinte are :p

vreau sa va intreb: voi pe unde mergeti in concediu??? stiti, ca, noi eram hotarati 90% cu Sicilia dar acum incet -incet ne razgandim cred....am ratat 2 oferte super pt avion iar acum sunt niste preturi...bleahhhh si cred ca voi incepe sa caut ceva oferte la noi la mare macar ne intalnim cu cami si cu luci... si ne costa la un sfert din pret si ii ofer si soacrei sansa sa vina la noi in vizita sa ne vada casa :p nu-i asa ca m-am facut fata draguta si simtita????
EDIT: sau bulgaria....dar daca socotesc ca trebuie sa le fac pasapoartele la copii nu stiu daca renteaza...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

de maine nu o sa mai existe vechea platforma!!

strumf vb despre mesajul tau de aseara in care ai explicat cum se procedeaza cu noul cont?? eu l-am citit aseara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

yasmi, ce de bunattai faci tu acolo sa trimiti si la mine cate ceva, dar pe maine, ca azi am zi de vitamine fructe si legume crude

eu ziceam de mesajele de aseara, incepand cu ala de l-a scris moderatoarea Anda, pana la ultimul mesaj scris de madutza cu pozele, alea au fost transferate pe noua platforma , sub numele de guest, chit ca erau si mesajele de ale mele si ale lui Somleac, si noi ne-am activat contul si acolo, si tot de Guest erau scrise acum le-au sters, sau ceva magic s-a intamplat ca au disparut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

A user account with that email was not found.

uite mie asta imi scrie cand zic ca vreau sa-mi schimb parola, am vazut ca toti sunt musafiri, nu ne recunoaste pe nici una... frate e varza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

am reusit dar tot varza e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

imi dati si mie un link la noul forum?? ms

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

http://comunitate.desprecopii.com/forums/index.php?/topic/71101-lma-fluturasi-minunati-2011-51/ asta e linkul catre capitolul nr 51, ultimul! vad ca air apar mesajele scrise de guest delia, vezi ca ai scris la capitolul vechi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

acum e bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

multumesc dorina!!! vreau sa te felicit pt kg in minus!!! FELICITARI!!!! bravo mami ambitioasa!!!
am terminat placinta!! merg sa duc o portie si la vecina apoi tre sa ajunga buni!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

la hotel California-jupiter..all inclusive ati fost careva??

Mergi la inceput